Прочитайте офіційний опис

Заснована в 1924 році, Лілль Вища школа журналістики (ESJ Лілль) є одним з перших професійних шкіл підготовки журналістів в Європі. Вона є найстарішим з 14 шкіл, визнаних професії у Франції.

Маяк випускник школи, найстаріші, дійсні два роки навчання в школі для 60 студентів. Перший рік Polymedia (радіо, телебачення, газети, агентства, Інтернет), а другий є спеціалізованим. Останнє може бути зроблено шляхом навчання.

Доступ до нього здійснюється за допомогою селективного конкуренції на рівні +3. Конкретним захід організований для іноземні студенти, Конкурс проводиться спільно зЛілль Інститут політичних досліджень (Sciences Po Lille), Ця угода дозволяє студентам отримати в кінці періоду навчання два дипломи: при реєстрації ESJ Lille (визнаною професією) і що ІПО Лілль (коштує 2-й клас Майстер політичних наук).

ESJ Лілль розвивалася протягом багатьох років, на додаток до своєї історії ступеня, інші курси:

  • З вересня 2014 року Академія ESJ Лілль пропонує поштовий маршрут на поромі. Ви входите на запис (150 місць) з мінімальним рівнем Bac. Цей "фон Журналістика ESJ Лілль", унікальний у Франції, дозволяє студентам випускникам слідувати вступне навчання для кар'єри в пресі і підготовки конкурсу шкіл близько 10 годин на тиждень. Для студентів в університетах-партнерах каналів Лілль 1,2,3 слідувати цей курс може підтвердити третину кредитів, необхідних для отримання ліцензії його рік і кращий старт в шкільному конкурсі.
  • Регіональна щотижнева преса помирає, як п'ятнадцятирічного студентів до регіональних тижневиків. Це професійна ліцензія, там входить конкуренція на +2.
  • Журналіст і науковий сектор (на рівні диплом М2) утворюють один рік студенти факультетів журналістики, які вже мають ступінь магістра або майстер-1 науки і техніки. Він вступає в конкуренцію на +4.
  • Міжнародний майстер-штамп в медіа-менеджменту (Mi2M) (рівень диплом M2). Ми входимо для абонентів з Master 1, навчання здійснюється віддалено, на тренувальному майданчику.
  • Prep рівні можливості супроводжує молодих людей, відібраних на академічних і соціальних критеріїв при підготовці вступних іспитів, визнаних школи журналістики. ESJ Лілль підтримує всі витрати на навчання, які звільняються студенти з цього класу.
  • ТВ-підготовка дозволяє кандидатам шкіл журналістики підготувати в кращому випадку викладання здійснюється віддалено, на тренувальному майданчику. Вводиться при реєстрації.

Школа також розробляє багато міжнародні заходи. Вона регулярно втручається в багатьох країнах Європи, Африки та Азії. Вона заснована в 1994 році на Теофраста Network, яка об'єднує 20 французьких центрів підготовки журналістів.

ESJ Лілль докладає зусиль для сприяння обміни і відображення серед журналістів і дослідників. Таким чином, він публікує в партнерстві з Університетом Лаваля (Квебек), Les Cahiers журналістики. Школа також хоче здійснювати лабораторний функцію в службі професії і засобів масової інформації.

Асоціація управління школою складається з п'ятдесяти членів (інформації фахівців, випускників, місцева влада, представники регіональних вищих навчальних закладів, регіональних підприємств, політичних, культурних чи економічних). Раду очолює Луї Дрейфус, генеральний директор Le Monde. Режисер П'єр Саварі (журналіст, колишній студент ESJ Лілль, 65-е просування).

Доступні навчальні програми:
  • французький

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

ESJ Lille : École Supérieure de Journalisme

ESJ Lille Диплом є найстарішим випускником школи. Сьогодні диплом визнаний Національним Об'єднаним комітетом з питань зайнятості журналістів (CPNEJ) і Міністерства вищої ... [+]

Le ESJ Lille Диплом є найстарішим випускником школи. Сьогодні це диплом, визнанийНаціональний Об'єднаний комітет з питань зайнятості журналістів (CPNEJ)і Міністерство вищої освіти, як рівень "Master 2". Він вступає в змагання +3 (180 ECTS).

Шкільне навчання триває два роки безперервної оцінки. Після двох років, студенти отримують подвійну ступінь (диплом і ступінь ESJ Lille МЕП Лілль).

Студенти 60 класу (в тому числі 10 іноземних студентів) слідують загальної освіти в перший рік і спеціалізується на секунду. Через стажування та співробітництво з медіа-компаніями, вони залишають школу з визнаним ноу-хау і перших етапів в засобах масової інформації.... [-]

Франція Lille
Вересень 2019
французький
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Présentation de l'Ecole supérieure de journalisme de Lille (ESJ Lille)