ESIGELEC Graduate School of Engineering

Введення

Прочитайте офіційний опис

ESIGELEC проводить тренінги для студентів інженерних, в галузі телекомунікацій, електроніки, інформаційних технологій, інформаційних мереж, вбудованих систем, автоматизації та робототехніки, електротехніки для транспортної, мехатроніки, енергетики та сталого розвитку, біомедичної інженерії, бізнес-інжинірингу та фінансового інжинірингу.

Наші програми засновані на студентів проектів, практичної роботи в лабораторіях, курси з управління проектами, іноземних мов та стажування, і пропонує міжнародну середу з сильними зв'язками з індустрії, пропонуючи студентам можливість розвивати свої особисті / професійні навички і бути готовим до роботи !

Студенти можуть бути допущені після середньої школи (5 років інженерної програми викладається французькою) або після підготовчих класів / у першій програмі ступеня в 2 роки в університеті (3 роки програмної інженерії навчили французькою) або після отримання ступеня бакалавра (2-річного інженерно програма викладається французькою мовою, або майстрів / MSc програми викладаються англійською мовою.

Різні причини, щоб вибрати ESIGELEC:

Школа створена більше 110 років тому (в 1901 році), маючи великий досвід в галузі вищої освіти, Акредитація французької Ради інженерних ступенів (CTI) для його диплом інженера. Акредитація французького міністерства вищої освіти і наукових досліджень для своїх ступенів магістра. Акредитація французької конференції топ-менеджменту та інженерних шкіл (КГЕ) для його магістра. Дипломи. Школа підтримує торгово-промислової палати та промисловості Руан (CCIR) і управляється як некомерційної асоціації за допомогою Адміністративної ради, у тому числі представники: Асоціації випускників (SIGELEC), місцевих державних органів (торгова палата і промисловості Руані, Регіональна рада, Великий Руан - CREA), компанії (Aircelle, EDF, France Telecom, Синхронний, Thales Air Systems, Valeo і UIMM), а вища освіта (університет Руані, Інститут "Міни Телеком"). Школа входить до числа кращих шкіл інженерії у Франції, маючи інженерного програму 5-річний:

  • Рейтинг 2014 з "L'ETUDIANT" і "L'Express":
  • 4-й для Industry Networks 4-й по міжнародному перспективи 2-й для ЗАНЯТОСТЬ в ІТ

Рейтинг 2013 з «SMBG»: 1-е в галузі електроніки, електротехніки та оптики Школа за умови, Майстер / Магістр. програми повністю викладаються англійською мовою: Майстер в науках і технології -Електронні Embedded Systems- і магістра в науках і технологіях -Інформація Systems- (у партнерстві з INSA РУАН у Франції), і 2 магістра. програми в "контролю та вбудованих приладобудування" і в "Автомобільна вбудовуваних систем" (у партнерстві з Manipal університету в Індії). Можливість дотримуватися докторську програму в науково-дослідному інституті в електронних та вбудованих систем (IRSEEM) Дуже сильний міжнародна обстановка: більше 35% іноземних студентів в програмах школи; 85 університетів-партнерів в 40 різних країнах; обов'язковий період за межами Франції 3 місяці мінімум для місцевих студентів інженерного програми викладається французькою, з великим вибором: стажування в компаніях, літньої школи, повної семестр або рік в університеті-партнері за кордоном, програм подвійних дипломів, ... 19 програм подвійних дипломів для студентів інженерного програми: 3 Менеджер-інженер програми подвійних дипломів (у партнерстві з NEOMA BS, Audencia, ТЕЛЕКОМ школи менеджменту), 3 науковий інженер-програм подвійних дипломів (у партнерстві з університетом Руана ), 13 подвійних дипломів програми за кордоном (США, Ірландія, Німеччина, Канада, Великобританія, Фінляндія, Китай). Багато студентів клуби Значна мережа alumnis у Франції та abraod (більше 9000, так як школа була створена в 1901 році). Сучасний, великий і добре обладнаний будівель в лісистій місцевості, з легким доступом до історичної, динамічної і жвавого центру міста Руана і розташований на 1:00 і половина з центру міста Парижа.

Основні показники

Більше 9000 випускників з моменту її створення в 1901 році Більш 1650 студентів Понад 35% іноземних студентів в програмах ESIGELEC 407 академічних і адміністративних люди, у тому числі 335 Педагогічний колектив (62 постійних викладачів, 45 запрошених професорів з університетів-партнерів за кордоном, 83 експертів від промисловості, 145 професорів з університетів або незалежних вчителів / мова), і 72 адміністративних людей 5 відділів: Інформаційні технології, Електроніка та Телекомунікаційні Електротехніка та Енергетика, вбудованих систем та приладів, Гуманітарні Мови та управління Науково-дослідний інститут для вбудованих електронних систем (IRSEEM) 85 університетських партнерств в 40 різних країнах Мережа корпоративних партнерів 3000 Навколо 51% випускників знайшли роботу до закінчення навчання і 95% всіх студентів знайшли роботу менш ніж за 6 місяців (у 2012 році). 53% з них знайшли роботу в таких областях, Парижі і 10% за кордоном Кампус 12, 000 квадратних метрів, який отримав приз "Огюст Перре" для його хорошою архітектури. Додатковий поверхню 5000 квадратних метрів, присвячений дослідженням, інновацій та трансферу технологій (The Campus для інтеграції вбудованих систем - Cise) був відкритий в 2012 році.

Розташування

Руан

ESIGELEC

Address
Technopôle du Madrillet
Avenue Galilée - BP 10024
76801 Saint-Etienne du Rouvray

Руан, Нормандія, Франція