Прочитайте офіційний опис

ESIEA, випускник інженерного училища та науково-дослідний центр, з кампусів в Парижі і Лаваль (Франція), що спеціалізуються в області цифрових наук і технологій.

Приїжджайте і приєднатися до нових облич цифрового світу в ESIEA: чоловіків і жінок, які, завтра, зможуть зрозуміти складні системи, проектування і будівництво нових і думати про нові застосувань і як продати їх ... Заснована в 1958 році, з кампусів в Парижі і Лаваль (Франція), ESIEA готує інженерів ІТ, що спеціалізуються в області інформаційних систем та вбудованих систем, щоб задовольнити зростаючу потребу в передових знань в цифрову економіку. Від медицини до транспорту, не забуваючи при цьому засоби масової інформації, фінансів, енергетики, відпочинку та освіти ... цифровий світ всюди.

ESIEA запрошує Вас досліджувати безліч можливостей, які вона пропонує, щоб спланувати свою майбутню кар'єру і зробити його збулася. Доступ до будь-який сектор IT!

 • Приєднуйтесь до інженерну школу, де студенти розглядаються як окремими особами, де особисті відносини і підприємництва незалежно від того; де ви можете дати свої амбіції, свій талант і свій потенціал на повну свободу дій при розробці в адаптації, багатопрофільної і творчого професіонала.
 • Застосувати свої знання від 1 року, взявши участь в наукових і команда-будівельних проектів.
 • Допомога Reinvent суспільство через участь в дослідницьких проектах наших лабораторіях.
 • Приходьте і приєднуйтесь до товариства команді мужній допитливий ентузіастів ", які люблять" вчитися на практиці "і хто розділяє вашу мрію про передові інновації, де це особливо важливо.

ІТ-безпеки, віртуальна реальність, вбудовані системи, охорону здоров'я, інформаційні системи, системи віртуалізації і хмарних обчислень, інформаційні системи банківських, великих обсягів даних, що підключаються до них об'єкти, мобільних додатків, і багато інших.

Основні напрямки: експертиза ІТ стосовно безпеки, охорони здоров'я та віртуальної реальності

досвід ESIEA в області ІТ-безпеки отримала визнання завдяки своїй "оперативної криптології і вірусології» (CVO) науково-дослідної лабораторії та її спеціалізовані курси: Спеціалізовані магістра (Mastère) "Інформаційні та системи безпеки" (англійською та французькою мовами).

В "Цифрові взаємодії - Здоров'я і Фора" лабораторія проводить новаторським дослідження в області реабілітації інвалідів і допомоги у відновленні автономії шляхом взаємодії цілого ряду технологічних компетенцій областях: віртуальної і доповненої реальності, робототехніка, сполучених об'єкти, вбудовані системи, і т.п.

Як студенти дослідження користь?

Вона заохочує інноваційні та останню дату викладання і навчання.

Студенти можуть працювати з дослідниками на науково-технічних проектів або в рамках "Сприяння проведенню досліджень і інновацій» програми від 1 року в школі.

При застосуванні до практичного вирішення проблем, участь в дослідженні може представляти реальну додану вартість для майбутніх роботодавців в резюме.

ESIEA пов'язаний з двома докторськими школами і його університетські партнерства дозволяють випускникам ESIEA вчитися на PhDs у Франції або за кордоном.

Школа в центрі цифрової екосистеми

ESIEA є активним гравцем в мережах і партнерів з провідними підприємствами в області інформаційних технологій (CGI, Atos, Сопра Steria, Capgemini ...) економічного розвитку - член Французької Tech і Cap Digital і зображення і RESEAUX Конкурентоспроможність кіл.

 • Партнер в різних ініціатив в області розвитку підприємництва: Laval Mayenne технополісу, Іврі Urban Campus і Нума, координаційним центром для паризьких стартапів.
 • Член-засновник Laval Virtual і Silver Valley, інноваційної мережі розвитку бізнесу в районі Парижа.

Навчання в ESIEA починаючи два роки після закінчення середньої школи

РІК 3: Введення "Практика" Перший - Digital Science і курси технології освоїти основи. Акцент на практичної та лабораторної роботи, з невеликою кількістю формальних лекцій.

 • Реалізація 4 проектів для проведення (наукового, технічного та особистісного розвитку) і розробка плану кар'єри. Міжнародний проект.
 • Від 1 року, студенти можуть вибрати для дослідження на основі підходу або підприємництва на основі завдяки нашим спеціальним дослідженням і пуско-налагоджувальних ініціатив інновацій або підприємництва.

РІК 4: Спеціалізуючись в поле - перший великий вибір спеціалізації: інформаційні системи або Embedded Systems.

 • Реалізація команди на основі, інноваційних науково-технічного проекту, під керівництвом компанії або науково-дослідної лабораторії - від 4 до 5 місяців промисловість інтернатури рік 5: Перспективи кар'єрного росту - Майбутні інженери вибирають один великий і два неповнолітніх (один технічний і один управлінський) для підвищити свої знання в цій області, в якій вони мають намір почати.
 • Підприємництво проекту.
 • Інженерна інтернатура, подвійних академічних ступенів у Франції і в закордонних установах-партнерах.
 • Випускники "приятель" система для всіх випускників.

спеціалізації:

4 повних шляхів спеціалізації аспірантів (рівень 1-й і 2-й рік магістра): Інформаційні технології та здоров'я, безпеку, підприємництво, наукові дослідження та інновації.

Випускники і фахівці працюють рука об руку зі школою на кожному етапі студентського досвіду Випускники беруть активну участь в житті школи, тренуючи окремих студентів, спонсорує стажування, відборі кандидатів, контроль за реалізацією проектів, або навчання ... Все більше і більше професіоналів приєднуються до кадрового і мають багато різних можливостей для задоволення студентів: промисловий форум, Робота знайомства, 1-й і 2-й рік інженерні проекти, запропоновані компаніями-клієнтами ...

Доступні навчальні програми:
 • англійська
 • французький

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

ESIEA Graduate Engineering School

Спеціалізований Master® SIS призначений для тих, хто хоче стати експертами в галузі інформаційної безпеки та систем, маючи глобальне бачення інформаційної системи - і в ц ... [+]

Спеціалізований Master® SIS призначений для тих, хто хоче стати експертами в галузі інформаційної безпеки та систем, маючи глобальне бачення інформаційної системи - і в цілому інформації - що вони повинні захищати та здатні швидко та ефективно реагувати на ситуації різної небезпеки, пов’язані із зовнішніми чи внутрішніми атаками, з якими вони стикаються. Зіткнувшись з цими явищами, фахівець повинен мати глобальне бачення.... [-]

Франція Париж
інформація
французький
Денне навчання
12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

L'ESIEA en 30 secondes

La Sécurité Informatique à l'ESIEA

ESIEA Paris-Ivry - Graduate Engineering School
Address
Paris/Ivry Campus 74 bis, avenue Maurice Thorez Ivry-sur-Seine
Париж, Іль-де-Франс, Франція
Веб-сайт
Телефон
+33 1 43 90 21 21
ESIEA Laval - Graduate Engineering School
Address
38 rue des Docteurs Calmette et Guérin 53000 Laval
53000 Лаваль, Pays de la Loire, Франція
Веб-сайт
Телефон
+33 2 43 59 24 24