ESEM France

Введення

Прочитайте офіційний опис

ESEM France сприяє придбанню професійних навичок за допомогою міжнародних курсів, що дозволяє французькомовним студентам інтегрувати медичні та парамедичні курси БЕЗ КОНКУРЕНЦІЇ французькою мовою.


Завдяки своїм численним партнерам, ESEM France дозволяє вам інтегрувати навчання фізіотерапії, стоматології, аптеки або будь-якої іншої медичної освіти у Франції або в Європі. ESEM France дозволяє вам інтегрувати університет досконалості, як тільки ви отримаєте ступінь бакалавра, щоб ви могли набувати навички, пов'язані з вашою майбутньою професією як можна швидше.


ESEM France захищає цінності успіху, майстерності та доступу до медичного навчання без конкуренції, захищає вільний доступ до освіти. Всі запропоновані курси контролюються професорами, що складаються з докторів, дослідників та практикуючих практикуючих, які прагнуть передати своїм студентам ідеальні знання про свою майбутню професію.


Запропонувши інтегрувати декілька міжнародних кампусів, ESEM France прагне сприяти культурному збагаченню своїх студентів через придбання навичок та ноу-хау, успадкованих від світової спільноти університетів.

  • Вступ на всі курси складає 100%: копії останніх отриманих дипломів, включаючи бакалавр, резюме, супровідний лист тощо.
  • Навчання: фізіотерапія, стоматологія, аптека, спорт і здоров'я, натуропатія
  • Кампус: Франція, Іспанія, Португалія, Ірландія
  • Вартість навчання: від 6000 до 10200 євро на рік (детальні ставки можна знайти на веб-сайті: https://esemfrance.fr)
  • Ступені: ESEM France дозволяє отримати європейський диплом, визнаний у Франції та у всіх країнах Європейського Союзу

Розташування

Тулон

Address
842 Avenue du 8 Mai 1945
La Garde

83130 Тулон, Прованс-Альпи-Лазурний берег, Франція

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: