ESCP Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в 1819 році, ESCP Business School підготувала покоління лідерів та підприємців. Своєю шістьма міськими містечками в Берліні, Лондоні, Мадриді, Парижі, Турині та Варшаві справді європейська ідентичність ESCP Business School дозволяє їй запропонувати унікальний мультикультурний стиль навчання в галузі бізнесу та глобальний погляд на проблеми міжнародного менеджменту. Щорічно ESCP Business School вітає понад 6000 студентів та 5000 керівників з більш ніж 120 різних країн, надаючи їм всебічну пропозицію курсів з менеджменту та спеціалізованих програм (бакалавр, магістр, Executive MBA, доктор наук та вищих навчальних закладів). ESCP Business School входить до всього 1% бізнес-шкіл у світі, які мають Акредитацію (AACSB та EQUIS). www.escpeurope.eu - Дотримуйтесь нас у Twitter @ESCPeurope

Хоча бренд ESCP Business School розвивався протягом майже 200-річної історії, він завжди залишався лояльним до своїх перших трьох листів. Починаючи з 1819 року під назвою Ecole Spéciale de Commerce et d'Industrie і незабаром після перейменування в Ecole Supérieure de Commerce, вона перетворилася на ESCP через п’ятдесят років у 1869 році. 1999 рік школу називали ESCP-EAP протягом приблизно десятиліття. У 2009 році назва школи перетворилася на ESCP Europe, чітко посилаючись на її європейську спадщину та позиціонування. У 2019 році школа стала ESCP Business School .

Міжнародна сфера ESCP Business School помітна з раннього віку. Вже клас 1824 року налічував 30% студентів-міжнародників з 15 різними національностями, серед них сім іспанських, п’ять бразильських, п’ять голландських, чотири німецькі та два американські. Мовна освіта була важливою частиною її першої навчальної програми, яка включала, крім французької граматики, також курси англійської, німецької та іспанської мов. Станом на 1825 р. В ESCP Business School викладали десять мов, і студенти повинні були вивчити принаймні три з них.

Приблизно через півтора століття ESCP Business School знову стала піонером завдяки створенню бізнес-школи в університеті. Для того, щоб відповісти на європейський поклик школи, в 1973 році були відкриті кампуси в Німеччині та Великобританії, за ними Іспанія в 1988 році, Італія в 2004 році і Варшава в 2015 році. В умовах все більш глобалізованого світу амбіція Сьогодні ESCP Business School - це підготовка справді європейських менеджерів, підтримуючи зв'язок між гуманістичними цінностями та освітою управління. ESCP Business School стає справжньою європейською школою, відкритою для світу.

Місія та цінності

ESCP Business School з'єднує та формує світ бізнесу, вдосконалюючи міжкультурні знання та практику управління.

Викладання менеджменту з міждисциплінарної перспективи на найвищому рівні академічного майстерності, ми розробляємо культурно інтелектуальні, багатомовні лідери, які є відкритими, адаптованими та відповідальними.

Як керівники та підприємці, випускники ESCP Business School готові лідирувати та надихатись у глобалізованому світі.

Ключові факти

 • 6 кампусів ESCP Business School у Берліні, Лондоні, Мадриді, Парижі, Торіно та Варшаві
 • Акредитація: AACSB та EQUIS
 • Перша в світі школа бізнесу (Est. 1819)
 • Понад 150 науково-дослідних професорів, що представляють понад 20 національностей у наших 6 кампусах
 • 90 афілійованих професорів, 40 запрошених професорів, понад 800 практиків і експертів
 • Понад 130 академічних альянсів у Європі та світі
 • Повне портфоліо: бакалавр, магістр, MBA, PhDs та Executive Education
 • 5000 студентів у програмах, що представляють 100 різних національностей
 • 5000 висококваліфікованих учасників індивідуальних тренінгів та освітньої роботи
 • 55 000 активних випускників у більш ніж 150 країнах світу
 • Європейське управління представляє глибоку європейську ідентичність школи
 • Регулярно входить до числа найкращих у світі бізнес-шкіл

Кампуси

Відмітна модель ESCP Business School транскордонної бізнес-школи на багато кампусах втілює серце нашої європейської ідентичності. Завдяки шести міським містечкам у великих містах Європи, ESCP Business School активно сприяє розвитку європейської культури управління та дозволяє Школі запропонувати унікальний тип крос-культурної бізнес-освіти:

 • БЕРЛІН
 • ЛОНДОН
 • MADRID
 • Париж
 • TORINO
 • Варшава

Розташування

Париж

ESCP Europe

Address
ESCP Europe Campus Paris
79, avenue de la République

75543 Париж, Іль-де-Франс, Франція
Телефон
+33 1 49 23 20 00

Лондон

ESCP Europe - London Campus

Address
ESCP Europe Campus London
527 Finchley Road


NW3 7BG Лондон, Англія, Великобританія

Берлін

ESCP Europe

Address
ESCP Europe Campus Berlin
Heubnerweg 8-10

14059 Берлін, Берлін, Німеччина
Телефон
+49 30 320070

Турін

ESCP-EUROPE Torino

Address
ESCP Europe Torino Campus
Corso Unione Sovieticà, 218 bis

10134 Турін, П'ємонт, Італія
Телефон
+39 011 670 5894

Варшава

Address
ESCP Europe Warsaw Campus
c/o Kozminski University
57/59 Jagiellonska St.

03-301 Варшава, Мазовецьке воєводство, Польща

Акредитації

Програми