Прочитайте офіційний опис

ESCOM - це школа хімічного машинобудування, розташована у Франції в Компьені. Його навчання та його диплом визнані та акредитовані Комісією з питань інженерних наук (CTI) та Міністерством вищої освіти. Ми є частиною мережі приватних шкіл FESIC, Конфедерації Grandes Ecoles (CGE) та Федерації Gay-Lussac (FGL), яка об'єднує школи хімії у Франції.

Інженерна підготовка ESCOM поєднує в собі наукові дисципліни, головним чином хімію, з інженерними методами (включаючи хімічну та технологічну інженерію), гуманітарні науки (економіка та суспільні науки та мови) та відкритість для бізнесу та інтернаціоналізація.

Приєднання до ESCOM означає навчання, орієнтоване на інновації, зелену хімію та сталий розвиток. Він готується до найрізноманітніших спеціальностей та галузей: тонкодисперсні хімікати та застосування, біотехнології, агропромисловість, навколишнє середовище, енергетика, фармацевтика, косметика ...)

ESCOM розташована на території кампусу Технологічного університету ім. Комп'ютер (UTC), сприяє територіальній динаміці на академічному рівні та дослідженням в області зеленої хімії та стійких процесів.

escom2

Деякі ключові цифри

 • Школа фундації 1957 року
 • З моменту заснування 3000 випускників
 • 630 студентів
 • Щорічно запрошуються 20 іноземних студентів
 • 24 викладачі та наукові професори
 • 100 спікерів з академічного чи промислового світу
 • 2 науково-дослідні колективи, 1 інженерно-технологічний інститут, 1 - органічна хімія з метою доопрацювання агроресурсів
 • 2 кластери конкурентоспроможності IAR (Промисловість та Агроресурси) та Еластополе

escom1

Рамки життя

Компьень є провінційним містом, спокійним і приємним для життя. Його мешканці отримують вигоду від виняткової природної та культурної обстановки: Імператорський палац, Клар'єре-де-л-Арміштік, Шато-де-П'єр-Фонс, Шато-де-Шантіль, один з найбільших лісів в Європі, державні ферми ...

 • Це місто Франції займає одне з перших за свою якість життя
 • 42 000 жителів на 5000 студентів
 • 2 театри, 2 концертні зали, музичні фестивалі (джаз, рок, електро ...), спортивні споруди (каток, басейн, зали та спортивні майданчики, картинг, боулінг ...)
 • 45 хвилин на поїзді з Парижа
 • 30 хвилин їзди від аеропорту Руассі Шарль де Голль

Вартість навчання

Випускникам платять за навчання.

escom3

Доступні навчальні програми:
 • французький

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

ESCOM : École Supérieure de Chimie Organique et Minérale

ESCOM Хімія присуджує ступінь інженера, що складається з 5 років досліджень в галузі науки і техніки в галузі хімії та технологічного процесу. Цей диплом визнається так с ... [+]

ESCOM Хімія присуджує ступінь інженера, що складається з 5 років навчання в галузі науки і техніки в галузі хімії та технологічного процесу. Цей диплом визнається так само, як і магістр відповідно до Болонських угод. ESCOM хімічної інженерії ESCOM Chimie сертифікована етикеткою EUR-ACE.

Міжнародні студенти можуть приєднатися до хімії ESCOM на різних рівнях протягом цих 5 років, а особливо на 3 курсі. Кожен рік складається з курсів, практичних лабораторних робіт та стажувань, які проводяться у Франції чи за кордоном. Усі курси викладаються французькою мовою.... [-]

Франція Compiègne
Вересень 2020
французький
Денне навчання
5 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Escom - Ecole Supérieure de Chimie Organique et Minérale
Address
Ecole Supérieure de Chimie Organique et Minérale – ESCOM 1, allée du Réseau Jean-Marie Buckmaster 60200 Compiègne
Compiègne, О-де-Франс, Франція
Веб-сайт
Телефон
+33 3 44 23 88 29