Ecole Supérieure de Commerce de Communication et de Gestion

Введення

Прочитайте офіційний опис

Навчання для всіх: бізнес серця Групи Esccom

Esccom Група - www.esccom.net

Група, створена Мішель Роллан, присутній в Приморські Альпи з 1983. Професійно-технічне училище і навчальний центр, ми змогли слухати вимоги й очікування кожного з них і ми адаптуємося, пропонуючи різні заходи. З більш ніж 32-річним досвідом, Вища школа бізнесу і менеджменту комунікації і пропонує безліч курсів для всіх аудиторій.

Шкільна освіта:

З теоретичного Esccom ми готуємо бакалаврату бізнес у Вищій Національний Диплом (BTS) в градусах Bac +3 і Bac + 5, професійних званнях. Ми пропонуємо навчання за наступними напрямками: продажі, маркетинг, секретарські, інформаційні технології, бухгалтерський облік, управління, податкового, управлінського і людських ресурсів.

Ми готуємо вас до європейських дипломів, чиї Дис (BAC +3) в області маркетингу та управління гуманітарних та Європейського Управління основними та стратегії ресурсів підприємства. Ці ступеня з високою доданою вартістю у Європі й серед компаній. Який би напрямок ви не вибрали, нас цікавить ваш професійний і академічних успіхів. Вибір ESCCOM, кожен користується підтримкою, коучинг команда вчителів із професійного світу, але і мають доведений досвід викладання. Наші студенти та стажисти насолодитися комфортабельні номери, оснащені ефективної ІТ-обладнання.

Наш досвід дозволяє нам давати більше і частіше прямі відносини з компаніями, що полегшує пошук стажування. Два навчальних центрів присутні у відділі: ESCCOM Ніцца і Канни ESCCOM.

І не забувайте наш третій центр: Esccom Académie Culinaire де ми навчаємо майбутніх фахівців у готельному та ресторанному бізнесі, а також підготувати дипломи, такі як Вищий національний диплом (BTS). Ми пропонуємо інтенсивний професійну підготовку в зручному і близькому частини реальності через нашого навчального ресторані. Він має потужну технічну платформу і ресторан зручний додаток. Esccom Кулінарна академія, ви можете слідувати курси в торт, їжа та обслуговування. Кулінарна академія знаходиться в Ніцці.

Для отримання більш детальної інформації, перейдіть за наступним посиланням: www.esccom-restauration.com

Розташування

Агде

Address
22 Rue El Nouzah
0600 Агде, Occitanie, Франція

Агде

E.S.C.COM.

Address
5 Rue Migno
06400 Агде, Occitanie, Франція
Веб-сайт
Телефон
+33 4 93 68 42 11

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: