Groupe ESC Troyes in Champagne

Введення

Прочитайте офіційний опис

Groupe ESC Troyes у ​​шампанському

Будучи наймолодшою ​​Grande Ecole у Франції, це є надбанням Groupe ESC Troyes, який з моменту свого створення в 1992 році прагнув просунутися завдяки сміливим інноваціям і, наскільки це можливо, складним експериментам.

З тих пір, як ми почали, ентузіазм і сміливість були рушійними силами всього, що ми робимо. Наша мета - привчити це мислення до наших студентів щодня. У досить масштабній школі міждисциплінарні та багатокультурні аспекти є основою нашого інституту - студенти є частиною цієї справжньої динаміки, щоб пробитися у світі. Ми створили нашу групу, яка продовжує зростати, відкриваючи міжнародне співтовариство, завдяки спеціальним групам, які вітають та направляють іноземних студентів. Де б ви не прийшли, ви можете бути впевнені, що, вибравши одну з наших програм на Groupe ESC Troyes, ви вибираєте набагато більше, ніж просто школу: це вибір життя, який дозволить вам розвиватися, йти вперед і бути здатним уявляючи майбутнє.

Ми створили нашу групу, яка продовжує зростати, відкриваючи міжнародне співтовариство, завдяки спеціальним групам, які вітають та направляють іноземних студентів. Де б ви не прийшли, ви можете бути впевнені, що, вибравши одну з наших програм на Groupe ESC Troyes, ви вибираєте набагато більше, ніж просто школу: це вибір життя, який дозволить вам розвиватися, йти вперед і бути здатним уявляючи майбутнє.

Група наразі обслуговує 4 основні школи:

-Школа міжнародного бізнесу

- Школа менеджменту (2 роки магістра з магістрами в галузі маркетингу

-Школа туризму, дозвілля

-Школа дизайну (3-річна диплом бакалавра 2 роки магістра)

Студентське населення зараз - 1800 студентів (440 в 2004 році) - 380 студентів міжнародного обміну. Її (дійсно живуча) міжнародна мережа (учня і викладач / науковий обмін) складається з 196 університетів-партнерів.

Місто Труа

Труа і Шампань розташована в самому центрі цієї міфічної та святкової місцевості, за 90 хвилин їзди від центру Парижа, жителі Труа зберегли дух старих виставок в Шампані: смак до гостинності, апетиту до життя і прагнення до відкриття . Труа сьогодні відчуває прекрасний культурний, університетський та комерційний потік. Студентське життя покращує місто та його легендарну архітектуру. Багато культурних заходів, шоу та заходів покажуть вам, як оцінити життя в шампанському!

Розташування

Труа

Address
Campus Brossolette (ESC, INBA, EMVOL) 217 avenue Pierre Brossolette
BP 710 - 10002 Труа, Гранд Ест, Франція