ESC Amiens School of Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Історія ESC Amiens School of Management

У той час, коли ESC Amiens School of Management відкриває нову сторінку в своїй історії, ми озираємося на цінності та принципи, які формували школу.

Бізнес-школа Амьєна, заснована в 1942 році, завжди прагнула до інновацій та експериментів. Сильний характер, який дав можливість школі швидко розвиватися в основних мережах вищої освіти та розширити свою діяльність як на освіту управління з 1962 р. (Ступінь магістра управління), так і середню підготовку з менеджменту зі ступенем бакалавра з 1988 року.

Сьогодні ESC Amiens School of Management зосереджується, зокрема, на великій соціальній відкритості, залученні компаній до основи навчального процесу, а також на сильному бажанні сприяти розвитку регіону Верхня Франція (північ Франції, 6 мільйонів жителів ). ESC Amiens School of Management пропонує початкові та безперервні навчальні програми від бакалаврської до випускної освіти (ступінь магістра міжнародного оперативного управління, бакалавр міжнародної торгівлі та MBA міжнародної торгівлі та логістики), які відображають найкращі результати майже 80-річного досвіду та інновацій.

Цінності та місії

Покликання ESC Amiens School of Management - це підготовка талановитих студентів, щоб вони стали професіоналами, здатними зрозуміти навколишній світ, користуватися можливостями, поважаючи людей та планету.

Маючи майже 80-річний досвід, місія ESC Amiens School of Management полягає у виявленні потенціалу, розкритті та розвитку талантів, навчанні та інтеграції у професійний світ нинішніх та майбутніх поколінь менеджерів та підприємців, які мають створити економічну та суспільну цінність у глобальний та цифровий світ. Поки існує безліч навчальних курсів, щоб навчитися стати менеджером майбутнього, ESC Amiens School of Management відмовляється відігравати роль стандартизації, яка затопить своїх учнів у масовій формі.

Навпаки, ESC Amiens School of Management надає перевагу унікальності та підкреслює ноу-хау, міжособистісні навички та професійну поведінку, шанобливе ставлення до кожної людини, далеко не застарілу форму, в якій задушені всі форми творчості. Кожне навчання, яке проводиться в ESC Amiens School of Management цим цінностям.

133938_IMG001.jpg

ESC Amiens / ESC Amiens

Вчимося робити правильно з першого разу: Шлях професійної поведінки

Наші компанії-партнери лежать в основі освіти ESC Amiens School of Management на основі нашого Шляху професійної поведінки (PBP). PBP дає можливість студентам негайно зануритися в професійні місії, такі як опитування, вправи з переговорів у реальному житті, дискусії наживо з зацікавленими сторонами компанії тощо. PBP надає бали, які оцінюють професійну поведінку кожного студента та їхню здатність використовувати всі управлінські знання на додаток до вимогливих. людські відносини. Діяти з соціальним занепокоєнням, але таким чином, який відповідає найвищим очікуванням компанії, є метою ESC Amiens School of Management !

Спостереження за практикою та прикладними дослідженнями

Школа сприяє навчанню шляхом дотримання інноваційних та ефективних ділових практик через розвиток прикладної дослідницької діяльності. Допитливість, строгість, аналітичні навички, відкритість - це якості хорошого дослідника та керівника завтрашнього дня. Дослідження організовуються таким чином, щоб залучити студентів до глобального процесу спостереження за передовою практикою та обміну своїми результатами з компаніями.

Розташування

Амьєн

Address
18, place Saint Michel, CS53802
80038 Амьєн, О-де-Франс, Франція

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія