EPITA School of Engineering and Computer Science

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про EPITA

Заснована в 1984 році, школа інженерії та комп'ютерних наук EPITA (Ecole pour l'Informatique et les Techniques Avancées) - це інженерна школа, яка готує експертів, які розробляють, розробляють та вдосконалюють майбутнє інформаційних та комунікаційних технологій (ІКТ). Педагогіка школи зосереджена на наданні студентам як основ інженерії, так і знань у галузі інформатики та ІКТ.

Як двомовна установа, EPITA пропонує програми для бакалаврів та магістрів, що викладаються французькою та англійською мовами. Школа розвинула стратегічні партнерські стосунки з більш ніж 80 престижними установами в 40 країнах та низкою угод про подвійний ступінь.

EPITA має широкий перелік корпоративних партнерств (Google, Microsoft, Orange, Facebook, IBM, HP…) і регулярно організовує кар’єрні заходи. Випускники EPITA дуже затребувані французькими та транснаціональними компаніями. Понад 96% студентів приймаються на постійну роботу до їх закінчення. Наразі понад 7 700 випускників працюють у майже 2000 компаніях у + 40 країнах.

EPITA акредитована Міністерством вищої освіти та досліджень Франції та CTI (Комісія з департаменту титрів. Він є членом CGE (Conférence des grandes écoles).

З одного погляду

  • Перше місце серед інженерних шкіл, присвячених інформатиці
  • 2700 студентів, з яких 15% - міжнародні студенти з 40 національностями
  • 50% міжнародний факультет
  • 7 700 випускників, які працюють в 2000 компаніях у 40 країнах
  • 80 університетів-партнерів з 40 країн
  • 40 студентських асоціацій

Розташування

Париж

EPITA

Address
14-16 rue Voltaire
Kremlin Bicêtre Cedex

94276 Париж, Іль-де-Франс, Франція