ENSAI: National School for Statistics and Information Analysis

Введення

Прочитайте офіційний опис

ENSAI, поряд з ENSAE є частиною угруповання Національного економіки та статистики шкіл (гени), яка об'єднує науково-дослідні та навчальні заходи INSEE.

ENSAI була акредитована французького акредитації Ради інженерної освіти, CTI (Комісія де Титри d'Ingenieur), нагородити рівень інженерної ступінь магістра.

Заснована в 1994 році, ENSAI був розташований на території кампуса Кер Ланн з 1996 року, у сільській місцевості недалеко від Ренна.

ENSAI є частиною мережі престижних вищих навчальних закладів у Франції, відомих як Вищі школи, або спеціалізованих шкіл аспірантів. Освіта ENSAI в тренує своїх студентів, щоб стати кваліфікованими, менеджери високого рівня в обробці та аналізі інформації. Закінчивши статистичній техніці або INSEE програми статистик цивільного службовця, наші студенти мають потрійну експертизу в галузі статистики, економетрики та інформатики, яка є загальновизнаним у всіх професійних сферах.

Статистичні інженерні студенти стають статистичні інженери після 3 років, коли вони отримують Диплом d'ingénieur, інженерну освіту магістра рівня еквівалентно магістра наук (MSc) в області статистики (представник всього 5 років і 300 ECTS кредитів пост-бакалаврат дослідження). Цивільний службовець студенти-практиканти стають офіційні цивільних службовців за статистикою для INSEE після 2 років; вони платять за свою освіту в ENSAI, щомісячної чистої заробітної плати приблизно € 1700 (бонуси включені).

Наша місія

Навчання статистичні інженерів

ENSAI є провідним французьким Grande Ecole, або до аспірантури, щоб обійтися поглиблене освіта в галузі статистики, економіки та інформатики, дозволяючи своїм випускникам працювати в одному з багатьох областях статистичної техніки. Після трьох років навчання, наші студенти закінчують в ENSAI статистичних інженерів зі ступенем, яка акредитована в ІТК.

Навчання НІСЕ керівники для французького Національного інституту статистики та економічних досліджень за третину наших студентів щороку, приходячи в ENSAI означає початок свою кар'єру в цивільної служби в якості члена в INSEE корпусу статистиків держслужбовців. Навчання триває два роки, і вони йдуть ті ж самі курси як статистичних студентів інженерних протягом цього періоду. Цивільні службовці можуть, за певних умов, отримати Bac + 5 рівень через "статистики та економетрії, державної статистики Кафедра" магістерських завдяки інтегрованого навчання, які можуть бути безперервною (після двох років початкового навчання) або відкладено (протягом Перші шість років свого професійного життя).

Основні показники

  • 414 студентів в чергу, 240 статистичні інженерні студентів (31 іноземних студентів), 94 НІСЕ державний службовець студент статистики і 80 майстрів.
  • 32 визнав на підставі раніше кваліфікації (ІУ, французький університет технології Диплом, еквівалент HND; бакалавр; магістр; і т.д.).
  • 31 іноземних студентів статистичні інженерні - 21 постійних викладачів - 475 професійних викладачів з корпоративних, академічних і цивільних сферах обслуговування.
  • 39 адміністративний і технічний персонал - 2 в будинку дослідницькі групи (Laboratoires) - 12 студентів Підготовка магістра і 5 докторську - 7,250 м2 будівель - 162 Комп'ютери для використання студентами - 165 га кампусу, 98 розроблені (60%)

Історія школи

До 1994 року навчання надається ENSAI не було як філія ENSAE (Париж Вищої школи економіки, статистики та фінансів) в Парижі.

Коли гени (угруповання Національного економіки та статистики шкіл) була створена, то CGSA філія ENSAE була перейменована в Національну школу статистики і де l'Проаналізувати де l'інформація (ENSAI, Національної школи статистики та аналізу інформації ). Він готує інженерів для всіх областей статистики та обробки інформації.

ENSAI і два науково-дослідних команд Центру з досліджень в галузі економіки та статистики (CREST) ​​переїхав до Ренн в 1996 році.

Розташування

Ренн

National School of Statistics and Information Analysis

Address
Ensai campus de ker-lann
Rue blaise pascal
BP 37203

35172 Ренн, Бретані, Франція
Веб-сайт
Телефон
+33 2 99 05 32 32

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія