ENAC

Введення

Прочитайте офіційний опис

ENAC була заснована в 1949 році в Орлі, і переїхав в Тулузі в 1968 році. Вона зливається з SEFA (Service d'експлуатування-де-ла формування Авіаційної) на 1 січня 2011 року. «Національна школа цивільної авіації» (ENAC) є унікальним прикладом: це єдиний авіаційно-орієнтований університет у Франції і в Європі, пропонуючи широкий і повний панель повітроплавання орієнтованих на навчальних програм і заходів, служачи світу аеронавтики , і зокрема, сектор повітряного транспорту.

ENAC університет складається з:

2000 студентів в 25 різних навчальних курсів: інженер, майстер, доктор філософії, повітряний транспорт пілот, диспетчер управління повітряним рухом і т.д., 7500 стажистів щорічно в 400 програм безперервної освіти або курси підвищення кваліфікації, 10 науково-дослідних лабораторій, Міжнародна діяльність: ENAC вітає сотні іноземних студентів і стажистів з 5 континентів щороку, Команда освіти, який має виключне кількість професійних навичок і ноу-хау, навчальний матеріал Високий рівень пов'язаний з його міждисциплінарної діяльності громадських зв'язків УВС тренажери, авіаційних тренажерів, 130 літаків, лабораторії для електроніки, телекомунікацій, GNSS, БЛА, обробка даних, аеродинаміки, мови і т.д. ...

На протязі всіх цих заходів ENAC університет прагне до задоволення вимог авіаційної галузі, в яких беруть участь як приватні , так і громадські діячі, або у Франції , так і за кордоном. У більш ніж 60 років, з 20000 випускників, ENAC придбав визнання у Франції і за кордоном, всіх партнерів , що належать до широкого спектру своєї діяльності. Сьогодні, завдяки визнаних кваліфікації своїх вчителів, шукачів, студентів, стажистів і всієї його персоналу, ENAC університет прагне посилити свій вплив по всьому світу, будучи завжди відбувається в своїй галузі знань: аеронавтики.

Розташування

Тулуза

Ecole Nationale de l'Aviation Civile - ENAC

Address
Ecole Nationale de l’Aviation Civile
Campus Toulouse:
7 avenue Edouard-Belin BP 54005 -

31055 Тулуза, Occitanie, Франція
Телефон
+33 5 62 17 40 00

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія