École de Management de Normandie / Normandy Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Нормандія бізнес-школи (Еколь де управління де-Normandie)

За останні 25 років, торгово-промислових палат Кан і Гавр об'єднали свої зусилля, щоб встановити спільну структуру у вищій освіті в інтересах своїх міст і регіонів.

Сьогодні, ці зусилля народила Еколь де управління де-Normandie, єдиної і зміцнити бізнес-школи готові зустрітися обидва національних і міжнародних потреб фірм.

Еколь де Управління Нормандії (Нормандія Business School), витоки якої сягають до 1871 році, прагне бути бізнес-школа вибору, який забезпечує попередній досвід і безперервна освіта в якості, особистісно-орієнтований середовище навчання.

Його широкого профілю та спеціалізовані програми призначені для створення близьке відповідність між вимогами регіональних і національних корпоративних зацікавлених сторін та індивідуальними устремліннями студентів і викладачів, щоб навчати відповідальних громадян світу.

Для досягнення цих цілей, школа відноситься навчальний підхід, заснований на навчанні дій і значимого наставництва відносини з викладачами, фахівцями і підтримуючих спільнот. Академічний вхід, підкріплене дослідницької місії-справі, перевіряє портфель програм, призначених для задоволення національних і міжнародних стандартів якості.

Щороку більше 1700 студентів навчаються бізнесу. Школа також має випускників понад 8000.

Структура школи

Структура Еколь де Управління Нормандії тепер асоціація не-для-прибуток. Цей великий розвиток прикладом завершення злиття трьох попередніх установ і розширення співпраці побудовані за двома торгово-промислових палат.

Цей великий еволюції була підтримана значних інвестицій в реальному нерухомості: ще 2000 m² були відкриті в Кан.

Якість

Кілька років тому, школа ініціював якості схеми для задоволення процедури оцінки для магістерської акредитації французьким міністерством освіти і EQUIS керуючись процесу розвитку.

Сьогодні, Майстер Еколь де управління де-Normandie визнаний французької держави.

У травні 2006 року школа була оголошена право на EQUIS акредитації та кандидатуру план в даний час спрямована аудиту експертній оцінці.

Еколь де Управління Нормандський є членом "Конференції де Grandes Ecoles".

Всі MSc і магістра, пропоновані в школі акредитовані "Конференц-де Grandes Ecoles", і "Знак" сертифікації був наданий одному з програм безперервної освіти, призначених для Нормандії банківського сектора (Управління розвитку і комерційних).

К "Вищі школи" є специфічними для сектору французького вищої освіти: вони дуже вибірково і мають обмежений реєстрації. Вони спрямовані на виробництво випускників гучних в техніці, бізнесі, мистецтві, образотворчому мистецтві і соціальних наук.

Розташування

Кан

EM Normandie - Normandy Business School

Address
9, rue Claude Bloch
14000 Кан, Нормандія, Франція
Телефон
+33 2 31 46 78 78

Ле Гавр

EM Normandie - Normandy Business School

Address
30, rue de Richelieu
76087 Ле Гавр, Нормандія, Франція
Телефон
+33 2 32 92 59 99

Париж

EM Normandie - Normandy Business School

Address
64, rue du Ranelagh
75016 Париж, Іль-де-Франс, Франція
Телефон
+33 (0)1 75 00 00 76

Руан

Address
Руан, Нормандія, Франція

Акредитації

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited