EM Normandie Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Нормандська бізнес-школа (Екологічне управління де Нормандії)

Протягом останніх 25 років Торгово-промислові палати Кан та Ле-Гавр об'єднали зусилля для створення спільної структури вищої освіти на благо своїх міст та регіонів.

Сьогодні ці зусилля породили Ecole de Management de Normandie, єдину і зміцнену бізнес-школу, готову відповідати як національним, так і міжнародним потребам фірм.

8128_CAEN-171.jpg

Ecole de Management de Normandie (Нормандська бізнес-школа), походження якої датується 1871 роком, прагне бути діловою школою, яка забезпечує попередній досвід та постійну освіту в якісному навчальному середовищі, орієнтованому на студентів.

Її загальнонаціональні та спеціалізовані програми покликані створити тісну відповідність між потребами регіональних та національних корпоративних зацікавлених сторін та індивідуальними прагненнями як студентів, так і викладачів з метою виховання відповідальних громадян у світі.

Для досягнення цих цілей Школа застосовує викладацький підхід, що базується на навчанні дій та змістовних наставницьких стосунків з викладачами, професіоналами та підтримуючими громадами. Академічний внесок, підкріплений відповідними науково-дослідними завданнями, підтверджує цілий спектр програм, розроблених відповідно до національних та міжнародних стандартів якості.

Щороку більше 1700 студентів вивчають бізнес. У школі також є випускники, які перевищують 8000.

8127_CAEN-064.jpg

Структура школи

Структура Ecole de Management de Normandie зараз є неприбутковою асоціацією. Ця велика подія є прикладом завершення злиття трьох попередніх установ та посиленого співробітництва, побудованого двома торгово-промисловими палатами.

Ця велика еволюція сприяла значним інвестиціям у нерухомість: в Кані було відкрито ще 2 000 м².

8129_Deauville__EMN-439.jpg

Якість

Кілька років тому Школа ініціювала схему якості для дотримання процедур оцінювання магістерської акредитації Міністерством освіти Франції та керованого розвитку EQUIS.

Сьогодні майстер екологічного менеджменту де Нормандії визнаний французькою державою.

У травні 2006 року Школа була визнана придатною до акредитації EQUIS, і план кандидатур тепер орієнтований на аудит експертної оцінки.

Ecole de Management de Normandie є членом “Conference des Grandes Ecoles”.

Усі ступеня магістра та магістратури, що пропонуються в школі, акредитовані "Conference des Grandes Ecoles", а сертифікат "Знак" отримано в рамках однієї з програм безперервної освіти, розроблених для банківського сектора Нормандії (управління та комерційний розвиток).

"Grandes Ecoles" характерні для французького сектору вищої освіти: вони дуже вибіркові і мають обмежену кількість студентів. Вони спрямовані на підготовку випускників вищих інженерних наук, бізнесу, мистецтв, образотворчого мистецтва та соціальних наук.

Розташування

Кан

EM Normandie - Normandy Business School

Address
9, rue Claude Bloch
14000 Кан, Нормандія, Франція
Телефон
+33 2 31 46 78 78

Ле Гавр

EM Normandie - Normandy Business School

Address
30, rue de Richelieu
76087 Ле Гавр, Нормандія, Франція
Телефон
+33 2 32 92 59 99

Париж

EM Normandie - Normandy Business School

Address
64, rue du Ranelagh
75016 Париж, Іль-де-Франс, Франція
Телефон
+33 (0)1 75 00 00 76

Руан

Address
Руан, Нормандія, Франція

Оксфорд

Address
Оксфорд, Англія, Великобританія

Акредитації

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Програми

MSc
Магістратура
Цей навчальний заклад також пропонує: