EISTI : Graduate School in Computer Science and Mathematics Engineering

Введення

Прочитайте офіційний опис

ШКОЛА КОЖНІЙ МОЖЛИВОСТІ

Як інженерна школа офіційно визнана державою і зробив компетентний ІТК (Французька інжинірингова акредитація закладу) покликання EISTI є підготовка майбутніх інженерів в області математики і комп'ютерне.

Крім побудови професійної кар'єри з вами, ініціюючи багатообіцяюче майбутнє Чи є це в області фінансів або великою і різноманітною промисловістю нових технологій, EISTI призводить студентів до більш ніж 50 різних робочих місць в самих різних сферах діяльності.

У постійно мутагенними світі, де технології замінюються на великій швидкості, EISTI вирішив залишитися в центрі потреб компаній і технологічної еволюції і навчати своє вчення, щоб допомогти своїм студентам досягти найбільш привабливих та інноваційних робочих місць.

Стажування, міжнародна мобільність, подвійних дипломів: відкриття свій розум до світу

У EISTI періоди стажування і професійного досвіду є невід'ємною частиною вашої підготовки, а мережа, яка приносить в школу разом з компаніями "висока швидкість" і завжди активні.

Мультикультурному мислення і міжнародна мобільність грають ключову позицію в навчальних програмах, які ми пропонуємо. Більше 40 партнерських відносин були пов'язані з установами по всьому світу.

EISTI також школа подвійних дипломів з престижних університетів і шкіл менеджменту. Додаткові освіти і відкритості до широкого охоплення експертизи є одними з основних цінностей школи, і вони матеріалізуються через наших партнерських відносин. Для студент інженерного факультету, це ще один привід, щоб додати додаткову цінність їх резюме.

Досвід Eistian: тільки на EISTI

Студентське життя тут багата і сповнена ентузіазму, ходив по подіях студентської громади і змішання різних класів. На двох кампусів, які належать до школи, в Сержі і Pau, все об'єднує зусилля, щоб створити атмосферу колективної роботи і благополуччя.

Академічне перевагу в поєднанні з сильним почуттям гуманізму завжди приніс Eistian культуру і дух до життя. Школа обрала 4 основні цінності в її статуті: професіоналізм, відкритість, солідарність та етичні норми. Вони роблять EISTI унікальна установа і відмінне місце для вивчення при будівництві багатообіцяюче майбутнє для себе.

СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ

Вивчення на EISTI також означає, що живе життя у верхній інженерної школи, де студенти розділяють цінності і заходи. Будучи eistian також спосіб буття і діяти кожен день, поважаючи чотири значення нашої Хартії: Професіоналізм - Відкритість - Solidarity- етики. Кожен може розраховувати на їх однокласники, викладачі та співробітники обох наших кампусах. Оскільки людський капітал має важливе значення для нас, тепер більш ніж коли-небудь. Наполеглива праця і сила волі завжди превалюють.

Студентське життя тут багата і сповнена анімації, темп ритмом різноманітної діяльності, що близько тридцяти студентських товариств повинні запропонувати. Там повинен бути один для вас серед них; і якщо це не так ... чому б не створити свій власний?

Святкова і сприятливий переплетення різних років є одночасно живий і теплий. Це місце, де облігації можуть бути підроблені, і останній далеко за роки EISTI. Протягом ваших років на EISTI, ми хочемо, щоб ви могли висловити свої таланти, розвивати нові пристрасті, відкривають іншим, харчуються корисних подій, пройти через незабутні моменти ... Одним словом: процвітають на особистому і колективному рівні.

Це благополуччя також є частиною того, що робить eistians успішним.

У Сержі і Pau, робочі середовища є приємним і функціональним, а також різні сучасні інструменти сприяють оптимальному робочого процесу в своїх дослідженнях: ноутбуки, онлайн віртуальна школа, відеоконференції і багато іншого. Кампуси EISTI відображають наші цінності: вони простодушний, динамічний, доброзичливий, а також добре інтегровані в університетських містечках свого міста.

кампуси

Наші студенти запрошуються до кампусу за своїм вибором, або в Сержі або в Pau.

Сержі Campus (95)

Побудований в 1989 році, університетське містечко EISTI має три різних будівель (Коші, Кондорсе і Тьюринга) додаток до загальної площі поверхні 8400 м². Повністю оснащений сучасним обладнанням (в тому числі 3-відеоконференція готові амфітеатри і відеопроектори в кожному класі) і розташований недалеко від студентського гуртожитку, він доступний через RER A. Переважно, розташованої в межах 2-й за величиною студентський центр в Іль-де-Франс, кампус знаходиться в безпосередня близькість парку префектур, Сержі-Понтуаз університету, ESSEC і торговий центр Труа-Фонтен. Сержі є енергійний студентське місто з кількома значними активами: приємною, зеленого середовища проживання, кілька спортивних і культурних заходів, доступних (центр водних видів спорту, театр, кінотеатри та багато іншого).

Студенти можуть дістатися до столиці протягом 35 хвилин через RER A (від «Сержі-Prefecture» станції).

Pau Campus (64)

Університетського містечка переваги Pau від всіх основних активів великого міста в регіоні і від безпосередній близькості від Іспанії, гори і море.

Він має будівлю, що досягає поруч з 5000m² в самому центрі міста на вершині в університетському містечку. Цей кампус пропонує приємний, сучасний і світловий робочого середовища, як екологічно чисті (HQE) і оснащений за останнім словом техніки (амфітеатри з повним HD відеоконференцзв'язку інструменти, волоконно-оптичні, контролю доступу та більш), і особливо зручним для студентів. Вона може похвалитися рослинністю заповнені атріум, з'єднані амфітеатрів і класами, студентський зал і кафе, аудіо-наставниками для іноземних мов і зонами відпочинку.

Eistiens отримують вигоду від якості життя спортивної міста з багатою історією, між океаном і горами.

ЗНАЧЕННЯ SUCCEED

Наш статут складається з чотирьох сильних цінностей, що дозволяють кожній людині в EISTI процвітати під час їх перебування тут, і після. Статут і все це означає залишає слід на наших студентів, зокрема, показуючи під час їх професійного шляху та розвитку. Наші колишні студенти часто посилаються на статут, а також їх мережі чутливі до нього. Будучи Eistien це спосіб буття, діяти і думати на щоденній основі. З кожним новим навчальним роком, статут представлений всім в школі, для того, щоб філософії школи, щоб стати повністю інтегровані в їх способі мислення, діючи і буття.

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

 • Оцінивши групової роботи
 • Об'єднуючи індивідуальний талант і колективний успіх
 • Забезпечення довіри бізнесу

Відкритість

 • Залишаючись Цікаве життя інших людей
 • Перехід до інших для того, щоб збагатити свої знання і ділитися своїм власним з ними
 • зухвалі поділитися
 • допит себе
 • Будучи доказ смирення;
 • Не звертаючи уваги на непотрібні припущення
 • Як уникнути зарозумілість і самовдоволення

СОЛІДАРНІСТЬ

 • Показані солідарність наших старійшин, а також тих, хто молодше нас
 • Створення допомоги іншим природним рефлекс
 • Слухаючи шанобливо до інших
 • Підтримка солідарності між різними шкільних років

ЕТИКА

 • Поважаючи роботу своїх вчителів і колег
 • Проведення очікуваної роботи
 • Не відмовляючись, стикаються з труднощами лобового
 • Будучи залученим на свого стажування: серйозний, суворий, взяти на себе ініціативу

Розташування

Сергій

EISTI

Address
Avenue du Parc
95000 Сергій, Іль-де-Франс, Франція
Веб-сайт

Пау

EISTI

Address
2 Boulevard Lucien Favre - CS 77563
64075 Пау, Нувель-Аквітанська, Франція
Веб-сайт

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія