EIML Paris Ecole Internationale de Marketing du Luxe

Введення

Прочитайте офіційний опис

EIML Paris Ecole Internationale де Маркетинг дю Luxe є унікальна школа самостійно у Франції , яка пропонує п'ятирічну програму вищої освіти від бакалавра до рівня магістра. Створений у співпраці з основними економічними гравцями в секторі розкоші, програма надається в EIML Парижі навчає керівників, щоб бути і особливо підходить для тих, хто шукає кар'єру з високої відповідальності в різних секторах:

* Купівля: Сировина Покупець, мерчендайзера Продукти менеджер, роздрібний оператор ...

* Маркетинг: менеджер по продукції, консультант з маркетингу Survey, E-маркетинг менеджер проектів, категорійний менеджер ...

Комунікації: Прес і засобами масової інформації, подія Communication Manager, директор зі зв'язків з громадськістю, ЗМІ планувальник ...


EIML Париж Програма має два аспекти:

Програма Бакалавр три роки
Програма спрямована на навчання основам індустрії розкоші через багато і різні лекції за наступними темами: Культура, мистецтво та цивілізації, маркетингу і комунікацій, розкоші ринки.
В кінці третього року, студенти отримують ступінь бакалавра в області маркетингу з люксових брендів

Дворічний Магістерська програма:
Протягом цих двох років навчання студенти поглибити свої знання про ринок розкоші і розвивати свої навички управління.
Програма надає можливість студентам працювати неповний робочий день (3 дні в тиждень) в одному з багатьох Розкіш Промисловість і брендів. Крім того, на п'ятий рік, студенти повинні завершити свою ступінь по стажуванню від 6 до 9 місяців.
В кінці п'ятого року, студенти отримують ступінь МВА по маркетингу дорогих брендів, яке є державний сертифікат ступеня
У світовій столиці індустрії розкоші, Париж, студенти зрозуміють, що розкіш, перш за все, унікальне мистецтво ноу-хау і роздрібною торгівлею люкс продуктів і послуг вимагає глибоких знань про те, що якість засобів.
Дуже зосереджений навчальний підвищує навички та компетенції студентів ефективно працювати в індустрії розкоші, в розумінні конкретних кодів і мови цього сектора.

EIML Париж поставляє французька держава визнану ступінь магістра.

Розташування

Париж

EIML Paris

Address
35 quai André Citroën
75015 Париж, Іль-де-Франс, Франція
Телефон
+33 1 82 83 41 34

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: