EICAR

Введення

Прочитайте офіційний опис

EICAR, Міжнародна кіно і телебачення школа в ПарижіБула заснована в 1972 році. Школа розвивалася протягом багатьох років, щоб стати одним з основних європейських кіно і телебачення школа, яка пропонує студентів з усього світу найбільший діапазон доступних сьогодні до на сьогоднішній день руки на практичного навчання в кіновиробництво і англійською або французькою мовою.

Місія Наша місія полягає у підготовці наших студентів для міжнародному ринку праці

Ми прагнемо, щоб допомогти студентам придбати професійні художні та технічні навички, необхідні для того, щоб увійти і побудувати кар'єру в індустрії аудіовізуальних. Ми прагнемо надати руки на навчання. Наші студенти вчать бути виконавцями: більше половини план в будь-якому процесі, отже, присвоюється практичних пагонів і кіно завдань. Ми допомагаємо розвивати почуття наших студентів з колективних зусиль, гнучкості і керівництва. Дух співробітництва заохочуються в школі дозволяє студентам для підготовки до їх майбутнього професійного життя і різні типи плівки і телебачення стріляє їм доведеться адаптуватися до протягом своєї кар'єри.

Більше 300 фільмів (шорти, документальні фільми, телевізійні оголошення, новини звітності ...) знімаються щороку.
Дії відділ школи тренується акторів для явних вимог роботи в передній частині камери і, отже, студенти співпрацюють з режисерський факультет актора режисерські курси і для кіно.

Ми даємо можливість нашим студентам працювати в рамках мультикультурних команд, розширюючи їх бачення та досягнення велику творчу сферу: більше 60 національностей присутні в студентів і викладачів спільноти школи.

Курси Ми пропонуємо широкий спектр курсів Наші ключові відділи:

Filmmaking: майори в режисерський, кінематографії, сценарна, створення і редагування Звук: майори в кіно і телебачення, музики і живих виступів Зведення новин і охоплення ДІЇ BTS: технічна підготовка французький Програма курсу акредитований Міністерством освіти у виробництво, звуку, кінематографії, редагування

Наші відділи пропонують:

Аспірантуру: МЗС у кінематографії, акредитовані Європейської акредитації Ради з вищої освіти шкіл - Eabhes Бакалаврат 3 роки бакалаврату курси, акредитовані Eabhes і 2 роки курсів провідних до розгляду французький BTS в управління виробництвом, кінематографії, Звук, Редагування та Один рік програма бакалаврату в кінодраматургії і руки на кіно Кіновиробництва курси Літні

Розташування

Париж

Address
EICAR
Parc des Portes de Paris
50 Avenue du Président Wilson, bâtiment 136
BP 131, La Plaine Saint-Denis - FRANCE

93214 Париж, Іль-де-Франс, Франція

Програми

Магістратура
Цей навчальний заклад також пропонує: