EDC Paris Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Виберіть підприємницький дух, виберіть EDC Paris Business School .

EDC Paris Business School займає 10 кращих бізнес-шкіл Франції та 1-ше місце серед підприємців із рівнем створення бізнесу в 3 рази вище, ніж у інших аспірантурах, в той час як 80% молодих випускників продовжують працювати в розвитку бізнесу, внутрішньопідприємницькій діяльності або інновації.

130552_study1.jpg

фото люб’язно надано EDC Paris Business School

Наш заклад є членом Конфедерації Grandes Ecoles (CGE) і має акредитацію EPAS від EFMD. У його кампусі площею 5000 квадратних метрів у діловому районі Ла Дефенс є 1450 студентів 40 різних національностей.

EDC Paris Business School є орієнтиром у підприємницькому лідерстві протягом 70 років.

EDC Paris Business School пропонує програму Grande Ecole (ступінь магістра, акредитована державою) та спеціалізовані курси (акредитована RNCP -національний довідник професійних кваліфікацій); бакалавр з менеджменту та 6 ступенів магістра наук з метою посилення початкового досвіду в галузі маркетингу, фінансів, менеджменту, цифрових технологій та бізнесу, ступінь бакалавра з менеджменту та двох МВА в системі безперервної освіти та міжнародному повному рівні -часові формати.

Завдяки нашій мережі компаній-партнерів та прихильності наших 18 500 випускників, ми можемо запропонувати більше 3000 робочих місць та робочих місць щороку.

130553_study3.jpg

фото люб’язно надано EDC Paris Business School

130551_study2.jpg

фото люб’язно надано EDC Paris Business School

130554_study4.jpg

фото люб’язно надано EDC Paris Business School

Розташування

Париж

Address
EDC
70, Galerie des damiers
Paris la défense 1

92415 Париж, Іль-де-Франс, Франція

Програми

MSc
Магістратура