Data ScienceTech Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

Вивчіть горизонти майбутнього

Data ScienceTech Institute - це ступінь, приватна аспірантура, зареєстрована в Ніццькій Ректорі (UAI 062136P) та Ректорат Парижу (UAI 0755832G). Ректорат є регіональними делегаціями Міністерства освіти, вищої освіти та досліджень Франції.

Data ScienceTech Institute був побудований з всесвітньо відомою якістю та інтенсивністю французької науки та техніки, з одного боку, і природним британським діловим свавіллям і прагматизмом, з іншого.

Про нас

DSTI був заснований для реагування на потреби та виклики 4-ї промислової революції, яка полягає у створенні цінності завдяки контролю, експлуатації та експлуатації величезних резервуарів даних компаній. Серед цих викликів - підготовка інженерів та аналітиків, щоб стати високопрофесійними спеціалістами на чотирьох стовпах майстерності галузі: розширені обчислення для розміщення "великих даних" в ІС, прикладна математика для освоєння алгоритмів прогнозування, бізнес та управління для застосування двох попередніх, а також етики та закону , щоб уникнути юридичних та моральних помилок цих заявок.

DSTI пропонує дві програми:

 • Прикладний магістр в галузі наукових даних та інтелектуального інтелекту
 • Прикладний магістр в галузі інженерії даних для ШІ

Зміст керується Науково-консультативною радою, що складається з визнаних та шанованих професійних діячів , а також вчених з досвідом виробничих партнерств . Насправді ми беремо на себе зобов’язання слідувати індустріальному, і ринок робочих місць повинен відповідати листу, тому наші програми будуть розвиватися щорічно . Тому вас запросять повернутися, в присутності або через електронне навчання, щоб оновити свої навички .

Ключові особливості

 • 2 статті: Осінь та Весна
 • +250 випускників у всьому світі
 • +45 представлених національностей
 • 100% студентів знаходять стажування
 • 86% студентів знаходять роботу протягом 3 місяців після стажування

3 Режими дослідження

На кампусі

Виберіть навчання на денній формі в одному з наших містечок у Ніцці Софії-Антиполісі чи Парижі. Ви відчуєте приємне студентське життя під час спілкування з викладачами та іншими студентами.

Навчайтеся в самому центрі дивовижних міст!

Кампус Ніцци Софії-Абнтіполіс розташований у найбільшому європейському кластерних технологіях, який часто називають "французькою Кремнієвою долиною". У парку розміщуються науково-дослідні підрозділи від багатонаціональних компаній, процвітаюча екосистема викладання та досліджень.

Кампус Парижа розташований у 5-му районі столиці. Студенти можуть насолоджуватися багатьма перевагами, які може запропонувати це космополітичне місто. У районі повно ресторанів, магазинів та історичних місць, всього за кілька хвилин ходьби від кампусу

Інтернет

Незалежно від того, де ви знаходитесь, ви зможете відвідувати різні курси на своєму комп’ютері (необхідне підключення ADSL) і постійно . Ви будете мати такий самий досвід, як студент на кампусі та в затишку свого будинку. Усі курси записуються та доступні для всіх студентів.

Інтернет-курс, що проходить темп (SPOC)

Режим SPOC розроблений для працюючих професіоналів. Це дозволить вам відслідковувати обидві наші програми в Інтернеті та у власному темпі протягом 18 - 36 місяців за графіком, який відповідає вашому професійному життю. Ви можете записатися в будь-який час протягом року .

 • Персоналізований досвід навчання
 • Можливість слідкувати в Інтернеті чи на території кампусу
 • Повний доступ до навчальних матеріалів
 • Щотижнева сесія підтримки з командою викладачів та напрямків навчання через канал ексклюзивного зв’язку

Ступінь та визнання

Обидві програми зареєстровані у французькому національному реєстрі професійних кваліфікацій (RNCP), де перераховані всі дипломи, ступені та професійні звання, визнані французькою державою. Кваліфікація визнається ступенем на рівні магістра (рівень 7 Європейської рамки кваліфікацій - EQF). Це дозволило б студентам продовжити навчання в галузі PhD, якщо вони захочуть.

Сертифікати на рівні підприємства

Крім того, прикладний магістр в галузі наукових даних і штучного інтелекту та прикладний магістр в галузі програмного забезпечення для програм штучного інтелекту включають два сертифікати на рівні підприємства. Студенти готуються професіоналами.

Прикладний магістр у галузі наукових даних та AI:

 • Стілець DSTI з хмарними обчисленнями Amazon AWS
  Підготовка до архітектора-сертифікованого рішення AWS - юриста, оскільки DSTI є членом Академії AWS
 • Стілець DSTI SAS Ecosystem
  Підготовка до базового програмування за допомогою SAS

Прикладний магістр в галузі інженерії даних для AI:

 • Стілець DSTI з хмарними обчисленнями Amazon AWS
  Підготовка до архітектора - сертифікованого рішення AWS
 • Cloudera - сертифікований інженер даних
  Підготовка до сертифікованого інженера даних Cloudera

Крім того, ми раді повідомити, що KDnuggets у першій 10 найвпливовіших брендів щодо великих даних визначив DSTI як одну з найкращих програм у галузі Data Science у світі. Для такої молодої школи, як ми, дуже велике досягнення - бути в цьому квадранті, і це демонструє наше постійне прогресування. Ось посилання: https://www.kdnuggets.com/2017/11/best-online-masters-analytics-data-science.html.

Вона також представляє нас у списку кращих магістрів в області даних і аналітики в Європі: https://www.kdnuggets.com/2017/12/best-masters-data-science-analytics-europe.html

Ми також є членами цієї екосистеми (промислового та академічного кластерів) https://www.pole-scs.org/en/ecosystem/players/

Також тут йдеться про Стефана Хадінгера , керівника архітектури Amazon AWS про нашу школу.

Розташування

Біот

Address
Data ScienceTech Institute
Les Templiers
950 Route des Colles
Sophia-Antipolis

06410 Біот, Прованс-Альпи-Лазурний берег, Франція

Париж

Address
Data ScienceTech Institute
4, Rue de la Collégiale

75005 Париж, Іль-де-Франс, Франція