Centrale Nantes

Введення

Прочитайте офіційний опис

Centrale Nantes (ECN), заснована в 1919 році, є однією з провідних вищих навчальних та дослідницьких установ у Франції в галузі науки

Сила мереж

Centrale Nantes належить до престижної організації Groupe des Ecoles Centrale, вищої освіти та науково-дослідних установ з багаторічною традицією інновацій, дизайну, будівництва та виготовлення. З моменту заснування Groupe des Ecoles Centrale дотримувався того ж заклику: підготовка інженерів, здатних відповідати найбільшим викликам своєї епохи. Centrale Nantes сприяє міжнародному обміну професорами та студентами через високоякісні магістерські програми з етикеткою передового досвіду Erasmus Mundus, наданою Європейською Комісією. Дійсно, зараз установа бере участь у 4 проектах Erasmus Mundus A.1 (4 магістри, 1 докторська ступінь), 15 проектах Erasmus Mundus A.2 (3 як координатор з Індією та Південною Азією), двох проектах A.3. Деякі гранти доступні в рамках цих проектів. Більшість міжнародних студентів отримують привабливі стипендії від Centrale Nantes , компаній, Європейської комісії, посольств Франції або регіону Pays de la Loire. Визнання наукової досконалості Centrale Nantes сприяє його співпраці з регіональними економічними органами, а також глобальними компаніями та взаємодії з подібними мережами за кордоном. Centrale Nantes подолає прогалини між освітою, науковими дослідженнями, розвитком та корпоративним світом.

126059_pexels-photo-1438072.jpegБуро тисячоліття / Пікселі

Доступ до найсучасніших технологічних платформ

Як джерело інновацій та відкритості, Centrale Nantes забезпечує міцні зв’язки з промисловістю та користується репутацією досконалості у всьому світі. Дослідницькі підрозділи школи володіють унікальним експериментальним обладнанням у відповідних галузях, зокрема у галузі морської гідродинаміки, механіки рідин, цивільного будівництва, випробувань аварійних ситуацій, віртуальної реальності, робототехніки та механічної обробки. Науково-дослідницькі лабораторії повністю інтегровані в освітню програму школи, щоб забезпечити наскрізне дослідження для студентів-інженерів та збагатити їхню підготовку, надаючи їм доступ до індуктивних педагогік в лабораторіях і даючи можливість тим, хто починає свою кар'єру в галузі

Ось пропозиція міжнародної магістерської програми Centrale Nantes topnotch: 6 міжнародних магістрів (курси викладаються англійською мовою) з 15 спеціалізаціями:

Місто та місто:

 • Атмосфера, вода та довкілля

Машинобудування:

 • Матеріали, процеси
 • Розширений виробництво
 • Енергетика
 • Обчислювальна механіка

Контроль та робототехніка:

 • Розширені робототехніка
 • Сигнал
 • Системи управління
 • Вбудовані системи в режимі реального часу

Цивільна інженерія:

 • Матеріали та конструкції в їхньому середовищі

Промислове будівництво:

 • Agile Factory Management
 • Спритне та підключене підприємство

Морська техніка:

 • Гідродинаміка для інженерії океану
 • Атлантичний майстер з експлуатації суден та військово-морської техніки

126060_people-woman-coffee-meeting.jpgЗапуск Стокові фотографії / Пікселі

Практична інформація

Міжнародний офіс допомагає міжнародним студентам заповнити адміністративні вимоги та отримати житло біля кампусу. Centrale Nantes також пропонує багато заходів через різні клуби та асоціації.

Проживання у Франції

П'ята за величиною економіка у світі, Франція - також четверте за популярністю місце для міжнародних студентів. Країна залишається відданою своїй багаторічній політиці рівного ставлення до вітчизняних та міжнародних студентів. Щороку Франція робить великі інвестиції в освіту та дослідження. Фактично, освіта - це найбільша категорія державних витрат, на яку припадає понад 20% бюджету. Економіка Франції - п'ята за величиною у світі. На його частку припадає 5% світового ВВП та 6%.

Комісійні збори

Плата за навчання в Centrale Nantes складає від 0 до 15 000 євро на рік.

Інформація про випускників

Випускники дуже важливі для Centrale Nantes . Асоціація випускників Centrale Nantes широко поширена в багатьох країнах світу, працюючи в різних секторах. Деякі з них займають високі посади в різних науково-дослідних інститутах чи компаніях, а деякі інші є успішними підприємцями. Залишатися на зв’язку з випускниками виявляється неоціненним для студентів у багатьох аспектах. Мережа випускників дає студентам можливість не тільки взаємодіяти з випускниками, але й допомагає випускникам залишатися на зв’язку з інститутом та отримувати інформацію про різні розробки. Поряд з цим платформа для регулярного обміну думками та ідеями серед випускників однаково важлива для їх власного розвитку та зростання.

Розташування

Нант

Centrale Nantes Études

Address
Ecole Centrale de Nantes
1 rue de la Noë

44300 Нант, Pays de la Loire, Франція
Телефон
+33 2 40 37 16 21

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Магістратура