Прочитайте офіційний опис

Центр досліджень і міждисциплінарності (Центр по Recherches Interdisciplinaires - CRI) в Парижі була заснована в 2005 році як місце святкової на перехресті наук про життя і точних, природничих когнітивних і соціальних наук.

Сьогодні, ЦНДІ пропонує три освітні програми інтегрованих в навчальну програму Бетанкур: навчальну програму (Ліцензія кордонів дю Віван, FDV, Париж-Декарт університет), програма майстра (міждисциплінарні підходи до життя наук, ВГП Майстер, Париж-Декарт університету, Париж -Diderot університет), а докторська програма (рубежі життя, школа doctorale 474 кордонів дю Vivant, FDV).

Виділені кошти ЧРІ Ігоревім запрошених професорів, різні курси, і багато студентські клуби.

Основна роль ЧРІ є сприяння нових освітніх методик і стратегій по розширенню можливостей студентів взяти на себе ініціативу і розвивати свої власні дослідницькі проекти. Наставники, науково-дослідні інститути, приватні компанії та фонди, такі як Фонд Бетанкур, забезпечують підтримку студентських науково-дослідних створено проектів та заходів.

Вищезазначені заходи, від першої французької команди синтетичної біології (ІГЕМ Париж Бетанкур, для МІТ-спонсором ІГЕМ (міжнародний генної інженерії машини) конкуренції) до Фестивалю науки Париж-Монтань, і науки Académie, аутріч-програма, яка дозволяє вузи студенти з бідних районів, щоб виявити їх творчість в науці.

ЧРІ також бере лабораторних об'єктів U1001 одиниці французького Національного інституту охорони здоров'я та медичних досліджень (INSERM) в медичній школі Paris-Декарт університету.

У 2012 і 2013 році, діяльність CRI розширили з наступними новими проектами:

Новий інститут для навчання за допомогою досліджень (Institut Innovant де Формування номінальної ла Recherche - IIFR Париж Декарт / ПРЕС Сорбонна Париж Сіте) був відкритий у березні 2012 року Міжнародного наукового комітету Національного інноваційного Програми підготовки (IDEFI) французького Міністерства досліджень з , IIFR організовує різні семінари, курси PhD, виконавчий програму, і вона почне нову магістерську програму у вересні 2014 року. У вересні 2013 року, в IIFR діяльність нагороджений кафедри ЮНЕСКО по "Вивчення науки". Громадянин Cyberlab Європейський консорціум (громадянин наука) був запущений у вересні 2012 року при фінансуванні з боку 7-й Рамковій ЄС. Пригоди знань для дітей / Savanturiers: ці наукові семінари в паризьких початкової школи (діти 9-10 років) почалося у вересні 2013 року, у партнерстві з міста Парижа. У липні 2013 року, ЧРІ також був обраний містом Париж для проектування та розробки інноваційної Mooc (Масивні Інтернет Відкриті курси), який буде запускати свої перші проекти в 2014 році.

Стрімке зростання ЧРІ на чолі в 2013 році в пошуках нових об'єктів вітати всіх нових членів команди ЧРІ: частина команди (сухий лабораторії) переїхав в нову будівлю, розташоване в 8-10 вулиці Карла V в Парижі 4e , в той час як лабораторія команда U1001 ІНСЕРМ і вологі діяльність лабораторії залишилися на факультеті медицини в Парижі 14е - Порт-Рояль.

ЧРІ співзасновниками, Франсуа Таддеї і Аріель Лінднер, Зробили безліч публікацій в спільний інтерес наукових журналах, та їх науково-дослідницькі зусилля були визнані кілька нагород.

Франсуа Таддеї є членом різних робочих груп про майбутнє наукових досліджень і освіти (Франція 2 025, доповідь ОЕСР і т.д.), і він був номінований на Вищої ради Франції з питань освіти в 2012 році.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

Center for Research and Interdisciplinary (CRI)

Мета цієї магістерської програми є підготовка майбутніх учителів, дослідників та підприємців, щоб забезпечити розуміння цифрових перетворень, що відбуваються в освіті і, ... [+]

Вжити заходів щодо розвитку освіти

Мета цієї магістерської програми є підготовка майбутніх учителів, дослідників та підприємців, щоб забезпечити розуміння цифрових перетворень, що відбуваються в освіті і, щоб допомогти їм розробити відповідні і складні проекти.

Освіта тепер глобалізованої: навчання носії всіх видів доступні в будь-який час і скрізь. Якщо стимулюється цифрової економіки, освіта також повинно конкурувати з ним.... [-]

Франція Париж
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Center for Research and Interdisciplinary (CRI)

У міждисциплінарних підходів у галузі наук про життя (ВГП) Майстер Париж Дідро і Декарта університетів є міждисциплінарною дво- річну програму боротьби з кількісних підхо ... [+]

Ласкаво просимо в програму ВГП ЧРІ

У міждисциплінарних підходів у галузі наук про життя (ВГП) Майстер Париж Дідро і Декарта університетів є міждисциплінарною дво- річну програму боротьби з кількісних підходів на різних інтерфейсів з природничих наук. Вона спрямована на підготовку творчих і талановитих студентів, щоб розвивати свої дослідження в умовах, максимально збагачуючи як кращих програм світу аспірантів. Програма заснована на навчання через дослідження педагогіки - багатий науково-дослідних стажувань та спільних проектів. Програма фінансується Бетанкур Schueller фонду.... [-]

Франція Париж
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою