CIFFOP

Введення

Прочитайте офіційний опис

CIFFOP, провідний Центр з людських ресурсів CIFFOP (Індивідуальний центр освіти людських ресурсів ) був створений у 1971 році завдяки візіонерській ініціативі професора Ніколь Катала та підтримці декількох фахівців у галузі людських ресурсів, кожен з яких мав чудовий прогноз на майбутнє та важливість людських Функції ресурсів.

Перший університетський інститут, присвячений вихованню фахівців у галузі людських ресурсів, у прямій співпраці з діловими світами. CIFFOP - це інститут, що входить до складу престижного Університету Парижа, Пантеон-Ассас, і єдиного спеціально розробленого центру підготовки кадрів з управління персоналом в рамках Sorbonne University Network. Він пропонує кілька передових ступенів магістра (Master 2) в людських ресурсах та тренінгах. Цілі ЦІФФОП полягають у навчанні студентів, випускників бізнес-шкіл та аспірантури (магістр 1), для вирішення завдань завтрашнього дня та змін у професії, з тим щоб підготувати їх до виконання обов'язків у всіх сферах управління людськими ресурсами та трудові відносини: управління персоналом в бізнесі, багатонаціональні компанії, міжнародні організації, основне обслуговування, бізнес-підрозділи та консультаційні фірми.

Піонерські провідні ступені

Послідовні дипломи Директори постійно засвоїли інноваційні заходи, що розширюють новаторську роль CIFFOP, про що свідчить збільшення кількості фахівців у галузі людських ресурсів, розробка висококваліфікованої системи наставництва фахівців з кадрових ресурсів (двадцять один наставник радить групи з чотирьох або п'яти студентів), інтернаціоналізація навчальних програм (у тому числі одна навчальна поїздка за кордон кожного року з 2004 року) та, починаючи з 1998 року, затвердження програми навчання на робочому місці. Багато освітніх інновацій є результатом постійної співпраці між викладачами та випускниками CIFFOP.

Спираючись на цей успіх, CIFFOP 2007 року створив свій Міжнародний майстер управління персоналом, який викладається виключно англійською мовою. Цей ступінь в основному призначений для іноземних студентів: www.ciffop.fr/international . Для задоволення потреб керівників компаній, які бажають розвинути свої навички та знання в галузі управління людськими ресурсами, CIFFOP створив виконавчу програму в Парижі в 2009 році та в Люксембурзі в січні 2011 року.

Здобув посаду керівника спеціалізованими журналами

Оригінальна магістерська програма CIFFOP регулярно займає перше місце в рейтингу "Liaisons Sociales & Kelly Service" за кращими початковими навчальними програмами з людських ресурсів. Виконавча програма CIFFOP вже зарахована до журналу «Менеджмент» як один з найкращих магістрів безперервної освіти (Novem- ber 2011). Тому ЦІФФОП задовольняє вимогу бути професійною навчальною школою в галузі управління людськими ресурсами в університеті, де студенти отримують високоякісні академічні тренінги у виняткових умовах, пропонуючи персоналізовані засоби та найсучасніші методи навчання.

Розташування

Париж

Address
Management Sciences House
1, rue Guy-de-la-Brosse

75005 Париж, Іль-де-Франс, Франція
Веб-сайт

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія