CEMS - The Global Alliance in Management Education

Введення

Прочитайте офіційний опис

CEMS

Глобальний альянс з менеджменту освіти

CEMS - стратегічний альянс провідних бізнес-шкіл та міжнародних компаній. Його перша місія полягає у створенні глобального стандарту передового досвіду для до досвіду магістра в галузі управління .

Ця мережа, заснована в 1988 році в Європі, постійно зростала, в основному завдяки успіху та популярності магістра CEMS в галузі міжнародного менеджменту : програми MIM . Сьогодні CEMS є світовою лігою лідерів на ринку передпрофесійного майстра, і її не можна зрівняти з точки зору репутації своїх членів: 26 академічних закладів світового рівня співпрацюють разом з більш ніж 64 корпоративними партнерами, щоб запропонувати міжнародним студентам-аспірантам унікальне поєднання високоякісної освіти та професійного досвіду.

Члени CEMS співпрацюють з такими ініціативами:


- CEMS MIM (магістр міжнародного менеджменту), престижна наднаціональна ступінь бізнесу, яку можна визнати найкращим паспортом для міжнародної кар'єри. Ця однорічна спільна програма навчання відкрита виключно студентам-магістрам шкіл CEMS, які відповідають дуже суворим критеріям відбору та отримують ступінь CEMS разом з їхньою дипломом./>


- CEMS також сприяє співпраці факультету для спільного навчання, досліджень та докторської освіти./>

Місія CEMS

Затверджені найвищими керівними органами CEMS у листопаді 2008 року, поточна місія відображає етичний та відповідальний підхід, який Альянс CEMS приймає до управління освітою.

CEMS - це глобальний альянс академічних і корпоративних установ, присвячених освіті та підготовці майбутніх поколінь міжнародних лідерів бізнесу.

Академічні та корпоративні члени CEMS працюють спільно для розробки знань та забезпечення освіти, необхідної для багатомовного, багатокультурного та взаємопов'язаного ділового світу.

Спільний магістр CEMS в галузі міжнародного менеджменту є основним інструментом досягнення цієї мети.

Спільною для всіх заходів є мета просування глобального громадянства, з особливим акцентом на наступні цінності:

  • Прагнення до досконалості з високими стандартами виконання та етичної поведінки;
  • Розуміння та використання культурного різноманіття з повагою та співпереживанням;
  • Професійна відповідальність і підзвітність стосовно суспільства в цілому.

Ключові факти

Останні ключові факти

2010 Financial Times Глобальний магістр в управлінському рейтингу

CEMS MIM займає 2-е місце в світі, 1-е місце за 3-річним рейтингом і 1-му по сумісних міжнародних критеріях. 4 школи CEMS у 5-му, 9-му кращих 25-ти, 18-ти місцях у загальному рейтингу.

Когорта CEMS 2010-11

  • Загальна кількість студентів: 904
  • 51% чоловіків, 49% жінок
  • 64 національності (у тому числі 30 неєвропейських)

Випускник Огляду CEMS 2010 року

Опитування проводилося серед випускників CEMS MIM 2009 року, через п'ять місяців після закінчення навчання. 43% відповідей.

  • 99% працювали протягом 3 місяців після закінчення навчання.
  • 41% опитаних знаходяться за межами своєї рідної країни.
  • 71% респондентів щодня спілкуються з 3 або більше різними національностями.


Сектор діяльності: Управлінський консалтинг 20%, Товари народного споживання 16%, Енергетика 9%, Інвестиційне банківське обслуговування 8%, Комерційне / приватне банківство 6%, Телекомунікації 6%, Медіа / інформація 5%/>

Функціональна сфера: Фінанси 24%, Маркетинг 15%, Загальне управління 10%, Продаж / Експорт 9%, Аудит 3%, Управлінський контроль 3%, Виробництво / Операції / Ланцюг поставок 3%

Глобальне присутність

З його загальноєвропейських починань у 1988 році альянс CEMS перетворився на справді глобальну організацію.

* Від європейської спільноти до глобального альянсу

Затверджена Виконавчою радою CEMS у 2007 році, в рамках нинішньої стратегії глобалізації CEMS відкривається для Азії, Австралазії, Північної та Південної Америки. Протягом останніх двох років школи з Австралії, Бразилії, Канади, Мексики, Португалії, Росії, Сінгапуру та Туреччини почали надавати CEMS MIM вперше. Японія стала останнім членом CEMS в Росії наприкінці 2010 року, при цьому CEMS MIM буде доставлено з початку 2011-12 навчального року.

Ця еволюція відбивається все більш космополітичним складом вхідної когорти студентів . Нинішній клас складається з 64 національностей, з них 34 є європейськими та 30 неєвропейськими.

Після закінчення університету вони продовжують брати дійсно міжнародну кар'єру в різних секторах, а в багатьох випадках - у багатонаціональних компаніях .

CEMS також залишається сильним глобальним гравцем у корпоративному світі, працюючи в тісному співробітництві з більш ніж 60 багатонаціональними компаніями, всі з яких мають високу репутацію як на національному, так і на міжнародному рівні.

Розташування

Агде

Address
1, rue de la Libération
78350 Jouy-en-Josas

78350 Агде, Occitanie, Франція

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія