Brest Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Брест МОРСЬКИЙ МІСТО

2-й за величиною місто Бретані вітає майже 24000 студентів на рік, 10% з яких є міжнародними студентів, що навчаються в університеті та його 7 Grandes Ecoles. Його різноманітні освітні програми, відмінні дослідні ініціативи, висока якість викладання, місцеві перспективи працевлаштування, і унікальна середу роблять його кращим місцем для студентів.

ОКЕАН ЯК КУЛЬТУРИ

Оточений океаном, Брестська обл упакований з красивими природними об'єктами і пропонує всі види спорту і дозвілля, пов'язані з морем. У світлі своєї історії в якості важливого морського порту, Брест вітаючи місто, відкрите для світу і різних культур. Це також культурний центр з численними театрами і аудиторіях; акваріум Океанополіс; кварцу, національно-відомий театр; не кажучи вже про багатьох літніх фестивалях, які проходять по всьому Бретані.

Мінливий МІСТО

Брест займається великою програми розвитку міського Митрополит заходів, економічних структур, нових житлових районів і оновленню міст. У тому ж ключі, як в 2012 році інавгурації трамвая та оновлення району плато Капуцинів, смілива ініціатива йде, щоб відкрити першу міську систему канатної Франції в Бресті.

Привабливе місто

Міський центр з басейном праці більш 400000 жителів, Брест робить себе знати через свої центри передового досвіду, що показують дослідження світового класу, чотири кластери конкурентоспроможності, високотехнологічних компаній, і деякі з провідних імен в індустрії. Брест є одним з 14 міст Франції, які заслужили новий статус Metropole. Його міжнародний фокус проявляється в перевазі своїх пропозицій в галузі морських наук і технологій, військово-морський будівництва та ремонту, цифрової техніки, продуктів харчування та науки про життя, тим вище сектора послуг і фінансового інжинірингу.

VANNES & затоки Морбіан

Ванн є історичне місто, колишня резиденція парламенту Бретані, і залишав в живих найбільш важливі залишки багатого минулого. Вали й їх мити-дома на краю рову, собор, музеї, як Cohue музею образотворчих мистецтв всіх стояти поруч квітників. У подяку рідний порт його привілейоване становище в затоці Морбіан, Ванн займає центральне і стратегічне положення. Легко дістатися з великих міст регіону, а також Париж, це рідний порт для багатьох компаній, що розвиваються і розташування вибір для майбутніх однодумців підприємців.

Створити винятковий МІСЦЕ

Ванн межує на півдні з затокою Морбіан, що означає "маленький море" в бретонський мовою. Це 12000 гектарів Атлантичного басейну усіяне приблизно 40 островів; деякі, як Іль-де-Арз та Іль Муан, населені. Залив Морбіан є унікальним місцем, де земля і море змішуються в мінливих ландшафтів, і є частиною найкрасивіших бухт в світі.

Розташування

Брест

Brest Business School

Address
BREST BUSINESS SCHOOL
2 avenue de Provence


29200 Брест, Бретані, Франція
Телефон
+33 2 98 34 44 44

Ваннес

Address
VANNES BUSINESS SCHOOL
1 rue de la Loi

56000 Ваннес, Бретані, Франція