Autograf

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в 1982 році і розташований в самому серці 20-го округу Парижа, AutoGraf, історичної школи в області графічного дизайну, цифровий дизайн простору та ігор, пропонує навчання підтверджено або визнано статус ступенів стан. Школа людського масштабу, кожен студент отримує індивідуальну підтримку з боку вчителів і викладацького колективу.

AutoGraf користуються світлі і просторі приміщення площею 2000 квадратних метрів, у тому числі звичайних класах, майстернях і кімнат комп'ютерних залів для розміщення своїх 400 студентів.

З доступні більше ста п'ятдесяти машин, студенти працюють на Mac або ПК програмне забезпечення згідно з дослідженням. AutoGraf особливості оптичного волокна, то Wi-Fi надається на всій території школи.

Студенти регулярно зустрічаються в їдальні, компанійський області з мікрохвильових печей і комп'ютерних станцій з безкоштовним доступом до сніданку, говорити або роботи.

Для того, щоб друкувати їх роботи, студенти використовують принтери і копіювальні апарати самообслуговування. Для великих розмірів на різних типах носіїв, у них навіть є професійний Tracer.

Професори AutoGraf, всі фахівці, працюють і викладають у Франції і по всьому світу.

AutoGraf організовує екскурсії, навчальні поїздки, навчальні курси, конференції та семінари у Франції і за кордоном (Японія, Канада, Китай, Мексика, Іспанія, ...). Також можливо для студентів, щоб провести частину своїх досліджень в іншій країні.

Відкриття професійного світу

З моменту свого створення AutoGraf підтримки тісних зв'язків з широкою мережею ділових партнерів, що дозволяє йому пропонувати широкі можливості для стажувань і професійних вставках до своїх студентів. Кожен студент супроводжується і підтримується в пошуку бізнес, пропозиції, зроблені йому, але і персоналізувати допомогу для реалізації своїх наукових інструментів (резюме, творчий портфель, підготовка до інтерв'ю, і т.д.).

У дизайн програми навчання

AutoGraf пропонує курси від одного до п'яти років, міжнародні підготовчі класи (FLE FLE мистецтво і дизайн) для іноземних студентів, оновлення в декоративно-прикладного мистецтва, БПС (диплом державного зразка), сертифіковані титули, визнані стану в I (RNCP) рівня і міжнародних облікових даних:

 • Мистецтво FLE (французький іноземну мову + Искусство)
 • Дизайн FLE (французький іноземну мову + Design)
 • Оновлення прикладного мистецтва (MANAA)
 • БТС Графічний дизайн Зв'язок та ЗМІ опція друку
 • Опція БТС Графічний дизайн цифрового зв'язку і засобів масової інформації
 • БТС Space Design
 • Бакалавр Графічний дизайн
 • Digital Design Бакалавр
 • Бакалавр дизайну простору
 • Бакалавр Відеогра Мистецтво
 • Бакалавр Global Design менеджер
 • Майстер художнього керівника в області графічного дизайну
 • Майстер дизайну в цифровий арт-директор
 • Майстер Дизайнер Дизайнер інтер'єру
 • Майстер художнього керівника в створенні відеоігор

Чим більше AutoGraf : Протягом 3-х років MANAA і БПС, проводці паралельно з підготовкою ваших державних БПС диплом (BAC + 2), ступінь бакалавра (BAC + 3), що дозволяє продовжити навчання в Учителя безпосередньо.

свідок

Жюль Pratхудожній директор Екстремальні Muse і колишній студентAutoGraf.

"Я пішов до AutoGraf БТС Графічний дизайн друкованих ЗМІ в первинному варіанті, і атмосфера була велика протягом всього мого школі. У мене є великий студії курси дизайну згадати, де ми мали реальне пробудження до торгівлі, ми розглянули всі, що ми могли б зробити, наша творчість було високо розвинене.

Після того, як мій БПС і відчепив мій бакалавра я продовжував директор Майстер мистецтв в області графічного дизайну я хотів би отримати в роботу і завдяки чергуванню, я знайшов цікаву позицію, спочатку в агентство спеціалізується на оперативному маркетингу , де я працювала, а потім на другий рік в рамках Caffeine агентства, де я був помічником художнього керівника.

Після цього досвіду я працював W & Cie агентство , де я підійшов світ фотографії. Протягом цих двох років, у мене була можливість працювати на території Amundi бренду і тим самим спрямовуючи фотосесій і рекламних роликів для глобальної кампанії.

Сьогодні я є арт - директором в агентстві Екстремальні Muse, я працюю в розкішних бюджетів , таких як Ulysse Nardin (швейцарський годинникар), Samsung, кавоваркою, LVMH, Kering ... Я роблю роботу дизайнера ідей , які йде шукає фотографів і всесвіту за допомогою розробки записок і напрямки зйомок для досягнення ретушування та фото монтажів. "

AutoGraf - День відкритих дверей 2016

Відео показує виставку робіт студентів в останньому AutoGraf відкритих будинків.

Більш детальна інформація на англійській мові: http://autograf-design.com/en/

Розташування

Париж

Autograf

Address
35 rue Saint Blaise
75020 Paris
FRANCE

Париж, Іль-де-Франс, Франція
Телефон
+33 1 43 70 00 22