Audencia Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Основана в 1900 році, Audencia Business School є однією з кращих управлінських шкіл Європи.

Міжнародна акредитація EQUIS, AACSB та AMBA додала позитивну оцінку AERES (французьке агентство, яке оцінює наукові дослідження та вищу освіту) підкреслюють зобов'язання до викладання передового досвіду.

Програми The Financial Times і The Economist регулярно входять до числа кращих у світі. Бачення навчального закладу школи ґрунтується на трьох основних принципах, які дають сенс нашим діям: глобальна відповідальність, підприємництво та культурна свідомості, з якими підходять подвійні компетенції та міжнародний дух відкритості - це найбільш символічні приклади.

У 2004 році Audencia Nantes стала першою французькою школою управління, яка дотримувалася Глобального договору Організації Об'єднаних Націй. Потім школа брала участь у визначенні ООН своєї PRME (Principles of Responsible Management Education). Audencia Nantes також підписала стратегічне партнерство з WWF-France. В основному завдяки активності свого інкубатора, який щороку розміщує нові підприємницькі проекти, школа активно працює у сфері створення компанії. За своєю логікою подвійної компетенції школа продовжує зміцнювати дії, розпочаті за попередньою згодою, підписаною з Ecole Centrale de Nantes для навчання інженерів-менеджерів. Сьогодні Audencia Nantes пропонує різноманітні навчальні курси, які поєднують в собі управління та інші дисципліни (архітектура, образотворче мистецтво, право та політична наука).

key figures/iframe>

Кампус стиль життя

Один з найкрасивіших кампусів у Франції

Кампус був створений з урахуванням якості навчального середовища.

Мультимедійна бібліотека 1140 м2, відкрита 76 годин на тиждень, 15 000 книг та баз даних, 500 французьких та англійських журналів та Wi-Fi.

Фінансова торговельна кімната з доступом до низки послуг, як правило, призначена для фінансових фахівців.

Клуби та асоціації: студентське життя в Оденціа особливо багате. У вільний час студенти можуть брати участь у різноманітних заходах з фокусом на бізнес, фінанси, спорт, музику, культуру, гуманітарну допомогу або міжнародні проблеми. На кампусі є близько 30 студентських клубів.

Гостьові номери на кампусі для відвідувачів.

Розміщення. Спеціальна база даних на студентській інтранеті надає інформацію про наявні кімнати в студентських резиденціях, студіях / квартирах або приватних помешканнях з сім'ями. Кожен міжнародний студент, який приїжджає до Audencia, може покладатися на спеціальну команду міжнародних зв'язків, яка гарантує, що кожен студент знайде житло.

Campus Net - це віртуальна платформа, яка дає студентам доступ до свого курсу, електронної пошти, робочих файлів та деталей курсів.

Сен-Назер, університет, призначений для навчання та дослідження в галузі управління закупівлями та постачанням.

aboutAudencia Nantes визнано в різних міжнародних рейтингах:/>

The Financial Times, вересень 2015 року

Audencia займає 28-е місце в світі за своїм магістрами в галузі управління-інженерної програми і 6-е місце в світі в рейтингу кар'єри.

Ця програма ілюструє логіку АЛЬЯНСу Audencia Nantes , Центрального університету Нант та Ecole Nationale Supérieure d'Architecture de Nantes.

Листопад 2014 року - найкращі бізнес-школи в Європі

Audencia займає одне з 80 найкращих бізнес-шкіл Європи.

Економіст

2014 рік - найпопулярніші 100 магістрів у світі

Audencia MBA займає 88 місце у світі

Розташування

Нант

Audencia Nantes École de Management

Address
Audencia Nantes - School of Management
8 route de la Jonelière - B.P. 44312

31222 Нант, Pays de la Loire, Франція
Телефон
+33 2 40 37 34 34

Шеньчжень

Address
Шеньчжень, Гуандун, Китай

Акредитації