Academie Charpentier

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому вибирають академію Шарпантьє?

Оскільки Академія Шарпантьє вже більше 70 років є приватною великою школою прикладних мистецтв, яка готує дизайнерів інтер'єрів і художніх керівників. Вірний цінностям свого походження, творчості, людяності, сучасності і насолоджуючись дуже сильним художнім відбитком, він зберіг людський розмір.

Спадкоємця з 1958 року Академії де-Гранд Шам'єр, тоді центр творчої свободи та пластичних експериментів, вона продовжує свою дослідницьку роботу у світі прикладних мистецтв, заохочується новим напрямком, який зараз працює над зміцненням основи школи, будучи частиною сучасності.

Вибір академії Шарпантьє:

вчитися в одній з кращих приватних шкіл прикладного мистецтва завдяки визнанню Національною сертифікаційною комісією професійного визнання ступенів архітектора та художнього керівника на рівні I,
працювати в майстернях, що складаються з людей і індивідуально супроводжуватися вчителями, які є професіоналами у своїй дисципліні,
відкритись до світу праці шляхом проведення семінарів, конкурсів, партнерств, конференцій та обов'язкових стажувань, вдосконалюючи малюнок і поглиблюючи техніку, беручи участь у семінарах Ла Гранд Шам'єр (живі моделі),
вигоду від філософії школи на основі розкриття власної художньої та графічної ідентичності,
пройти семестр за кордоном через програму Еразмус (Італія, Іспанія, Болгарія, Німеччина та ін.)
і користуються мережею з більш ніж 12 000 випускників.

116300_pexels-photo-285814.jpegТранмаутрітам / Пексель

Проект створення та педагогіки, що супроводжує майбутніх фахівців

Зв'язок між набуттям навичок, креативністю та реальністю торгів

Увага приділяється кожному студенту

Завдання професійної інтеграції в контексті постійної еволюції моделей, техніки і професії полягає в тому, щоб у кожного учня розробити бачення світу, здатність до адаптації, критичний апарат, його якості аналізу. Тому кожен студент визнається його вчителями і супроводжується індивідуально, без зменшення важливості групової динаміки.

Постійна зв'язок з торгівлею

Постійною зв'язком з професією є фундамент освіти. Педагогічна команда школи складається з професіоналів, які беруть участь у новинах дисциплін, на які вони навчаються. Вони також представляють свою майбутню зв'язок зі світом праці та конкретно орієнтують студентів у своїй трудовій діяльності, а Академія Шарпантьє, щоб підготувати їх, забезпечують, щоб їхні студенти проходили стажування в компаніях або агентствах, брали участь у конкурсних іспитах. Внутрішня архітектура, дизайн або візуальні комунікації та виставки. Налагоджені партнерські відносини посилюють цю вимогу і дозволяють реалізувати проекти в реальному контексті.

Трансверсальність

Академія Шарпантьє, багата своїми двома кафедрами, архітектурою інтер'єрів / дизайном і візуальними комунікаціями / графічним дизайном, сприяє об'єднанню навичок і переходу поглядів з нагоди проектів або спільних курсів. Ця трансверсальність сьогодні є необхідною. Дійсно, архітектору потрібно навчитися спілкуватися своїм проектом, а графічний дизайнер має потребу в тому, щоб навчитися працювати в космосі.

116299_pexels-photo-276267.jpegPixabay / Pexels

Відкриття зовні

Вправа подвійного призначення

Вивчаються предмети, дослідження, що проводяться студентами, пропонуються або пропонуються на основі реальних даних. Це вправи подвійного призначення, як "репетиції", так і симуляції конкретної ситуації і дидактичних матеріалів.

Конференції, що проводяться відомими особистостями у своїй області, є можливістю схопити різні бачення сучасного світу, почути точку зору на роботі, подумати в групах, а потім написати окремо.

Події та змагання

Педагогіка звернулася до майбутнього

Наші студенти беруть участь у виставках та конкурсах на спеціальній або регулярній основі, що дозволяє їм судити у контексті професійної конкуренції:

VIA (Просування інновацій у меблях), Міжнародний фестиваль плакатів Шомон, Мінімаса, Ugitech, Каміф, Procos Trophy, Фестиваль Прем'єр Регард, конкурс Medion / Microsoft, Декрет, Сталь

Розташування

Іль-де-Франс

Address
Rue Jules Chaplain,2
75006 Іль-де-Франс, Франція

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія