Прочитайте офіційний опис

Американська вища школа в Парижі (AGS) пропонує американські академічні програми у Франції, надаючи студентам з усього світу можливість отримати американську освіту, живучи у Франції. Всі програми викладаються англійською мовою; немає необхідності говорити по-французьки, щоб приєднатися до школи.


AGS спеціалізується на міжнародних відносинах та суміжних областях. Доступні програми включають магістри та доктора філософії. ступені, а також програми негрівного навчання за сумісництвом та навчання за кордоном для студентів. АГС готує студентів до кар'єри у різних галузях міжнародних відносин: міждержавних організаціях, неурядових організаціях, уряді, міжнародному бізнесі, засобам масової інформації та науковому середовищу.
Програми ґрунтуються на американській системі освіти, використовуючи культурні, академічні та професійні ресурси Франції та Європи.
/>/>


Факультет AGS , а також студентський корпус, дуже міжнародний, створюючи атмосферу багатокультурної аудиторії та забезпечуючи численні перспективи у навчанні дисциплін. Це поєднує в собі розташування школи в одній зі світових столиць, щоб надати студентам справді міжнародний досвід./>/>


Іншою характеристикою Американської вищої школи в Парижі є індивідуальна увага до кожного студента. Розміри Classe залишаються невеликими для кращого взаємодії студентів-професора та цікавих дебатів у класі. Викладачі та співробітники AGS знають кожного студента, і всі вони прагнуть забезпечити для кожного успішний досвід у Парижі та в програмі.

img

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Graduation Dinner in the French Senate - Student Testimonials

AGS Student Testimonials - Class of 2014

AGS Student Testoimonials - Class of 2016