The American Business School of Paris

Введення

Прочитайте офіційний опис

Американська бізнес-школа в Парижі пропонує навчальний план, заснований на американській системі освіти.

Програма допускає: французькі випускники шкіл і студенти, які хочуть слідувати міжнародної навчальної програми, іноземні студенти, які хочуть слідувати американський навчальний план в Парижі.

Вигода від кращих американських і французьких практик

Високоефективні методи навчання

"У партнерстві з університетами США, американська школа бізнесу Париж прийняв американську систему вищої освіти, визнаного в усьому світі.

Бізнес-школа об'єднує інтерактивне навчання на основі проектів з позакласної програми, що дозволяє розробляти вашу особистість, незалежність і почуття ініціативи.

Щоб полегшити Ваш перехід на робочому місці, американська бізнес-школа Париж також прийняла французькі кращі практики навчання: - Стажування - семінари - індивідуальний коучинг отримати найкраще з обох світів: приєднатися до американської бізнес-школі Парижа "Фаді Фадель, доктор філософії ., декан

Наша місія

Американська бізнес-школа в Парижі спрямована на навчання своїх студентів, щоб стати майбутніми лідерами бізнесу, які думають на міжнародному рівні, брати на себе ініціативу і може працювати на мультикультурних команд. Школа постійно покращувати свої академічні стандарти і в той же час прищепити студентам поваги і терпимості до різноманітності, а також почуттям соціальної відповідальності. Школи будуть також заохочувати студентів застосовувати етичні стандарти у всіх особистих і професійних рішень.

Розташування

Париж

Address
American Business School Paris - 12 rue Alexandre Parodi
75010 Париж, Іль-де-Франс, Франція

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: