Ukrainian-American Concordia University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Історія та визнання

ConcordiaUA, перший спільний Українсько-Американський інститут, заснований у 1997 році, акредитований Міністерством освіти і науки України для надання бакалаврських і магістерських програм.

ConcordiaUA - єдиний в Україні університет, який має програми, акредитовані Міжнародним Акредитованим Агентством - FIBAA.

25 січня 2018 року Українсько-Американський університет Конкордія став членом всесвітньо відомої організації забезпечення якості, прозорості та цілісності вищої освіти - Міжнародної групи з якості CHEA (CIQG).

Наш "старий" партнер - Університет Конкордія-Вісконсін / Енн Арбор (США) - став співзасновником Українсько-Американського університету ConcordiaUniversity, і наш університет змінив назву, тому зараз Вісконсінський Міжнародний Університет Україна (WIUU) називається - українсько-американський ConcordiaUniversity ( ConcordiaUA).

У 2018 році ми потрапили до 10 провідних вищих навчальних закладів України href = "https://osvita.ua/vnz/rating/25714/ .

У 2017 році ConcordiaUA став п'ятим у рейтингу українських вищих навчальних закладів (державних та приватних) за рахунком сертифікатів зовнішньої кваліфікації претендентів, які вступили до університетів у 2017 році за контрактами href = "http://osvita.ua" / vnz / rating / vstup-osvita / 59045 / .

ConcordiaUA членство в німецько-українському суспільстві економіки та науки (Бонн, Берлін, Майнц), Київська торгово-промислова палата, співпраця з міжнародними компаніями та партнерами. Університети за кордоном дозволяють студентам ConcordiaUA практикувати, навчатися та виїжджати за кордон (США та Європа) , розвиваючи значну міру досвіду у галузі культури, політики, економіки та мов. ConcordiaUA пропонує повний спектр літніх та зимових програм у Флориді, Тріє, Вормс, Мюнхені, Лондоні, Плімуті, Мадриді, Парижі та Страсбурзі. Учні ConcordiaUA інтегрують знання університету в діяльність міжнародних компаній та підприємств. Курси та стажування у університетах-партнерах визнані ConcordiaUA.

ConcordiaUA Degree Programs - на кампусі, онлайн або в комбінації обох, англійською мовою

Бакалаврські ступені

МЕНЕДЖМЕНТ: готельний менеджмент; ІТ та електронний бізнес

МІЖНАРОДНІ ЕКОНОМІЧНІ ВІДНОСИНИ: міжнародні економічні відносини; Міжнародний бізнес; Міжнародна економіка

БІЗНЕС АДМІНІСТРАЦІЯ

Магістерські програми

МЕНЕДЖМЕНТ: міжнародний бізнес-менеджмент MBA; Магістр ділового адміністрування (MBA)

ConcordiaUA пропонує ряд програм з двома дипломами:

1. Диплом бакалавра з Університетом Міннесоти Crookston (США) - міжнародний бізнес, міжнародні економічні відносини, менеджмент та ін.

2.Dual магістра з Університетом Конкордія - Вісконсін / Енн Арбор (США) - МВА, міжнародний бізнес, зв'язок

3.Dual магістра з державним університетом Кобленц-Ландау (Німеччина) - МВА, міжнародного менеджменту, магістра наук в галузі управління інформацією (магістр в галузі підприємництва, технологій та інноваційного менеджменту).

4.Dual магістра з Університетом управління охороною праці (Польща) - МВА, міжнародного менеджменту, управління проектами та психології в міжнародному бізнесі.

ПРОГРАМИ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ

Окрім програм дворічного навчання, ми пропонуємо академічні програми обміну з Університетом Вісконсін / Енн Арбор (США), Трирійським університетом (Німеччина), Університетом прикладних наук Вормс (Німеччина), Ричмондським міжнародним американським університетом (Лондон, Великобританія). Варненський університет управління (Болгарія) та інші.

Життя в ConcordiaUA

Наш факультет - це висококваліфіковані фахівці в різних галузях бізнесу та менеджменту. Щорічно ConcordiaUA запрошує видатних професорів з університетів-партнерів, Програми стипендій Фулбрайта та інструкторів Корпусу Миру та міжнародних бізнес-компаній.

ConcordiaUA є однією з перших, хто запровадив дистанційне навчання та онлайнові програми та оновив інноваційні методи та методики навчального процесу.

Освіта в ConcordiaUA - це навчальний та життєвий досвід, який дозволяє молодим людям досліджувати свій потенціал та готувати їх до сучасних викликів сучасності.

Студентське життя в ConcordiaUA цікаве та різноманітне. Є не лише заняття, а й наукові заходи, участь у щорічних спортивних і культурних заходах та фестивалях, організованих нашим університетом. Наші студенти та викладачі готують і святкують разом українські та міжнародні свята. Студенти організовують різноманітні розважальні програми англійською мовою - концерти, ігри, конкурси та дискотеки. Крім того, студенти ConcordiaUA також запрошуються взяти участь у різних поїздок та екскурсіях в Україні та інших країнах.

Країни, що представлені в ConcordiaUA

У ConcordiaUA взяли участь студенти з більш ніж сорока країн: Азербайджан, Бельгія, Єгипет, Фінляндія, Грузія, Гана, Індія, Іран, Казахстан, Латвія, Лівія, Нігерія, Пакистан, Народна Республіка Китай, Республіка Камерун, Республіка Гамбія Сербії, Росії, Саудівської Аравії, Південної Африки, Туреччини, Туркменістану, України, США тощо.

Спільноти та програми без ступеня

Університет успішно розвиває програму американських досліджень.

ConcordiaUA став країною-координатором HMC Projects та успішно проводить відбіркову кампанію для стипендіальної програми для обдарованих українських учнів середньої школи, що дає їм можливість навчатися на повній дворічній програмі 6 класу в школах-інтернатах Великобританії та приймати міжнародно визнані кваліфікації .

ConcordiaUA успішно проводить Щорічний конкурс ділової англійської мови та його переможці, які отримують стипендії для навчання в ConcordiaUA.

Мовна школа, курси та підготовка до тестування англійською, німецькою та іспанською мовами

  • Курси регулярного семестру (вересень-грудень, лютий-травень)
  • Інтенсивні літні курси (липень та серпень)
  • Тренінги з носіями мови.

ConcordiaUA пропонує тестову підготовку, включаючи TOEFL, GMAT та JELTS, а також програми для місцевих бізнес-керівників.

ConcordiaUA організовує програми Міні-МВА, тренінги та семінари для місцевих бізнес-керівників, які потребують підготовки в конкретних сферах людського капіталу, економіки, міжнародних стандартів бухгалтерського обліку, технологій продажів, маркетингу, управління готелем, німецькою, англійською тощо. Метою є надання знання та навички відповідно до очікувань та бажаних результатів слухачів. Ретельний аналіз потреб здійснюється перед початком програми. Програма розроблена з урахуванням потреб та стану учня.

  • Семінари ConcordiaUA

Семінари з проблем сталого розвитку, бізнесу та лідерства надаються ConcordiaUA та школярам. Експерти міжнародних організацій, викладачів, відповідальних членів дипломатичних місій, депутати, неурядові організації та ділові кола запрошуються до роботи зі студентами у форматі семінару.

Консультування з кар'єри та стажування

Бізнес-практика була створена в ConcordiaUA як крок до досягнення цілей становлення провідного навчального закладу стосовно працевлаштування студентів. Основна мета стажування - надати студентам практичний досвід роботи в бізнесі відповідно до міжнародних та українських стандартів.

Бібліотечний та Інтернет-центр

ConcordiaUA має високоякісну бібліотеку, яка служить одним з основних інструментів для студентів. Бібліотека має підручники, книги, наукові журнали та іншу наукову літературу українською, англійською, німецькою та іншими мовами. КонкордіяUA-сервер містить каталоги та словники, з якими можна легко отримати доступ. Студенти можуть використовувати читальний зал для своїх зручностей. Співробітники бібліотек ConcordiaUA завжди готові допомогти вам у пошуку інформації.

Інтернет-центр ConcordiaUA відкриває доступ до віртуальних баз даних Інтернету: бібліотеки, інформаційні центри, закордонні видавництва, архіви та наукові журнали. Інтернет забезпечує технології дистанційного навчання та зв'язує ConcordiaUA з колегами та партнерами по всьому світу.

Стипендії та нагороди

Стипендія надається переможцям конкурсу ConcordiaUA Business English, обраного Правлінням.

Кращим студентам пропонується стипендія для навчання в ConcordiaUA, Університеті Річмонда та інших університетах-партнерах за рекомендацією Правління ConcordiaUA.

Дослідницька діяльність

Факультет та студенти ConcordiaUA беруть участь у дослідницькій діяльності університету. Український та міжнародний факультети допомагають студентам розвивати свої наукові навички та пропонувати академічні консультації в різних галузях.

ConcordiaUA організовує та бере активну участь у міжнародних конференціях та семінарах в Україні та за кордоном.

ConcordiaUA видає дослідницькі журнали "Освіта, менеджмент та бізнес: міжнародний аспект".

Розташування

Київ

Address
8-14 Turhenevs’ka Street, room 1-4
01601 Київ, Місто Київ, Україна