Ivano-Frankivsk National Technical University Of Oil And Gas

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ivano-Frankivsk National Technical University Of Oil And Gas (IFNTUOG), заснований у 1967 році, є лідером ринку послуг технічного та нетехнічного навчання в енергетичному секторі України, що є основним рушієм української економіки. Визнаючи свої особливі обов'язки щодо підготовки фахівців для нафтової і газової промисловості, наш Університет пропонує унікальне поєднання викладання, підготовки та індустріально орієнтованих навичок. Всі наявні показники науково-дослідницьких стандартів та місця академічного стажу IFNTUOG у вищому ешелоні українських технічних університетів.

Академічний досвід ІФНТУГГ міцно корітиться в 15 шкіл, що складаються з 54 кафедр, які пропонують широкий вибір комплексних програм у бакалавріаті (28), фахівця (30), магістра (23) та докторантурі (22). 11 000 студентів з України та 37 країн можуть вивчати навчальні дисципліни з буріння та інженерних робіт в галузі управління та перекладу.

Інститут інституту IFNUOG пропонує програми професійного розвитку та сертифікації протягом усього терміну, що відповідає вимогам керівних працівників та фахівців різних галузей.

Університет має давні стосунки з урядом, провідні керівники галузі та провідні гравці в нафтових і газових (енергетичних) галузях.

Основна мета IFNTUOG полягає в тому, щоб стати стійкою, ефективною і ефективною школою, яка буде сприяти навчанню протягом усього життя та втілювати інтернаціоналізм у свою діяльність.

Міжнародні зв'язки університету великі. Їх географія включає Польщу, Канаду, Угорщину, Росію, Румунію, Болгарію, Німеччину, Австрію, США, Фінляндію, Норвегію, Грецію, Йорданію, Індію, Пакистан, В'єтнам, Туреччину та інші.


Університет бере участь у різних міжнародних програмах. Найновіші проекти:/>

  1. E-інтернаціоналізація для спільного навчання (TEMPUS, січень 2010 р. - січень 2013 р.)
  2. Інноваційна крос-університетська мережа для розвитку партнерства з підприємствами (Україна-Швеція (Королівський технологічний інститут), лютий 2010 р. - січень 2013 р.);
  3. Управління забрудненими ділянками нафтопродуктами (Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна, 2007-2013 роки);
  4. Забезпечення якості орієнтованої на суспільство освіти, досліджень та розробок (Україна-Словаччина, лютий 2011 р. - січень 2013 р.);
  5. Зміцнення органів місцевого самоврядування в Закарпатській області (Україна) щодо сучасних послуг з муніципального управління та енергоефективності шляхом всебічного використання геотермальної енергії (Польща-Україна);
  6. Розвиток освіти громадянського суспільства (Корпус миру, США, червень 2012 р. - жовтень 2012 р.);
  7. Нетрадиційний газ - симпозіум, фінансований США (листопад 2012 року).
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська
  • український

Програми
В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree:

Відео

ІФНУТНГ - 50