University of Pécs

Введення

Прочитайте офіційний опис

Створення University of Pécs було спочатку ініційовано королем Людовиком Великим в 1367 році. Сьогодні University of Pécs є одним із найпрестижніших установ в країні, де існує десять факультетів, які охоплюють повний спектр вищої освіти забезпечити високу якість, комплексне навчання. На додаток до освітньої та дослідницької діяльності, лікування є найважливішою нашою діяльністю; Клінічний центр піклується не лише про амбулаторно-поліклінічних захворювань регіону, але й у багатьох областях, також має обов'язки на національному рівні.

Кожен рік University of Pécs бере участь у рейтингу міжнародних вищих навчальних закладів і добре працює. Ми прагнемо покращити наше сприйняття у всіх сферах.

Ми маємо і будемо приділяти велику увагу якості освіти, тому що добре підготовлені студенти означають для нас найкращу рекламу. У цьому дусі безперервний розвиток людських ресурсів та умов інфраструктури є нашим головним пріоритетом. Ми докладаємо зусиль, щоб забезпечити наших студентів різноманітними знаннями, тому ми пропонуємо підтримку значній частині наших студентів для участі в різноманітних програмах стажування та обміну в визнаних установах Європи та інших розвинених країнах. Щоб ми могли збільшити рівень освіти, ми використовуємо новітні технології та запрошуємо кращих професорів. Ми взяли наш лозунг від Луїса Пастера: "шанс сприяє підготовленому розуму". Найприємніше, що кількість студентів протягом останнього десятиліття стабілізувалася, тоді як кількість іноземних студентів значно зросла. University of Pécs не тільки є престижним закладом, він також зручний для студентів; ми хотіли б, щоб наш студент навчався за досягнення і добре провести час.

126118_DSC00041-5.jpg

PTE проводить міжнародно визнану дослідницьку роботу. Ми робимо все можливе, щоб наш університет був оптимальним вибором для робочого місця для наших талановитих дослідників, а не лише відправною точкою. Ми заохочуємо наших шановних колег до внутрішніх грантових схем для ще кращої роботи. У дослідницькому центрі імені Яноша Сентаготаї в розпорядженні наших дослідників і студентів є передові технології, обладнання та інструменти. Основним науковим профілем нашого університету є фундаментальні наукові дослідження, однак за допомогою прикладних досліджень ми постійно розвиваємо наші виробничі відносини.

В рамках програми "Сучасні міста" у нашому університеті відбувається вражаюча модернізація. У цьому контексті не тільки будівництво нових будинків та реконструкція існуючих, але і ці заходи паралельно з підготовкою кадрів. Програма "Сучасні міста" була створена у співпраці з м. Печ.

Печ - це привабливе, дружелюбне містечко та людина в масштабах; він не тільки займає місце, але і служить домашнім для наших громадян університету. Університет є домінуючим центром міста, крім студентів, майже всі жителі Печ відчувають зв'язок з нею. Наявність великої кількості іноземних студентів з усього світу та середземноморської атмосфери робить Печ приємним, зайнятим університетським містечком із таким життям. University of Pécs однак, не обмежується лише районним центром Барані, в місті Шексард існує незалежний факультет, а також є мережа навчальних центрів по всьому Придунайському регіону, навіть за кордоном.

126116_foepulet.jpg

Керівництво ректора вимагає ефективної співпраці різних факультетів та працівників, заохочує дисципліновану роботу наших студентів та закликає до підтримки тих, хто цікавиться своєю роботою.

Розташування

Печі

Address
University of Pécs
Печі, Угорщина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія