Прочитайте офіційний опис

Сегедський університет (SZTE) з історією, що складався з 1581 р., Знаходиться у самому сонячному місті Угорщини, що залучає тисячі молодих людей завдяки живим, міському стилю життя та різноманітним фестивалям.

Зважаючи на міжнародні рейтинги, SZTE, як правило, з'являється навколо видатної 550-ї позиції в усьому світі, і в 2017 році вона була визнана найкращим угорським університетом (QS).

Видатні професори працювали в університеті, в тому числі лауреат Нобелівської премії Альберт Сент-Джорджі (1937) , який першим виділив вітамін С, витягнувши його з Сегедової паприки.

Сегедський університет - один з найбільших університетів Угорщини, а зусилля його близько 21 000 студентів та близько 7000 співробітників на 12 факультетах університету допомагають зробити цей заклад регіональним центром знань у Угорщині та Центральній Європі.

Чисельність іноземних студентів постійно зростає, і вона досягає 14% студента. Наставницька система допомагає їм влаштуватися в Сегеді і знайти свій шлях у університеті.

Співвідношення студентського факультету 12: 1 є ключем до успіху у отриманні цінних знань та академічних кваліфікацій, і це дуже важливе завдання, щоб допомогти нашим студентам максимально ефективно використовувати свої знання.

Постійно розвивається, плідне національне та міжнародне співробітництво університету з інститутами та компаніями демонструє, що наші випускники, завдяки нашим конкурентним ступеням, разом із розвитком навичок, а також великим практичним досвідом, добре входять на ринок праці. Їхні кар'єри є хорошим прикладом для майбутніх поколінь студентів в Сегеді.

Повний курс програми для іноземних студентів на аспірантурі та бакалавріаті в області:

 • сільське господарство
 • Бізнес та економіка
 • Гуманітарні науки
 • Медицина
 • Правознавство та політичні науки
 • Математика та інформатика
 • музика
 • природничі науки
 • Суспільні науки

Підготовчі курси, такі як

 • Рік створення медичних наук
 • Інтенсивна підготовка англійської мови
 • Інтенсивна Угорська підготовча програма та

Літні університетські програми, такі як
Літній курс угорських студій
також надаються.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

University of Szeged

Студенти програми MSc Хімія здобувають розширені знання та розуміння найважливіших експериментальних та теоретичних принципів хімії. ... [+]

Студенти програми MSc Хімія здобувають розширені знання та розуміння найважливіших експериментальних та теоретичних принципів хімії. Основна теоретична освіта містить курси з математики, фізики та інформатики. Студенти готують власні короткотермінові дослідницькі проекти у другому семестрі. Це вимога до лабораторного навчання.

Під час цього тренінгу також розвиваються навички презентації. Програма закінчується підсумковим іспитом. Необхідною умовою закінчення навчання є успішний захист дисертаційної роботи, який є результатом двох семестрів досліджень в одній із наукових груп в Інституті. Одним з найвизначніших професорів нашого університету був покійний Альберт Шент-Дьорджі, якому в 1937 році було присуджено Нобелівську премію.... [-]

Угорщина Сегед
Вересень 2020
Денне навчання
4 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Szeged

Метою програми є навчання комп'ютерних вчених, які можуть розробляти, створювати, застосовувати, впроваджувати та управляти ІТ-системами на вищому рівні як індивідуал ... [+]

Про програму

Метою програми є навчання комп'ютерних вчених, які можуть розробляти, створювати, застосовувати, впроваджувати та управляти ІТ-системами на вищому рівні як індивідуально, так і як член команди. Крім того, наша програма забезпечує навички кооперації та моделювання, необхідні для вирішення та дослідження проблем, пов'язаних з ІТ, а також забезпечує тверде теоретичне обґрунтування, необхідне для проведення докторських дисертацій. навчання... [-]

Угорщина Сегед
інформація
англійська
4 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Szeged

Мета програми в міжнародній економіці ... [+]

Про програму

Мета програми в міжнародній економіці

Рівень програми: магістрТривалість програми: 4 семестриЗареєстровано: ЄСКредити: 120Хто повинен подати заявку?

Програма призначена для студентів, які мають намір займатися англійською мовою, магістра міжнародної економіки та бізнесу та які пройшли не менше 60 кредитів ECTS в ході їх бакалаврських студій у відповідних областях, таких як методологія, економіка, бізнес-дослідження , або соціальні науки.... [-]

Угорщина Сегед
інформація
англійська
4 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою

Welcome to the University of Szeged - First Impression

Address
13 Dugonics tér
6720 Сегед, Угорщина
Веб-сайт