Szent István University, Faculty of Food Science

Введення

Прочитайте офіційний опис

З більш ніж 1700000 жителів, Будапешт є столицею і найбільшим містом Угорщини. Місто розташоване на обох берегах Дунаю, на Пешт лівій і на правій стороні Буда можна знайти.

Кампусів Університет Корвіна знаходиться Буда і Пешт теж. Головна будівля університету можна знайти на географічно плоскій стороні Пешт, в той час як будівлі факультету харчових наук знаходяться на стороні Буда в прекрасному ботанічному саду на пагорбі Геллерт.

Будівлі університету можна легко дістатися на громадському транспорті з будь-якої частини Будапешта. Тут, у Будапешті, в цій барвистій мегаполісу ви можете знайти унікальні пам'ятки, включаючи Королівський палац Буди, Будинок Парламенту, церква Матьяша і площі Героїв. Посилаючись на безпрецедентну панораму міста оголошений ЮНЕСКО Будапешт, столицю Угорщини, "Перлина Дунаю", до списку Всесвітньої спадщини.

Міжнародні зв'язки

Факультет харчових наук має угоди з більш ніж 20 європейських університетів і коледжів, інститутів, які пропонують можливість для студентів на бакалавра, магістра та PhD рівнів навчання за кордоном, а також для викладачів для участі в обміні мобільності. Факультет координує CEEPUS мережу країнах від Центральної Європи і бере участь у програмі Сократес-Еразмус.

Ми також учасником програми ISEKI-Food, організованої Європейською навчальних закладів харчової науки і технології. Щороку 20-25 іноземні студенти обирають взяти участь в освітніх або науково-дослідних програм факультету, нашої терміном від одного місяця і весь семестр. У ERASMUS, факультет бере участь також у Європейський Curriculum розвитку програм (проектів) CDA і інтенсивні програми (IP) в продовольчої безпеки, управління якістю харчових продуктів, харчування і споживчих науки.

Розташування

Будапешт

Corvinus University of Budapest, Faculty of Food Science

Address
Villányi út 35-43
1118 Будапешт, Угорщина
Телефон
+361-482-6293

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: