Szent István University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Сент Іштван університет (SZIU), Один з найвідоміших закладів Угорщини вищої освіти, складається з семи різних факультетів для вивчення і дослідження хостингу близько 14 000 студентів. Університетські кампуси, розташовані по всій країні, є домом для деяких красивих будівель в Угорщині, пропонуючи студентам і співробітникам комфортно, розслаблюючій обстановці для досягнення знання. З частинами його історію, що йде більш ніж два сторіччя, SZIU поєднує багаті традиції Угорщини з передовими технологіями для задоволення потреб своїх студентів на конкурентних ринках сьогодні праці.

У семи факультетів програми ступеня пропонуються в широкому колі питань, починаючи від природних наук, техніки та ветеринарії для бізнесу, економіки, суспільних наук, медичних наук та педагогіки. Програми доступні на кожному рівні від професійної підготовки до кандидат і за її межами.

SZIU розуміє важливість інтернаціоналізації і сприяє різноманітність міжнародної діяльності. З партнерами по практично на всіх континентах, SZIU студенти і співробітники можуть працювати в глобальному масштабі, щоб отримати і поділитися необхідні знання для успіху в глобалізованому світі. Ми бачимо це в якості основи для більш безпечного майбутнього і пишаємося тим, що важливою частиною цього.

Віхи історії SZIU:

1787 Факультет ветеринарної медицини заснована 1880 YBL Міклош технічний коледж заснований 1917 педагогічний коледж, Jászberény заснована 1920 сільськогосподарський університет був заснований в Будапешті 1950 сільськогосподарський університет переїхав до Геделле 2000 Сент Іштван університет, заснований

Сент Іштван університет, Один з найбільших фінансових інститутів Угорщини вищої освіти, була заснована в 2000 році в результаті злиття Університету ветеринарної науці в Будапешті, YBL Міклош технічного коледжу, Training College вчителів з Jászberény і Університету сільського господарства в Gödöllő. Пізніше, в 2009 році, Tessedik Sámuel коледж злився з Szie, а також.

В університеті штаб-квартира знаходиться в Gödöllő, але в цілому 7 різних факультетів для вивчення і дослідження в Будапешті, Jászberény, Бекешчаби, Сарваш та приймаючої Дьюла більше 14000 студентів. Деякі з шкіл в Святого Іштвана університету мають більш ніж вікову історію.

Процедура подачі заявки

Спасибі за ваш інтерес до Святого Іштвана університету. Перед тим, як почати заповнювати в анкеті, будь ласка, знайдіть час, щоб уважно розглянути цей документ. Для успішного застосування, для навчання в заявників Сент Іштван університету повинні завершити всі з наступних кроків:

заповнити всі розділи заявки докласти мотиваційний лист з викладенням причини, за вибором курс прикладіть довідкові форми, рекомендаційні листи від суддів (один добре, а дві краще!)

укласти відповідні академічні документи:

Бакалавр заявники повинні докласти офіційну копію їх середньої школи випускний іспит. Заявники MSc необхідно укласти офіційну копію їх бакалавра сертифікат і стенограми ступеня. докласти докази їх володіння англійською, наприклад, TOEFL, IELTS тощо (якщо англійська не є рідною мовою) докласти короткий Vitae Curriculum.

Важлива замітка: Вся документація повинна бути англійською мовою. Переклади з інших мов, повинні бути сертифіковані.

Розташування

Gödöllő

Address
Gödöllő, Páter Károly utca 1.
H-2100 Gödöllő, Угорщина