Budapest Metropolitan University

Введення

Прочитайте офіційний опис

ПРИЧИНИ ВИВЧЕННЯ В БУДАПЕСТІ

  • Ступінь бакалавра та магістра, наданий угорськими вищими навчальними закладами, визнаний у всіх країнах ЄС
  • Доступні житлові витрати - хороше співвідношення ціни і якості
  • Сцена для живого культурного життя
  • безпечне середовище
  • вільного руху в межах Європейського Союзу
  • Європейська спадщина у поєднанні з космополітичним способом життя
  • "Кращі в світі культурні та розважальні місця для молодого натовпу" - Lonely Planet

Ректор вітає вас

Шановні майбутні студенти, я вітаю вас від імені громади Budapest Metropolitan University ( METU ). Я щиро сподіваюся, що ви знайдете свій шлях до успіху

в нашому університеті. METU була заснована в 2001 році (тоді називалася BKF), і з того часу, як ми стали найбільшим приватним університетом в Угорщині. Це означає, що у вас буде багато можливостей для розширення

Ваші горизонти:

Ви можете отримати практичні знання, які дозволяють реагувати на зміни на ринку праці.

Наші професори та викладачі також є практиками, які постійно оновлюють зміст лекцій. Таким чином, ви завжди будете вивчати найсучасніші факти, практики та тенденції.

Ці знання мають величезне значення на ринку праці, тому ми переконаємося, що ви зможете практикувати свої навички в реальних проектних роботах. Крім того, ми віримо, що розвиток творчості та побудова власного бренду зроблять вас дійсно успішними в майбутньому.

Студенти з бізнесу та спілкування можуть взяти участь у нашій унікальній підготовці MyBrand, яка полягає у створенні вашого особистого бренду та пошуку правильного шляху для вас.

У нас понад 1000 іноземних студентів з 90 країн світу.

Ми пишаємося нашими 2500 професійними діловими партнерами, які пропонують різноманітні навчальні матеріали та стажування або повний робочий день для наших студентів.

У нас є понад 190 міжнародних університетів-партнерів, де можна проводити 1 або 2 семестри зі стипендією. Це ще один чудовий спосіб збагатити навчання.

Я переконаний, що кожен, хто обирає METU має найкращі шанси стати успішними професіоналами у своїй галузі. Я пишаюся нашими студентами та випускниками, які доводять, що ми знаходимося на правильному шляху.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО METU КОМАНДУ ЦЕЙ РІК!

Проф. Д-р Балінт Бахманн DLA

Ректор METU

ЧОМУ МЕТРОПОЛІТАН?

МИ Створюємо нові способи мислення і досягнення, роблячи США стоять, як помічник і надихаюче місце для вивчення.

Професійні знання за реальними цінами!

Унікальні варіанти кар'єри: Більше 400 можливостей стажування у відомих компаніях, а також можливість приєднатися до професійної спільноти вже в університеті. Під час семінарів та навчальних груп у METU ви маєте можливість отримати практичний досвід, вдосконалити свої навички та насолодитися командною роботою. Співробітники відомих експертів: На додаток до відомих вчених, до нашої лекційної команди призначаються також провідні бізнес-професіонали. Зовнішній вплив через широкі міжнародні програми обміну в Австрії, Бельгії, Канаді, Чехії, Англії, Франції, Німеччині, Італії, Литві, Люксембурзі, Нідерландах, Польщі, Португалії, Румунії, Іспанії, Швеції, Швейцарії, Туреччини, США і все більша кількість інших країн. Жваве студентське життя! Подорожі в Угорщині та за кордоном, культурні вечори, клуби хобі, академічні клуби та інші фантастичні програми. Сучасні будівлі, приємна атмосфера, сучасні технології з більш ніж 400 комп'ютерними станціями, мовна лабораторія, студія звукозапису, радіо- і телестудія, смарт-дошки, мультимедійна бібліотека та WiFi доступ на всій території кампусу . Грінбелт в самому центрі міста: парк головної будівлі на території кампусу на вулиці Надя Лайош Кіралі та центральні кампуси на вулиці Роза і вулиця Роттенбілер створюють мирне середовище як для навчальних, так і для рекреаційних цілей. На місці шкільна книгарня та безкоштовна довідкова бібліотека! Легкий доступ! Усі зручності знаходяться в межах легкої досяжності від основних вузлів громадського транспорту.

Розташування

Будапешт

Address
Budapest Metropolitan University,
Budapest
Nagy Lajos király útja 1-9.

H-1148 Будапешт, Угорщина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія