Institute of Advanced Design Studies

Введення

Прочитайте офіційний опис

Вступ

Institute of Advanced Design Studies (ADES) - це незалежна школа дизайну, яка пропонує навчальні програми сталого розвитку для аспірантів та професіоналів. Наші програми ґрунтуються на трансдисциплінарному підході до стійкості, і ми приймаємо студентів з усіх груп. Ми визнаємо складність та мультидисциплінарність викликів, з якими ми сьогодні стикаємося зі змінами клімату, деградацією навколишнього середовища, робочим життям та змінами у глобальному суспільстві, і для вирішення цих проблем необхідний новий тип експертизи.

ADES створений для підготовки нового типу дизайнерів, оснащених інструментами дизайнерського мислення та інструментами дизайнерських процесів, орієнтованим на роботу в міждисциплінарних командах, а також в змозі використовувати свою власну дисципліну, будь то в галузі дизайну, хімії чи біоінженерії, для вирішення багатопрофільних технологій. дисциплінарні проблеми сучасності. Замість того, щоб мати традиційний факультет, ADES працює з запрошеними модераторами, які є світовими лідерами думок із різноманітних дисциплін, від дизайнерів до біологів, інженерів та філософів, щоб досягти цілісних підходів, відповідних вирішенню сучасних проблем.

Досвід ADES

В ADES ви не тільки навчитесь; ви будете працювати з нашими гостьовими модераторами - впливовими лідерами з усього світу , які вважають, що настав час зайнятися дизайнерським мисленням, щоб вирішити глобальні виклики та просунути проекти, які принесуть користь людству та довкіллю. Інтенсивна взаємодія з цими експертами в студії ADES дозволить вам співпрацювати як частину зануреного досвіду навчання із спільною амбіцією формування комплексних дизайнерських рішень.

Глобальні тенденції показують більше ко-лабораторних типів освіти , минаючи ті типи силосів, до яких ми звикли. У студії ADES ми багато працюємо як у спільній лабораторії. Ми пропонуємо дизайнерську освіту, орієнтовану на природу та цінності людини, у поєднанні з сучасними технологічними та науковими досягненнями. Ми працюємо над доповненням існуючих освітніх програм та підвищенням різноманітності освіти для стійкості між дисциплінами. Студія ADES працює з дизайном як продуктивна наука, філософія та методологія дизайну. Наші курси приносять теорію на практиці; надихати та впливати на дії, що здійснюються в традиційних практиках дизайну, архітектури, технології, інженерії, а також інших сферах, де виробляються матеріальні результати.

Наше розташування

Інститут базується в Art Quarter Budapest (AQB), старовинній пивоварні на березі Дунаю, перетвореній на міжнародний центр сучасного мистецтва . Розташований у самому бурхливому місті Будапешті , у «Кварталі мистецтв» розміщуються натхненні виставкові приміщення в приміщенні та на відкритому повітрі, кілька будівель з майстернями-студіями та резиденціями. Студія ADES в AQB працює як відкритий простір, де ми розміщуємо лекції та семінари, а також групову роботу та приватне навчання. Студія завжди доступна для наших студентів поза робочим часом сесії, для науково-дослідної роботи та роботи над модульним проектом. Студенти також мають доступ до загальних кімнат, обладнаних кухнею та зонами відпочинку. Мультикультурна та творча атмосфера Арт-кварталу об’єднує людей думати, творити та співпрацювати.

ADES Люди та мережа

ADES - порівняно невелика організація, але з міцними стосунками у світовій творчій та екологічній галузі, яка працює з мережею партнерів у галузі дизайну, технології, біотехнології, мистецтва та інших дисциплін в Європі та світі. Ця безцінна мережа надає студентам ADES можливості співпраці та працевлаштування після закінчення навчання.

Як випускник ADES, набір ваших навичок буде збагачений Дизайнерським мисленням для стійкості, застосовним для вирішення мультидисциплінарних проблем сьогодні . Випускники ADES формуватимуть випускників - глобальну мережу мислячих лідерів у галузі сталого розвитку, присвячену роботі з рішеннями, заснованими на дизайні природи та цінностей, орієнтованих на цінність людини.

132068_iads_1500x1000_086.jpg

Чому слід вчитися з ADES і чому зараз?

Націленість на стійкість сьогодні величезна. Зусилля в усьому світі є своєчасними, оскільки зміни клімату і слід людини в навколишньому середовищі проявляються в масштабі, до якого ми просто не готові. Дійсно, заклик "діяти зараз" є терміновим. ADES був побудований для відповіді на цю нагальність. Але не з більш зеленими продуктами, системами та послугами, а з ідеєю про те, що нам потрібно «перейти до рук», щоб досягти дійсно радикальних рішень. Ідея, що ми не можемо вирішити свої проблеми тими ж інструментами, що їх створили. Потрібно нове дизайнерське мислення для стійкості , яке інформує про дії, про які потрібно терміново закликати.

Переваги навчання з ADES

1. Центральноєвропейське розташування

Будапешт, столиця Угорщини, є історичним та еклектичним містом із багатим та різноманітним культурним життям. Ви можете знайти архітектурні скарби, численні музеї, масив цілющих термальних вод та нічне життя, яке не має собі рівнів у Східній та Центральній Європі. Це також студентське і доступне місто, особливо в західноєвропейських умовах.

2. Фахівці з дизайну для досліджень сталого розвитку

Ми є новаторською, незалежною школою дизайну, яка спрямована на те, щоб спрямувати наших учнів на шляху до того, щоб стати лідерами думки з питань сталого розвитку.

3. Гостьові модератори світового класу

Студенти ADES працюють із широко визнаними вченими, науковцями, дизайнерами та інноваторами, які виступають на передовій змінити наше суспільство своєю роботою.

4. Творче, інклюзивне середовище навчання

Будучи справді трансдисциплінарною освітою, навчальне середовище ADES дозволяє експериментувати, творчості та радикально впроваджувати інновації в рамках навчальних методів, а також результатів, одночасно відкриваючись для культурного та дисциплінарного різноманіття, що супроводжує багатодисциплінарні групи.

5. Репетиторство наодинці

Досвідчені репетитори ADES завжди доступні для обговорення та надання рекомендацій окремим студентам, а також групам. Студія ADES функціонує схоже на будь-які невеликі студії дизайну виробів, спільні лабораторії чи аналітичні центри, де студенти, модератори та викладачі мають рівний доступ до діяльності з генерування знань і де метою є спільне поглиблення знань.

6. Курси, орієнтовані на реальність

Наша роль у глобальній освіті полягає в тому, щоб стати піонером у навчанні дизайну з метою забезпечення сталого розвитку для багатопрофільних студентів. Ми працюємо над доповненням існуючих освітніх програм та підвищенням різноманітності освіти для стійкості між дисциплінами. На наших курсах студенти навчаються крім створення екологічного дизайну; вони досліджують, як адаптувати наші нинішні організації та системи до світового лідеру за принципами екології, стійкості та стійкості.

7. Міжнародна студентська спільнота

Наші студенти творчі та допитливі, вже мають базу навичок та ступінь з дисципліни, і прагнуть просунути свої навички та спеціалізуватися на сталому розвитку. Наші заняття складаються з людей будь-якого культурного та дисциплінарного походження, наприклад, з дизайну продуктів-послуг, архітектури, технологій інженерії, а також випускників природничих наук, а також художників, антропологів та філософів.

8. Спільно-лабораторний тип освіти

Замість того, щоб просто засвоїти нову майстерність, студенти ADES працюють у групах та разом у команді, щоб створити нові методи мислення, які можна застосувати до майбутніх практик дизайну, архітектури, технологій та соціального розвитку. Запрошені модератори та лектори пропонують найновіші знання у своїх галузях, тому завжди підтримують актуальність роботи ADES для вирішення найактуальніших проблем того часу. Крім того, позакласні семінари ADES, літні школи та навчальні поїздки дають нові культурні та дисциплінарні перспективи поза студією ADES.

11. Напрацюйте навички мислення для радикальної стійкості

Студенти ADES зможуть вийти за рамки застосування дизайнерських рішень, як зазвичай, для бажаності людини, і думати не по-людськи, продукту чи бізнесу, але вони зрозуміють, що найважливіше обмеження у всіх дизайнерських починаннях виникає з радикальних стійкість, як підтримка нашого існування разом із існуванням нашої планети. Наша місія полягає в передачі міждисциплінарної дизайнерської освіти, щоб наші студенти могли внести свій внесок у процвітаюче середовище.

12. Навчальні поїздки

Програма курсу включає навчальні поїздки, де студенти можуть отримати зовнішній культурний та дисциплінарний досвід.

Місцезнаходження

Будапешт, Угорщина. Студія ADES базується в Art Quarter Budapest.

132066_artquarterbudapest.jpg

Фото: AQB

Веб-сайт

https://ades.design/

Розташування

Будапешт

Address
Institute of Advanced Design Budapest
Nagytétényi út 48-50
Budapest, Hungary

1222 Будапешт, Угорщина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: