EIT Digital Master School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Це різниця!

EIT Digital Master School - це ексклюзивна спільна ініціатива провідних технічних університетів та бізнес-шкіл Європи з додатковим наставництвом та партнерством від чудових європейських дослідницьких організацій та провідних бізнес-партнерів.

Будучи студентом освіти цього магістра, ви будете готові зіткнутися з викликами вашої майбутньої кар'єри, а також глобальними викликами суспільства.

Ви отримаєте сучасні технічні знання і досягнете здатності, необхідної для того, щоб привести ваші інновації на ринок. Освіта зосереджується на придбанні переданих навичок, особливо у сфері інновацій та підприємництва

17099_banner600x200.jpg

Педагогічне оновлення

EIT Digital Master's Education поєднує сильну теоретичну основу з творчими та аналітичними інженерними проблемами, в яких студенти застосовують свої теоретичні знання. Студенти та викладачі працюють як члени наукової спільноти.

Бути студентом EIT Digital означає, що ви будете занурені у дослідницьке середовище вашого університету протягом періоду навчання. Це дасть вам відмінну відправну точку, якщо ви прагнете докторантуру. Інтеграція інноваційних навичок у освіту та залучення промислових партнерів до освіти також підготує вас до ключових галузевих ролей та обов'язків.

Магістерська освіта підвищує професійні можливості для студентів. Треки навчальних планів створені для забезпечення декількох шляхів кар'єри та підвищення обізнаності про типи роботи та функції у відповідній галузі, дослідницькій сфері або освіті.

Організація

EIT Digital Master School є частиною EIT Digital .

EIT Digital є провідною європейською організацією з цифрових інновацій та підприємницької освіти, що сприяє цифровій трансформації Європи.

EIT Digital забезпечує проривні цифрові інновації на ринку і породжує підприємницький талант для економічного зростання та підвищення якості життя в Європі. Це здійснюється шляхом мобілізації загальноєвропейської екосистеми понад 156 провідних європейських корпорацій, МСП, стартапів, університетів та дослідницьких інститутів.

Як спільнота знань та інновацій Європейського інституту інновацій та технологій, EIT Digital орієнтована на підприємництво і стоїть на передньому краї інтеграції освіти, досліджень і бізнесу, об'єднуючи студентів, дослідників, інженерів, бізнес-розробників і підприємців. Це робиться в нашій загальноєвропейській мережі центрів спільного розміщення в Берліні, Ейндховені, Гельсінкі, Лондоні, Парижі, Стокгольмі, Тренто, а також у Будапешті та Мадриді. У нас також є центр в Силіконовій долині.

EIT Digital інвестує в стратегічні напрямки для прискорення ринкового поглинання науково-дослідних цифрових технологій, зосереджуючись на стратегічних, соціальних викликах Європи: цифрової індустрії, цифрових міст, цифрового добробуту та цифрової інфраструктури.

EIT Digital породжує T-подібний підприємницький цифровий талант, орієнтований на інновації через змішану стратегію освіти, яка включає в себе магістерську школу, докторську школу та професійну школу.

16975_ms-graduation.jpg

Чому EIT Digital Master School ?

  • Швидкий шлях до вашої кар'єри: контактуйте з промисловістю
  • Двомісний ступінь магістерської програми зі спеціальністю ІКТ і незначними в Е
  • Міжнародний досвід вивчає два роки в 2 різних містах Європи

Міцна партнерська мережа

Освіта магістра надає вам базу для майбутньої процвітаючої кар'єри через контакти в нашій мережі експертів з досліджень і промисловості. Ви зустрінетеся з провідними фахівцями у своїй галузі, і ви зможете спілкуватися з ними та обмінюватися ідеями.

Стажування

В рамках програми існує обов'язковий період стажування. Очікується, що студенти шукатимуть цікаві та розвиваючі позиції, EIT Digital надасть підтримку через своїх ділових партнерів з галузі. Академічний керівник буде присвоєно студентам EIT Digital для студентів, які хочуть поєднати свою стажування з магістерською дисертацією. Стажування дозволить Вам активно брати участь у проектах та зустрічах проектів та забезпечувати можливість побудувати корпоративну мережу та знання.

Програма наставництва

Вам буде призначено персонального наставника на посаді керівника у бізнес-партнері EIT Digital а також буде надано регулярні інтерв'ю з наставником та можливості стежити за щоденною роботою наставника. Ви можете побачити життя підприємця і навчитися застосовувати свої знання.

Сильна технічна підприємницька освіта

Поєднання вищої технічної освіти, інновацій та підприємництва дасть вам навички, необхідні для створення видатної кар'єри. Ви будете успішні з самого початку. 17108_184.jpg

Цінність Співтовариства

Будьте частиною нашої спільноти, ми рекомендуємо вам зустрітися з серійними підприємцями, нашими діловими партнерами, провідними дослідниками та іншими студентами та викладачами з усієї Європи та світу на наших навчаннях та заходах. Поїздка до інших захоплюючих місць, щоб дізнатися більше про свою галузь і побудувати мережу, яка почне вашу кар'єру, наша спільнота цінностей - це спільнота для життя, яка триває поза межами вашої освіти через наш фонд випускників.

Розташування

Будапешт

EIT Digital Budapest Co-Location Centre

Address
EIT Digital Budapest
10/a Bogdánfy Street, H-1117

Будапешт, Угорщина

Еспо

Address
Еспо, Фінляндія

Париж

Address
Париж, Іль-де-Франс, Франція

Берлін

Address
Берлін, Берлін, Німеччина

Лондон

Address
Лондон, Англія, Великобританія

Тренто

Address
Тренто, Трентіно-Південний Тіроль, Італія

Ейндховен

Address
Ейндховен, Північний Брабант, Нідерланди

Мадрид

Address
Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Стокгольм

Address
Стокгольм, Стокгольм, Швеція

Турку

Address
University of Turku, Finland
20500 Turku, Finland

Турку, Фінляндія

Таллінн

Address
Tallinn University of Technology, Estonia
Ehitajate tee 5, 12616 Tallinn, Estonia

Таллінн, Округ Гарджу, Естонія

Болонья

Address
University of Bologna, Italy
Via Zamboni, 33, 40126 Bologna BO, Italy

40126 Болонья, Емілія-Романья, Італія

Приємно

Address
Université Côte d’Azur (UCA)
28 Avenue Valrose, 06100 Nice, France

06100 Приємно, Прованс-Альпи-Лазурний берег, Франція

Мілан

Address
Piazza Leonardo da Vinci, 32, 20133 Milano MI, Italy
20133 Мілан, Ломбардія, Італія