Corvinus University of Budapest, Faculty of Social Sciences and International Relations

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому приєднатися до нас?

Знання, продуктивність та конкурентна перевага в житті та на ринку праці - це результати, які ви можете очікувати при виборі факультету соціальних наук та міжнародних відносин університету Корвіна в Будапешті.

Факультет соціальних наук та міжнародних відносин оцінюється як провідна університетська установа країни для вивчення соціальних наук. Висока якість викладання персоналу та інновації його досліджень пояснюють його академічну репутацію.

Budapest

Так що ж ми пропонуємо?

ГЛОБАЛЬНА ПЕРСПЕКТИВА

Висока освіта з суто теоретичного характеру та програми з практичним акцентом, спеціалізована мова високого рівня та відповідні навички. Це забезпечується на рівні бакалавра та майстра, а також в рамках докторських та інших спеціалізованих програм. Наша мета - допомогти студентам краще зрозуміти швидко мінливий світ як вдома, так і за кордоном, забезпечивши їм глобальну перспективу, щоб вирішувати виклики дня.

ЕКОНОМІЧНІ ТРАДИЦІЇ

Наші вчителі свідомо прагнуть зберегти економічні традиції університету в рамках програм, розроблених факультетом соціальних наук та міжнародних відносин. Ми переконані, що це дає студентам значний конкурентний переваг у галузі міжнародних відносин, політології, соціології, комунікації та підготовки вчителів.

МЕЖ ДИСЦИПЛІНАРНІ ЗНАННЯ

Ми постійно оновлюємо та оновлюємо нашу програму, методику та навчальні матеріали. Наша мета - гармонізувати результати цих зусиль у різних галузях науки, тим самим полегшити нашим студентам придбання міждисциплінарних знань. Таке поглинання знань також збільшується завдяки спеціальному мовному тренінгу для професійних цілей.

МІЖНАРОДНІ СТАНДАРТИ

Протягом кількох останніх років кількість програм іноземних мов зросла на факультеті, внаслідок чого у програмі збільшується кількість іноземних студентів. Наше наміри - запропонувати сегмент кожної з наших нових програм іноземною мовою. Для цього ми залучаємо все більшу кількість іноземних вчителів. Наша мета - забезпечити, щоб якість нашої освіти відповідала або перевершувала європейські стандарти та співпрацювала з вищими навчальними закладами закордонних університетів з метою пропонування спільних програм та ступенів.

ДОСЛІДЖЕННЯ ТА НАВЧАННЯ

Високий рівень викладання та досягнення наших вчителів продемонстровано науковими дослідженнями на факультеті. Результати цього дослідження включені в наші програми та навчальні матеріали, які постійно оновлюються. Необхідним фактором у нашому поточному розвитку є підтримка наших досліджень у галузі прикладної соціальної науки, а також активізація участі в міжнародних дослідницьких проектах. Ми вважаємо за необхідне, щоб зміст та результати досліджень, проведених різними установами, забезпечували ширшу публічність через доступність, надану всесвітньою мережею. Сайти університетів і факультетів є засобами, через які це можна досягти.

Розташування

Будапешт

Fővám tér 8

Address
Budapest, Fővám tér 8., 1093 Hungria
Будапешт, Угорщина