Central European University, School of Public Policy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Центрально-Європейський університет є випускником рівня "перехрестям" університет, в якому викладачі та студенти з більш ніж 100 країн світу приїжджають, щоб брати участь в міждисциплінарного освіти, займатися поглибленими стипендію, і вирішити деякі з найнеприємніших проблем суспільства.

Вона акредитована як в Сполучених Штатах і Угорщини, а також пропонує англомовний магістерських та докторських програм в області соціальних наук, гуманітарних наук, права, управління і державної політики. Розташований в самому серці Центральної Європи - Будапешт, Угорщина - КЕС розробила відмінну академічну і інтелектуальну спрямованість, поєднуючи порівняльне вивчення історичного, культурного і соціального розмаїття регіону з глобальної точки зору з питань раціонального управління, сталого розвитку та соціального трансформація.

Заснована в 1991 році, в той час, коли революційні зміни були скинувши жорсткі ортодоксії, що накладаються на Центральній і Східній Європі, CEU заснований на припущенні, що людина погрішимості може врівноважуватися критичне обговорення ідей і що цей критичний дух може бути стійким найкраще в суспільства, де громадяни мають свободу уважно вивчати конкуруючі теорії і відкрито оцінити і змінити політику уряду.

З близько 1400 студентів та 370 викладачів з більш ніж 130 країнах світу, КЕС є одним з найбільш щільно міжнародних університетів у світі. Його рідкісне поєднання національностей, етнічних груп і культур створює ідеальне середовище для вивчення таких "відкритого суспільства", як суб'єкти країн з демократією, що розвивається, перехідною економікою, свободи засобів масової інформації, націоналізм, права людини і верховенство закону. Він також приносить багатогранну перспективу до всіх аспектів життя суспільства.

КЕС відомий за видатні досягнення в галузі викладання та досліджень-з метою. В основі своїй місії лежить ряд принципів: прагнення до істини, куди вона веде, повагу до розмаїття культур і народів, а також прихильність врегулювати розбіжності шляхом дискусії не заперечення.

The Школа державної політики в Центрально-Європейському університеті є, за словами її засновника, Джорджа Сороса, «нового роду глобального установи, що має справу з глобальними проблемами" через міждисциплінарного вивчення державної політики, інноваційного навчання і наукових досліджень, а також конструктивної взаємодії з політичної практики. Ми є глобальним інститутом прагне до створення спільноти мети за владу.

Державна політика сьогодні в глобальному, багаторівневого кризи. Чайові ваг в сторону більш безпечного світу, соціальної справедливості та екологічної стійкості - назвати лише деякі з них - вимагає інноваційного та підприємницького участі для загального блага.

Будівництво багатопрофільної і глобальним інститутом віддані цінностям відкритого суспільства та створення міцних і гнучких зв'язків між науковими дослідженнями і практикою є одним із способів реагування на те, що, в цілому, провал політики еліт для вирішення найбільш актуальних проблем нашого часу ,

Успішна взаємодія на благо суспільства в сучасному світі також вимагає кращого і більш справедливого уявлення розходяться точок зору. З цією метою, SPP енергійно включно, залучаючи як студентів і викладачів з різних верств суспільства і вистукувати в найрізноманітніших джерел знань. Студенти SPP є майбутні соціальні і політичні підприємці, оснащені зробити інноваційний внесок у вирішення першорядні державної політики виклики 21-го століття.

SPP пропонує три ступені магістра в області державної політики, а політика відстежувати громадськості доктора філософії в програмі політології. Ці програми спеціально для студентів з усього світу, які прагнуть кар'єру в державних, приватних, а не некомерційних секторів на місцевому, національному та міжнародному рівнях. Школа може похвалитися команда видатних викладачів-резидентів, світового класу, відвідування факультету складається з провідних дослідників і практиків у галузі державної політики, які приносять широкий спектр академічних та практичних предметів до різних класі SPP в.

Школа запустила глобальні ініціативи і участь в численних публічних заходів, які спрямовані на розробку інноваційної програми досліджень в той час як поглиблення співпраці з Фондів Відкритого Суспільства та його мереж. SPP також стратегічні партнерства з суб'єктами політики по всьому світу і є домом для двох політичних центрів: Центр ЗМІ, даних і суспільства і Shattuck центру з конфліктів, ведення переговорів і відновлення.

Розташування

Будапешт

School of Public Policy at CEU

Address
Central European University
Nador u. 9
1051

1051 Будапешт, Угорщина
Веб-сайт
Телефон
+36 1 327 3000