Sabanci University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Sabanci University є справді місцем для навчання в Туреччині. Університет забезпечує мультидисциплінарну освіту на трьох факультетах. У СУ, керуючись ідеалами академічної свободи, студенти мають можливість вибирати свої спеціальності після першого або другого навчального року. Це дозволяє студентам вирішувати, яка програма для навчання в університеті з більшим розумінням про вищу освіту та про свої власні академічні та професійні інтереси.

Освіта

Sabanci University надає різнобічну освіту на трьох факультетах. Студенти СУ мали можливість вибрати свої спеціальності після першого або другого навчального року. Це дозволяє студентам вирішувати, яка програма для навчання в університеті з більшим розумінням про вищу освіту та про свої власні академічні та професійні інтереси.

Завдяки своєму факультету світового класу, загальноосвітній рівень освіти на англійській мові та доступні ціни за навчання в порівнянні з аналогічним рейтингом університетів у всьому світі, СУ - це місце для навчання в Туреччині. Університет також надає сильні стипендії для студентів усіх країн та усіх галузей освіти, що гарантує високу доступність освіти для всіх.

Дослідження

Sabanci University позиціонує себе як один з найбільш інноваційних та дослідницьких університетів Туреччини. У рамках своєї філософії університет прагне спрямувати свої зусилля на дослідження в першу чергу на прикладне та стратегічне дослідження з метою просування знань, підтримки навчання та сприяння прогресу громади. Університет може похвалитися великою кількістю лабораторій та дослідницьких центрів, у тому числі найбільш розвинутим центром досліджень і застосування нанотехнологій в регіоні. Всі дослідницькі проекти проводяться на факультетах (Інженерний факультет

Кар'єрні перспективи

Випускники Sabanci University високо цінують у всіх секторах та багатьох країнах. 90% випускників знаходять роботу протягом одного року після закінчення навчання, і наші понад 7000 випускників продовжують почати свою кар'єру або займаються післядипломним навчанням у кращих компаніях та університетах світу.

Вищі навчальні заклади, випускники яких обрали для аспірантури, включають Університет Карнегі Меллон, Каліфорнійський університет, Політехнічний інститут Мілана, Бостонський університет, Гарвардський університет, Університет Брауна, Стенфордський університет та Університет штату Массачусетс.

Unilever, Accenture, Procter

Розташування

Стамбул

Address
Sabancı University, Orta Mahalle, Üniversite Caddesi
No: 27 Tuzla

34956 Стамбул, Стамбул, Туреччина

Програми