Прочитайте офіційний опис

Окан Університет, Один з наймолодших і найбільш динамічних університетів Туреччини, була заснована Окан культури, освіти та спорту фонду в 1999 році і почав свою академічну життя в 2003-2004 рр. З 2006-2007 навчального року, швидко зростаючий університет був розташований в новому і сучасному кампусі Akfırat.

Правда, щоб його девізом, "Університет Найближчий до ділового життя," Окан Університет ефективно поєднує теорію і практику, використовуючи академічну співробітників, які є експертами в своїх областях, прийнявши сучасний підхід до освіти, і з акцентом на практико-орієнтованих досліджень, які готують студентів до ділового життя, починаючи з самого першого року студентами вивчення. Справді, університет, який мав честь представити свої перші випускники з дипломами їх у 2006-2007 роках, виконав обіцянку своєму девізу, як і всі члени його першого випуску випускників знайшли роботу.

Окан Університет прагне, щоб побудувати міст між академічною і діловий світ. Для цього, університет дає можливість студентам працювати в фірмах в рамках своєї програми Підготовка до ділового життя, починаючи від їх першого курсу. Ця програма не тільки допомагає студентам ознайомитися з ділового життя і поліпшити свої знання та навички, поставивши теорію на практиці, але служить для мотивації студентів, а також. Студенти, які успішно завершили Підготовка до діловій програмі Life представлені свідчення участі, а також інших досвіду роботи сертифікатів, доданих до їхніх дипломів, коли вони закінчили.

Окан Університет має протоколи про співпрацю з комерційними організаціями, такими як Рада зовнішньоекономічних зв'язків Туреччини, турецький - Євразійський Ділова Рада, Інформаційні та комунікаційні технології орган, Турецька асоціація підрядники, Асоціація турецьких туристичних агентств, Міжнародна Transporters'Association, турецький туризм Інвестори Асоціації , Turkish Airlines, Сабіха Гекчен міжнародний аеропорт, турецький Червоний Півмісяць, Festo Індіана. Автобус. Inc., Akfırat Муніципалітет, а також академічні інститути, такі як Пекінський університет, Мюррей державного університету та університету Анадолу.

Завдяки кращим в сучасній архітектурі, Akfırat Кампус має всі функції, сучасний університет повинен мати. Akfırat Кампус оснащений всім необхідним, щоб гарантувати, що студенти можуть отримати найбільш ефективний освіту можливо. Наші послуги включають в сучасні класні кімнати, комп'ютерні та технічні лабораторії, бібліотеку, конференц-зали, фітнес-центр, басейн, спортивні зали, їдальні та ресторани.

Ще одна перевага Akfırat Campus Окан університету є його близькість до аеропорту Сабіха Гекчен і F1 Race Track. Кампус також має соціальний центр, відкритий у 2008 році, в якому знаходиться міні-кінотеатр, сауна, кафе, коктейль-хол, торговий центр, і студент клубних номерів. Більше того, Центр спорту, який включає в себе ємність гімназію 400 осіб, басейн, теніс, баскетбол і волейбол корти, а також футбольне поле, був розроблений таким чином, щоб студенти могли б проводити свій вільний час в найкращим чином ,

Окан Університет має гуртожитки для чоловіків і жінок студентів. У загальних зручності включають кабінети, їдальню, кафе, прибирання, пральня, група безпеки, яка знаходиться на день заповнення і ніч, щоб забезпечити безпеку учнів у всьому спальних приміщень, лазарет з доктором на руках 7 / 24, і бездротової і кабельний інтернет.

Наше бачення

Наше бачення полягає, щоб стати світового класу університет, який вносить свій внесок у поліпшення життя народу і його ділового життя шляхом надання освіти з найвищих стандартів і тим самим готує студентів, щоб увійти в сучасний світ бізнесу, гарантуючи, що вони відкриті для вітчизняних і зарубіжних конкуренція, і виховання їх з соціальною відповідальністю та екологічної свідомості.

Наша місія

Для навчання студентів думати в аналітичному, міждисциплінарного підходу, і прищепити їм дух підприємництва. Щоб інвестувати в інноваційні та підтримувати вчених і вчених, які здатні успішно інтегрувати освіту та навчання і, таким чином допомогти нашим студентам стати виняткові випускники в своїх областях. Для зосередитися на освітніх та дослідницьких заходів, спрямованих на задоволення потреб суспільства шляхом соціальної відповідальності та екологічної свідомості нашим пріоритетом. Для перетворення інформації в технології та соціальної вигоди.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • турецька