Nisantasi University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ми велика родина, вважаючи, що життя продукт мрії, мрії приводять до мети і цілі призводять до життя, і ми всі примикають не тільки серце, а й розум до роботи.

У requisiteness робити роботу, вихід є наука, ми віримо в здатність бачити, дивлячись по-різному, зміни і перетворення. Ми робимо великі зусилля, щоб досягти нашої мети зміни життя кожної людини торкаючись нас в напрямку його / її цілей та мрій, і, насамперед, прикрасити наше довкілля і нашу країну, а потім весь світ.

Таким чином, ми готуємо наших студентів не тільки на курси, але і в житті; ми вчимо їх не тільки програму, а й свою професію, ми допомагаємо їм відчувати життя. У глобальній університету, ми виховуємо людей світу, які захищають свої національні цінності. Ми університет, який не є ні оточений чотирма стінами, ні закритому навчальному закладі, але відкритий до життя, навколишнього середовища і всього світу, і дихає кожен момент.

Ми пропонуємо можливості для наших студентів, щоб зробити їм знати себе, свої мрії і визначити свої цілі. Крім того, ми закликаємо їх змінити і розвиватися разом з нами, і весь світ. Загалом, ми знаємо, що мрії змінити життя. Якщо хтось змінює себе, то світ змінюється.

Розташування

Стамбул

Nişantaşı Üniversitesi

Address
Hasbahçe St. Number: 88
Kağıthane / İstanbul

34406 Стамбул, Стамбул, Туреччина
Телефон
+90 212 210 1010

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: