Koc University - Istanbul Turkey

Введення

Прочитайте офіційний опис

Зі своєю сильною академічною структурою, можливостями досліджень, міжнародними досягненнями, яскравим соціальним середовищем і широким спектром можливостей для працевлаштування після закінчення університету, Університет Коч привертає увагу кращих студентів у Туреччині та за кордоном. Прихильність університету Коча до досконалості та її ресурсозберігаючі програми також приваблюють престижних міжнародних академіків з найвищих рейтингів університетів США, Великобританії та ЄС.

У 2018-1919 рр. Університет Коч займає 1- е місце в Туреччині, 13-е місце в рейтингу BRICS, а також 50 найкращих молодих університетів у всьому світі .

Основні моменти

 • Низька кількість студентів-викладачів (від 11 до 1)
 • Всі програми викладаються англійською мовою (за винятком медичних сестер та права)
 • Факультети мають вищі ступені від університетів Ліги Плюща і американських вищих навчальних закладів
 • 194 науково-дослідні лабораторії з сучасним обладнанням та ресурсами
 • 22 дослідницькі центри, 5 науково-освітніх форумів
 • Більше 200 міжнародних партнерів з усього світу за обмін студентами та дослідницьку співпрацю
 • Серед трьох найбільших університетів Туреччини для публікацій на факультет і цитування
 • 164 поточні науково-дослідні проекти, що фінансуються зовні, на суму 50 млн. Дол
 • Найбільш успішний вищий навчальний заклад Туреччини в конкурсах на отримання грантів ERC, що приймає 14 з 16 активних проектів в Туреччині
 • 16 з 90 членів Турецької академії наук з університету Коч
 • Стипендії доступні для іноземних студентів високого рівня
 • Університет Коч визнаний на національному та міжнародному рівнях завдяки своїм акредитаціям та членству. Його вища школа бізнесу є єдиною EQUIS і AMBA акредитованої бізнес-школи в Туреччині

Можливості дослідження з факультетом Top-Tier

Вищі навчальні програми Університету Коч мають потужний дослідницький компонент, який переплітається з видатними вченими з необхідним досвідом досліджень. Аналогічно, студенти-студенти працюють разом з викладачами на наукових проектах. Ці дослідницькі заходи підвищують свою творчість і гостроту досліджень.

Проведення наукових і прикладних досліджень, пропозиція політики в різних галузях і поширення наукових знань у соціальній, економічній та правовій сферах, дослідницькі центри Університету Коч є унікальним потужним аспектом наголосу інституту на дослідженні.

Стипендії для іноземних студентів

Університет Коч підтримує наступне покоління дослідників з повною стипендією для кандидатів наук. програми і часткові або повні стипендії для магістерських програм для всіх прийнятих кандидатів, як вітчизняних, так і міжнародних.

Існує також зростаюча кількість стипендій для міжнародних студентів-кандидатів, що базуються на конкретних країнах та заслугах.

Історії успіху випускників

Випускники Університету Коч успішно процвітають в різних національних і міжнародних підприємствах, або вони займають посади докторських ступенів у вищих університетах світу, таких як Гарвард, Єль, Принстон, Джорджія, Стенфорд, МІТ, Імперський коледж та інші.

dh
Сильні академічні пропозиції Університету Коч ще більше підкріплюються яскравим соціальним середовищем та динамічним життям студентів, включаючи регулярну соціальну діяльність, студентські клуби, спортивні команди та добровільні організації.

Життя в університетському університеті пропонує жваве середовище з великою кількістю соціальних і культурних заходів. Класи та лабораторії оснащені новітньою технологічною інфраструктурою та системами підтримки. Крім того, всі члени сім'ї Університету Коч мають прекрасні спортивні та рекреаційні можливості.

Дослідницькі можливості

Дослідницька місія KOC UNIVERSITY полягає в тому, щоб зробити внесок у універсальний обсяг знань і вплинути на інтелектуальні, технологічні, економічні та соціальні розробки в глобальному масштабі. Члени факультету вносять свій внесок у свої галузі як індивідуально, так і в стратегічно розроблених міждисциплінарних командах. Проведення наукових та прикладних досліджень, пропозиція політики в різних сферах та поширення наукових знань у соціальній, економічній та правовій сферах, дослідницькі центри KOC UNIVERSITY є унікальним чинником наголосу інституту на дослідженні.

Студенти-студенти працюють разом з викладачами на наукових проектах. Ці дослідницькі заходи підвищують свою творчість і гостроту досліджень. Аналогічним чином, програми вищої освіти KOC UNIVERSITY мають потужний дослідницький компонент, який переплітається з видатними вченими з необхідним дослідницьким досвідом.

Усвідомлюючи зростаючу глобалізацію ринку та невід'ємну цінність інтернаціоналізації, Університет Коч вважає необхідність створення значної міжнародної присутності необхідною у 21 столітті. Отже, університет цінує та активно переслідує різноманітний кампус, де різні думки, культури, цінності та особистості не тільки співіснують, але й взаємно сприяють розширенню особистості та колективу. Університет Коча цінує та активно переслідує різноманітне кампус, де різні думки, культури, цінності та особистості не тільки співіснують, але й взаємно сприяють розширенню особистості та колективу.

Міжнародні студентські прийоми

Студенти, які бажають подати заяву на отримання ступеня міжнародного студента, повинні мати громадянство іншої країни, окрім Туреччини (також можуть звертатися громадяни без громадянства та біженці). Заявники мають успішно закінчити середню освіту в Туреччині або в школі, еквівалентній турецькій середній школі, або вони повинні бути в останній рік середньої освіти. Для всіх деталей відвідайте https://international.ku.edu.tr/ er

 • Всі програми викладаються англійською мовою (окрім програми медичного догляду та деяких курсів з права)
 • 25% аспірантів є міжнародними, що представляють 50 країн
 • Повна візова підтримка та імміграційна підтримка, що здійснюється Міжнародним офісом спільноти (ICO), а також соціальна та мовна інтеграція
 • Дослідницькі, викладацькі та наукові програми та заходи з розвитку та підвищення кваліфікації спеціалістів з підтримки.

Хочете відвідати нас для summalt = "er?

Undalt = "ergraduate і аспірантів з усіх ovalt =" в світі витрачати час на нашому кампусі evalt = "ery summalt =" виконуючи дослідження, приймаючи спеціалізовані академічні курси або проекти. Якщо ви є студентом-аспірантом і хотіли б вилучити = «наше наукове та дослідницьке досконалість для безкоштовного проживання, ознайомтеся з нашою програмою досліджень на kusrp.ku.edu .tr.

Whalt = "ere наш кампус?

Розташований на пагорбах Sarıyalt = "er, Стамбул, Koç Univalt =" ersity знаходиться в двадцяти хвилинах від пляжів Чорного моря, в оточенні чарівних сіл і природних ландшафтів, і з'єднаний з центром міста через безліч зручних варіантів транспорту Koç Univalt = "ersity має чотири місця для кампусу: West Campus, Campus Nişantaşı, RCAC Beyoğlu і кампус Істіньї. Ласкаво просимо до Koc Univalt =" ersity! " qw

Розташування