Izmir Institute of Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Побіжний погляд в історію IZTECH років, викладачів і кампуса

Ізмір технологічний інститут є одним з державних університетів в Туреччині і той, який був створений в 1992 році з метою надання високого рівня освіти та проведення наукових досліджень в технологічних областях. Середа освіти в нашому інституті є англійська. Це один з двох турецьких технологічних інститутів, які є найбільш просунуті моделі технічних університетів у сучасному світі. Після вперше почав з аспірантських програм в 1994 році в центрі Ізміра, факультети були прийом студентів на програми бакалаврату, а з 1998 року. До 1999 року інститут поступово почали рухатися до своєї кампуса області в Урла поблизу села Gülbahçe від центру Ізміра, де він функціонував з моменту її заснування. Наш інститут, що охоплює приблизно 3500 гектарів землі, має закриту площу близько 132 000 квадратних метрів для освітньої та наукової діяльності, і це все ще розвивається.

Ізмір технологічний інститут пропонує як випускник і вища освіта для студентів в

Інженерний факультет Факультет природничих наук Факультет архітектури Вища школа інженерії і наук

У нашому інституті освітні та дослідницькі заходи здійснюються в 10 студентів, 25 магістра і 12 докторських програм в цілому 2200 студентів, 1600 з яких є тут для їх вищу освіту. Слід також зазначити, що 6 з магістра та 2 з докторських програм носять міждисциплінарний характер.

Усі навчальні та науково-дослідна діяльність у відповідність з міжнародними нормами. З нашої студента і методів навчання, заснованих на проектах, наша місія полягає, щоб прокласти шлях для сучасних людей, які будуть в змозі провести необхідні технології для їхньої країни з їх творчістю, дослідницької здібності і успіху в командній роботі. Випускники високо оцінені як усередині країни, так і за кордоном, і ми можемо з повною підставою похвалитися тим, що вони допущені до програм початку магістерських з стипендій. Крім того, з дуже ранніх років, наші студенти мають можливість навчатися в повністю обладнаних лабораторій для їх особистого розвитку в суміжних областях.

В даний час існує близько 100 науково-дослідних проектів, підтримуваних Держплану республіки (скорочено ДПТ турецькою мовою) і з наукових і технічних науково-дослідним радою Туреччини (скорочено ТЮБІТАК у Туреччині). Крім того, близько 300 науково-дослідних проектів спираються на IZTECH дослідних фондів. Таким чином, це не буде перебільшенням сказати, що наш інститут збагачує світову науку, роблячи внесок в пізнання. Крім цього, відповідно до його місією, щоб заохочувати виробництво з високою доданою вартістю, наш Інститут також є домом для Ізмір технології розвитку зони, яка стала синонімом самого інституту. У межах цієї зони, близько 70 фірм працюють в їх відповідних областях, що дає нашим студентам можливість як взяти участь в дослідженні і служити їх стажування. Таким чином, вони іноді користуються привілеєм прийняття майбутніх робочих контактів або навіть почати своє професійне життя шляхом створення власного бізнесу в зоні.

Розташування

Ізмір

Address
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü,
Urla

35430 Ізмір, Ізмір, Туреччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія