Bilkent University Graduate School of Engineering and Science

Введення

Прочитайте офіційний опис

Вища школа інженерії та науки

Вища школа інженерії та науки здійснює адміністрування програм випускників для факультетів інженерії та науки Бількентського університету. Наша аспірантура, провідна навчально-дослідна установа, розробляє та розвиває лідерів з 1986 року.

Вища школа складається з мотивованих та динамічних академіків. Школа пропонує сучасні освітні програми, які забезпечують учнів цінними здібностями та сприяють подальшому навчанню у міждисциплінарних галузях. Студенти стикаються з реальними проектами та концептуальними методами вирішення проблем, а також отримують традиційне навчання у аудиторіях. Програми розроблені, щоб допомогти студентам зрозуміти обставини реального світу, посилити своє культурне накопичення та сприяти взаємодії між технологією, наукою та суспільством.

124342_pexels-photo-1595391.jpeg

Щодо публікацій на одного викладача, Вища школа не лише займає перше місце в Туреччині, але й займає високі міжнародні рейтинги.

Наша мета - навчити та створити висококомпетентних інженерів та науковців, орієнтованих на наукові дослідження та розробки, та дати їм глибше розуміння основних понять, передових методик та методів для досягнення успіху у своїх галузях спеціалізації.

Наша загальна місія - створити майбутніх лідерів, які будуть творчими, інноваційними та шукають рішення глобальних проблем.

124341_pexels-photo-1438072.jpeg

Про Білкент

Університет Бількент - перший приватний некомерційний університет в Туреччині - був заснований 20 жовтня 1984 р. Професором Ісаном Дограмачі, доктором наук, з основною метою створення центру передового досвіду вищої освіти та досліджень. Назва «Bilkent» ілюструє цю мету, оскільки це абревіатура «bilim kenti»: турецька для «міста навчання та науки». Університетське містечко розташоване біля головного шосе до Ескішехіру приблизно в 12 км. (10 миль) на захід від центру Анкари і займає площу понад 300 га.

Розташування

Анкара

Address
Graduate School of Engineering and Science,
Rectorate Building, 2nd Floor,
Bilkent University

TR-06800 Анкара, Анкара, Туреччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія