Bahcesehir University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Bahcesehir University

Гасло "В серці Стамбула" підходить для такого університету, як університет Bahcesehir University (BAU). З його головним кампусом на краю Босфору в Бешикташ кожен день починається з ранньої швидкої мобільності і триває протягом усього дня. Крім того, можна зустріти подію практично в кожній частині університету.

Перше, що вразитиме вас при вступі до нашого університету, буде велика кількість іноземних студентів. З США до Китаю, від Франції до Південної Кореї з широкої географічної зони, що охоплює понад тисячу іноземних студентів, навчаються в BAU. На питання, чому вони віддають перевагу БАУ, ми завжди отримуємо таку ж саму відповідь: "Центральне розташування та міжнародна влада". Позиція БАУ очевидна. Щоб зрозуміти міжнародне співробітництво нашого університету, буде достатньо короткої екскурсії по нашому університетському містечку чи веб-сайту.

"BAU GLOBAL" надає студентам BAU можливість отримати освіту з дуже різних точок. BAU Global може це досягти через Берлін, Інкубаційний центр Торонто, Вашингтон, Гонконг, Рим, Силіконовій долині та Бостоні. "BAU Global" дозволяє студентам продовжувати навчання у всіх глобальних центрах BAU за кордоном та надає всю підтримку, пов'язану з програмами.

У вас є можливість пройти курс у вашому відділі в Стамбулі, Берліні, Римі чи Вашингтоні. Також до кінця кожного навчального року у вас є можливість подати заявку на програму BAU літнього зарубіжжя. Наприклад, у Нью-Йорку ви можете вивчати сферу засобів масової інформації та комунікації, у Вашингтоні Ви можете вивчати політичні комунікації, технології є основою цифрових засобів масової інформації та маркетингу в Силіконовій долині, і ми відкриваємо навчальну програму в Гонконгу з акцентом на бізнес та інновації. Крім того, програма BAU у літньому зарубіжжі не тільки для наших студентів, але і відкрита для студентів з усього світу!

Перевезення до БАУ досить легко. Ми пропонуємо безкоштовний трансфер до наших студентів та вчених без власних човнів між нашими двома кампусами, розташованими в центрі Стамбула, Бешикташ-Північ, Південний Бешикташ, Гезетпе і Галата. Наші човни відходять з області, яку ми називаємо ім'ям BAUPORT. Це місце, яке цілком виділяється для використання нашими учнями зеленню та вишуканим видом на Босфор. Наші човни відправляються в певний час доби з нашого власного пірса, що дозволяє приємно подорожувати між нашими студентськими містечками в Бешикташ і Галаті. Таким чином, студенти тримаються подалі від зайнятого стамбульського руху і насолоджуються океаном та його свіже повітря під час переходу від кампуса до кампуса. Наш кампус у Галаті спеціалізується на роботі факультету комунікації в нових медіа. Публікація планшетів в цифрових носіях, цифрове ігрове навчання новин від студії до столу та багатьох інших майстерень доступні в Galata.

BAU не тільки обслуговує студентів-аспірантів, але також організовує програми для випускників та випускників. Наша випускна канцелярія проводить заходи протягом року, а наша вища школа BAU зростає з кожним роком, зберігаючи міцні зв'язки навіть після закінчення навчання.

Ми запрошуємо вас стати частиною сім'ї БАУ.

МІСІЯ

В якості вищого навчального закладу, присвяченого викладанню, дослідженню та обслуговуванню нашого суспільства, місією університету Бахчешира є виховання провідної майбутньої робочої сили, яка має досліджуваний розум та здатність до критичного мислення; чутливі до місцевих та глобальних проблем; досягти міжнародних стандартів; сприяти науковим, технологічним та культурним знанням; є сильними прихильниками загальних ідей і цінностей.

VISION

Університет Бахчешир передбачає, що вона буде провідною силою регіонального та національного рівня в підвищенні знань. Університет Bahceşehir спрямований на навчання студентів, які прагнуть до поваги до прав інших людей, які уважні та вдячні за людські розбіжності, та конструктивного вираження ідей.109983_22_001.jpg109984_22_002ii.jpg109985_22_018.jpg

Розташування

Стамбул

Address
Yıldız Mh., Çırağan Caddesi, Osmanpaşa Mektebi Sokak 4-6, Beşiktaş
34353 Стамбул, Стамбул, Туреччина