Abdullah Gül University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Абдулла Гюль університет (АМУ)

Гюля університет Абдулла (AGU) є молодий, що динамічно розвивається вищої якості турецького державного університету і вже є одним з кращих в країні.

Університет відкрив свої двері в липні 2010 року з метою отримання випускників, які можуть формувати майбутнє, обладнані кращі навички для сучасного глобального суспільства.

AGU є першим державний університет в Туреччині правового забезпечення підтримки з боку приватного фонду (у тому числі багато видних діячів Туреччини), який повністю присвячена університету і його цілей.

Оскільки піонер університетів третього покоління, AGU приділяє велику увагу міждисциплінарні дослідження, університетами та промисловістю співпрацю і інноваційне навчання, AGU є науково-дослідним університетом, який охоплює Рішення шукає глобальні виклики, Для того, щоб досягти цього, БГА спрямована на залучення блискучі викладачі та кращі студенти, Який, як випускників AGU, буде прообразом їх здатності думати, наукові дослідження, робота в міждисциплінарному моди і вести і які будуть навчатися працювати в будь-якій точці світу.

Тому знання англійської мови є фундаментальним і всі наші програми викладаються на 100% на англійській мові, Англійська освіту в AGU триває після нашої підготовчої програми (на AGU школі мов) і грає важливу роль в науковому та громадському житті наших студентів.

Мети AGU в

 • Для того щоб стати лідером у творчості, інновацій та високої якості установи для навчання, викладання, досліджень та підприємництва.
 • Для залучення кращих студентів (AGU отримує турецьких студентів, які знаходяться у верхній 20,000 на національному рівні, так і наші вимоги для іноземних студентів серед найбільш селективним) і блискучий / нагородами викладачів з усього світу (загалом 20% Наші викладачі, 40% наших викладачів і 82% наших англійських інструкторів міжнародні).
 • Для отримання знань і знання, які представляють цінність для широкого кола зацікавлених сторін
 • Працювати в тісній співпраці з промисловістю, зокрема, місцевої промисловості, для того, щоб розвивати високу якість та ефективні проекти в промисловому R & D.

Педагогічна практика AGU включають

 • Створення програм, призначених для виконання вимог акредитації ", як АВЕТ, AACSB, AMBA, Erasmus +, і т.д., і різних міжнародних рейтингах.
 • Ухвалення міждисциплінарний підхід з поєднанням теоретичного освіти, наукових досліджень та розвитку і практичне навчання.
 • Створення міжнародних партнерств, спільних програм та програм обміну підвищення міжнародного профілю та міжкультурні знання наших студентів і викладачів.
 • Збереження малим відношенням студентів / академіків оптимізувати досвід учнів.
 • Реалізація довгострокових програм стажування з відомими якості корпорацій.
 • Використання практичних занять у співпраці з корпораціями, установами і галузей.
 • Підготовка наших студентів до ринку праці та професійного життя через наш Центром кар'єри, молоді заводу та інших програм AGU особистого розвитку.
 • Пряма взаємодія з бізнес-спільнотою через кар'єрного коучингу і наставництва.
 • Впровадження ефективних, інтерактивних та спільних занять.
 • Проведення навчання, заснованої на практиці у високоякісних лабораторій і науково-дослідних установ.
 • Можливість вивчати іноземні мови з допомогою нашої мовній школі.
 • Можливість розвиватись в полікультурному маточини і взаємодіяти з нашими членами Міжнародного AGU співтовариства (19 країни представляють на території кампуса).

100% англійський установа

Знання англійської мови є фундаментальним, тому всі програми викладаються на 100% англійською мовою. AGU Школа мов (AGUSL) має три основних мети:

 • Для того, щоб всі студенти, які збираються ввести факультет AGU мають право ефективно функціонувати англійською мовою в навчальних програмах, які вони будуть слідувати.
 • Для того, щоб всі студенти, які закінчують з факультету АМУ мають право ефективно і функція спілкування професійно англійською мовою.
 • Щоб запропонувати всім учням можливість отримати деяке знайомство з другої іноземної мови, який має світове значення.

Англійська освіта в АМУ продовжується після підготовчу програму і відіграє важливу роль в науковому та громадському житті наших членів АМУ.

AGU Академічні програми

AGU в даний час прийом студентів на такі програми:

БАКАЛАВРА

 • Інженерна школа: Комп'ютерна інженерія (B.Sc), цивільне будівництво (B.Sc), Електричне та Електроніки (B.Sc), Industrial Engineering (B.Sc), Машинобудування (B.Sc) - Школа архітектури: Архітектура (B.Sc) - Школа лідерства та управління: Business Administration (B.Sc) - Школа життя і природних наук: Молекулярна біологія і генетика (B.Sc), осінь 2017 року

ВИПУСКНИК

 • Вища школа: Нові матеріали і нанотехнології (M.Sc), електротехніки та обчислювальної техніки (M.Sc і PhD), промислова інженерія (M.Sc і PhD) Нові програми будуть додані найближчим часом. AGU буде також проект міждисциплінарні програми магістра в області його наукових відділів.

AGU сподівається вітати Вас на своєму новому кампусі і готовий, щоб переконатися, що ви повністю оснащені всіма знаннями, навичками, досвідом і міжнародний рівень, необхідно мати значний вплив на сьогодні і наші майбутні глобалізованому суспільстві.

Розташування

Кайсери

Abdullah Gül University

Address
Abdullah Gül University
Sümer Campus, Barbaros Mahallesi, Erkilet Bulvarı, Kocasinan

38080 Кайсери, Провінція Кайсері, Туреччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія