Université Centrale

Введення

Прочитайте офіційний опис

Université Centrale є найбільшим приватним університетом в Тунісі. Pioneer і рішуче міжнародно орієнтованої, то Université Centrale приєднався до United HONORIS університетів, перший пан-африканську мережу приватної вищої освіти до міжнародних стандартів.


Université Centrale є університет № 1 у всьому Тунісі і піонера спільного приватної освіти в Африці з його нової панафриканської мережею вищих enseigneur «HONORIS Об'єднаних університетів» , який охоплює кращі африканські університети./>

Лідер в Тунісі Université Centrale завоював континент з студентськими профілями все більш амбітними з проблемою інтеграції міжнародної ареною завдяки досвіду і знань в університет вони з гордістю представляють.

Моторний, Mobile і пропаганди спільної розвідки; наш університет сприяє обміну знаннями за допомогою культурної мобільності і підвищення кожного учня і вчителя , тому що інновації і творчість були поставили Université Centrale в ранг 1 - го приватного університету.

Université Centrale зарекомендував себе за своєю силою працездатності від закінчення , але особливо за допомогою навчання з урахуванням вимог ринку праці та у співпраці з компаніями , також відповідають міжнародним стандартам.

професійні та університетські програми постійно розвиваються в нашому університеті. Université Centrale відповідає потребам сучасного світу і має місію не тільки задовольнити попит , але бути творчим з доданою вартістю. Грунтуючись на людях, розвивати свої здібності і підтримувати амбітні мрії наших студентів девіз першого Trainer майбутніх лідерів в Африці.

ЦЕНТРАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ:

 • Смарт Labs призначені для сприяння навчанню на практиці.
 • імітаційні центри (здоров'я, права, торгівлі і т.д.).
 • Інноваційні центри: грайливий і випадкові простору обладнані за останнім словом техніки для просування інновацій та заохочення підприємництва.
 • Робота Розміщення офісу: коучинг для стажування, робочих місць 1, визначення професійного проекту.
 • аудиторії
 • Мовні лабораторії і сертифікації
 • бібліотека
 • Читання номерів і робота
 • мульти-спортивний зал
 • Кафетерії і зона відпочинку.
 • Campus високо обладнані і підключені (безкоштовний Wi-Fi, ПК, підключеного самообслуговування).

ВИБРАТИ UC


Університет відкритий для світу/>


Міжнародний вимір в Université Centrale присутній з моменту його заснування./>

Натхнений цієї професії, протягом майже 15 років, це приватний університет в Тунісі сьогодні став ключовим гравцем для організації навчання і можливості: дипломи визнані на міжнародному рівні, мультикультурне співтовариство ( Université Centrale набирає студентів в майже 25 країнах), мережу партнерів у всіх країнах (Microsoft, Cisco, ...), кілька угод про співпрацю , підписаних з престижних університетів або коледжів у Франції, Італії, Іспанії, Лівані, Сирія, Йорданія, Алжир, Марокко, Сенегал, Берег слонової кості, Камерун, Конго, Нігерія, Південна Африка, Канада, США, Бразилія і Австралія ...


Установа на ходу/>


З моменту свого створення, існує близько 15 років, то Université Centrale постійно заново./>

Сьогодні наші Факультети і кампусів більше, ніж будь-яке інше місце, місце, де нові ідеї можуть бути запущені і реалізовані.

Методи навчання, відкриття курсів, залучення громадян, цифровий кампус, нові інструменти: здатність до інновацій є одним з наших торгових марок.


Кар'єра трамплін/>


Базова освіта і професійний якір в Université Centrale , ми хотіли б змішувати підходи і схрестити очі./>

Ця традиція різноманітності і міждисциплінарної суть наших інститутів привілейоване місце зустрічі і взаємодії між думкою і дією, що дозволяє розробити більш всеосяжну і високою зайнятість наших випускників.


Освіта в напрямку брати на себе відповідальність/>


Перша місія Université Centrale є підготовка висококваліфікованих керівників і керівників для державного і приватного секторів в Тунісі і в усьому світі./>

Але наша мета ще більше: для підготовки поінформованих громадян, здатних трансформувати суспільство і розгорнути їм свої цінності і проекти.

НАША МІСІЯ


Перетворення наших студентів виконавських професіоналів, надаючи знання і навички, необхідні для успішного обслуговування економіки і туніське і африканського суспільства в глобальному світі./>


Наша місія полягає в тому, щоб відкрити двері міжнародного відповідно до ваших цілями і мріями, позиціонуючи себе на ринку праці, або за рахунком професійної підготовки в безпосередньому контакті з процвітаючим бізнесом, або відповідним університетським курсом ваш курс з викладачами і студентами з декількох шарів./>

Ваш фон, ваша культура і ваші активи; ми будуємо спільний успіх, використовуючи відмінності і зміцнення наших спільних рис з інтеграцією в середовищі, де ви актор і ракетне паливо для його успіху в глобалізованому світі.

Завдяки своїй мережі, Université Centrale сприяє передачі знань і навичок разом з сильними гравцями в туніської економіки, африканських і глобальних.

Стажування, стипендії, шкільні екскурсії, клуби та студентське життя заплановані різноманітні заходи, які допоможуть вам виділитися на ваше резюме і сприяти особистісному зростанню в рамках нашого університету.

Université Centrale , провідне приватний вищий освіту в Тунісі готує вас до майбутнього , за кордоном , де ви будете адаптуватися зі спритністю і відрізняти себе як лідер.

НАШЕ БАЧЕННЯ


Приватний університет в глобалізованому покликання провідних сковороду в Тунісі, який пропонує інноваційний педагогічний підхід до студента і культурної динамічність і «Кращий в класі» в підготовці студентів до професійного успіху: Нове покоління африканські лідери./>

Розташування

Туніс

Address
3, Rue Hammadi Eljaziri
1002 Туніс, Туніс, Туніс