South Mediterranean University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Дякуємо за ваш інтерес до нашої установи та ласкаво просимо до Середземноморської школи бізнесу.

Бачення South Mediterranean University полягає в тому, щоб бути посиланням на вищу освіту в Тунісі та за її межами. Наші строгі програми об'єднують інноваційні методи навчання з останніми досягненнями в галузі менеджменту, готуючи менеджерів і керівників до того, щоб додати діловому співтовариству ефективну і стійку цінність.

Наші програми мають видатну мережу викладачів, співробітників і студентів, які об'єднуються в багатокультурному середовищі з інтелектуальною життєздатністю, порівнянною з найкращими вищими навчальними закладами в усьому світі.

Крім нашого міжнародного визнання двома найпрестижнішими міжнародними органами акредитації (AMBA та EFMD-EPAS), значна кількість конференцій, семінарів та навчальних програм, організованих в нашій установі, робить MSB центром взаємодії між дослідниками, підприємцями та політиками щодо поточної економічної ситуації. , соціальні та політичні питання.

Якщо ви вирішите приступити до досвіду, що змінює життя, і приєднатися до мережі з більш ніж тисячі видатних випускників, які прагнуть змінити ситуацію в регіоні та за його межами, програми MSB є для вас.


112142_pexels-photo-1595391.jpeg

Історія

Ще в 2002 році СМУ отримала щастя підтримку своїх членів-засновників, серед яких корпорації, бізнес-лідери, професіонали та вчені. Ця початкова команда SMU запровадила програму Executive MBA, яку очолив Pr. Махмуд Трікі. До нього приєдналася команда, до складу якої увійшли д-р Тауфік Ялассі та Набіль Трікі, потім консультант з стратегії в Boston Consulting Group у Парижі.

Оскільки програма набирала обертів, команда розширилася, включивши Нейла Гарсалла, Стенфорд Алумна, що володіє магістра в галузі менеджменту; ІТ-інженери Хайтем Абделькафі і Надір Дума, крім власників МВА з університету Джорджа Вашингтона, Хала Аммар.

SMU вважає сьогодні відданою командою більше 60 співробітників, понад 30 штатних факультетів і близько 1200 студентів на території кампусу.

112144_pexels-photo-1181622.jpeg

Місія MSB

  • Запропонувати глобальну освіту через створення та поширення знань, що стосуються ділового середовища.
  • Заохочення цінностей досконалості, підприємництва, інновацій та відповідального лідерства.

Бачення MSB

  • Зробити наш університет демонстрацією та натхненням для університетської системи в Тунісі та за її межами: регіональний центр передового досвіду

Цінності MSB

  • Досконалості
  • Лідерство
  • Інновації
  • Довіра

112143_people-woman-coffee-meeting.jpg

Акредитація

Національна акредитація

Усі програми MSB затверджуються Міністерством вищої освіти, наукових досліджень, інформаційно-комунікаційних технологій.

Місія Міжнародна акредитація

У MSB ми виходимо за рамки національної акредитації, прагнучи бути референтною в регіоні, ми пишаємося тим, що заохочуємо як AMBA, так і EPAS акредитацію на додаток до CFA визнання.

Акредитація AMBA

MSB пишається тим, що має: єдину магістерську програму з управління бізнесом (MBM) в Африці, акредитована Асоціацією MBA MBA (AMBA, London).

Єдиний магістр з ділового адміністрування (EMBA) в Тунісі і серед небагатьох у Африці, акредитований Лондонською асоціацією MBA (AMBA, London).

Акредитація EPAS

MSB пишається тим, що має: єдину бакалаврську програму (ліцензію) в Тунісі, акредитована EPAS, друга в Північній Африці і третя в Африці.

* Європейська система акредитації програм (EPAS), яка спрямована на оцінку якості програм управління та дипломів. EPAS є частиною Європейського фонду розвитку менеджменту (EFMD), міжнародної організації, що базується в Брюсселі.

Інститут CFA

МБМ МСБ

Розташування

Туніс

Address
Berges du Lac 2
1052 Туніс, Туніс, Туніс

Програми