Mahasarakham University

Введення

Прочитайте офіційний опис

МГУ з першого погляду

  • МДУ - це всебічний університет, що включає 17 факультетів, 2 коледжі, 1 школу та 1 заклад.
  • МДУ має 2 кампуси
  • МДУ пропонує 177 програм ступеня: 87 програм бакалавра, 57 програм магістра та 33 програми доктора.
  • У 2016 році в МСУ працювало 1268 наукових співробітників та 2316 допоміжних працівників.
  • У 2016 році в МДУ навчається 40 759 студентів, у тому числі 49 студентів-дипломників (0,12%), 37 644 бакалаврів (92,36%), 2 206 магістрів (5,41%), 860 докторів (2,11%).
  • У 2016 році МСУ зарахував 123 міжнародних студентів з Камбоджі, Китаю, Індії, Індонезії, Японії, Лаосу, Пакистану, Південної Кореї, Судану, Тайваня, Великобританії, США та В'єтнаму.
  • У МСУ розміщено понад 30 ключових одиниць участі громад та підтримки освіти.
  • У 2016 році МСУ здійснив 148 проектів із залучення громад із загальним бюджетом 11,570 000 ТБ) та ще багато інших, які будуть розпочаті у наступні роки.
  • У 2016 році МГУ провів 166 різних дослідницьких проектів із загальним бюджетом 46 100 628 THB.

Mahasarakham University (МГУ), заснований у 1967 році, - це державний та прогресивний університет, розташований у самому серці північного сходу Таїланду. Він відомий як Центр освіти, що пропонує панораму світового рівня з більш екологічно відповідальним існуванням та стійкими проектами. МГУ має давню і горду традицію академічної та дослідницької майстерності. Як навчальний заклад МДУ визнає властивим зобов'язанням служити світові стипендії, студентам та випускникам, професіям та суспільству.

Вважається, що МДУ є одним з найкращих загальноосвітніх університетів Таїланду. З багатьох відомих університетів Азії, зокрема в АСЕАН, МДУ зарекомендував себе як установа, яка забезпечила своїх студентів численними добре отриманими ступенями. Як загальноосвітній державний університет, МСУ пропонує загалом 177 магістерських та аспірантурних програм, включаючи 87 бакалаврських, 57 магістерських та 33 докторських програм у галузях наук про здоров'я, гуманітарні та соціальні науки та науки та технології. З цих широких діапазонів ступенів МСУ також пропонує міжнародні програми з англійською мовою як засоби навчання, що складаються з 4 бакалаврських, 1 магістерських та 2 докторських ступенів, а саме бакалавр ділового адміністрування (міжнародний бізнес), бакалавр бухгалтерського обліку, бакалавр мистецтв ( Міжнародний менеджмент туризму), програма бакалавра мистецтв з англійської мови міжнародного спілкування, магістр наук (палеонтологія), доктор філософії (палеонтологія) та доктор філософії (харчові технології).

Наразі МСУ (станом на 2017 рік) має 17 факультетів, 2 коледжі, 1 школу та 1 навчальний заклад: Музичний коледж, Коледж політики та управління, Факультет культурології, Педагогічний факультет, Факультет образотворчого та прикладного мистецтва, Факультет гуманітарних та соціальних наук, юридичний факультет, факультет туризму та готельного господарства, бізнес-школа Mahasarakham, медичний факультет, медсестринський факультет, фармацевтичний факультет, факультет громадського здоров'я, факультет ветеринарної медицини та тваринництва, архітектурний факультет, Містобудування та творчого мистецтва, інженерний факультет, факультет навколишнього середовища та ресурсознавства, факультет інформатики, природничий факультет, технологічний факультет та науково-дослідний інститут ім. Вала Рухавея.

У МСУ працює понад 3584 людини. З них 1268 - академічні викладачі та 2316 - адміністративні та допоміжні працівники університету. Загальний обсяг навчання в МГУ в 2017 навчальному році збільшився до 41 000 студентів.

119074_pexels-photo-1543895.jpeg

МСУ вважається одним з провідних університетів Таїланду і вважається університетом, що швидко розвивається, визнаним світовим класом. МДУ - єдиний тайський університет, який пропонує магістратуру та к.т.н. з палеонтології та бакалавра з кхмерської мови. МДУ - перший університет північно-східного Таїланду, який запропонував програму бакалавра мистецтв з бухгалтерського обліку, а другий розпочав ступінь доктора філософії. Курс з тієї ж теми. МДУ - перший університет в країні, який створив факультет культурних наук. МДУ - це перший тайський університет, який приєднався до ІТ-програми Microsoft Regional Campus. Крім того, Національний управління освіти освітянський факультет, флагман МДУ визнаний кращим освітянським факультетом Таїланду. МГУ створив Американський куточок та новий Центр досліджень АСЕАН на факультеті гуманітарних та соціальних наук. Крім того, МДУ має перший в Таїланді та Азії музей природних лікарських грибів під назвою Музей природних лікарських грибів, створений як навчальний центр для розширення та поширення знань про природні лікарські гриби.

Якість світового класу МСУ було зрозуміло відповідно до ряду міжнародних організацій, серед яких URAP, Азіатський рейтинг університетів QS, Всесвітній звіт інститутів SCImago, рейтинг інститутів SCImago, Всесвітній рейтинг міжнародних університетів UI GreenMetric, Webrometric, 4icu Рейтинг популярності в Інтернеті та Alexa Web Ranking . Цей успіх означає, що найближчим часом МСУ встановить своє видатне визнання в національному масштабі та в усьому світі.119077_pexels-photo-256262.jpeg

МДУ добре визнаний і високо цінується за досконалість свого викладання та досліджень, прекрасні та сучасні містечки, відданість громаді та якість своїх випускників. МСУ отримав 5 зірок за навчання, засоби та залучення до рейтингу зірок QS. Це свідчить про те, що МДУ має передові технології та всесвітньо відомий викладацький факультет, а також регіональну та громадську діяльність. Більше того, МСУ потрапив у рейтинг Всесвітнього університетського університету GreenMetric, що підтверджує свою прихильність до кампанії «Зелений університет», а також добробуту як людей, так і навколишнього середовища. МСУ також намагається підвищити доступність своїх інтернет-видань та потрапив у рейтинг Webometrics. МГУ продовжить свій план академічного збагачення та зобов’язується підтримувати тісні зв’язки з нашими партнерами та сусідніми громадами через нашу «Спільноту науковців».

Щороку у багатьох країнах світу відвідують МСУ ряд наукових співробітників калібру і недержавних секцій, які відвідують МДУ для проведення спільних науково-дослідних проектів у таких галузях, які рідко зустрічаються в інших місцях чи в інших регіонах світу; наприклад, в Палеонтологічному науково-дослідному та навчальному центрі, Інституті ботанічних досліджень ім. Валай Рухавей, Північно-Східному центрі збереження написів на листі та Музеї природних лікарських грибів.

Як вищий навчальний заклад у 21 столітті, МДУ розуміє, що ми більше не можемо проводити межу у звичайних місіях викладання та досліджень, але також маємо виконувати місію передавати знання громадам. МСУ твердо вірить, що, розширюючи участь у громадах, університет може допомогти створити та додати цінності, а також розширити можливості широкого кола людей, включаючи дослідників світового класу, місцевих дослідників, співробітників МГУ, студентів МГУ, громад та місцевих жителів. Таким чином, сильний успіх МСУ в академічній діяльності та діяльності займає університет як професіонал у галузі освіти, вважаючи, що університет світового класу повинен не тільки вміти проводити та публікувати дослідження на міжнародному рівні, але й мати можливість сприяти розвитку та вдосконаленню низових питань в суспільстві.

119076_pexels-photo-1059116.jpeg

МСУ був рішуче налаштований та спрямований на здобуття подальшого міжнародного визнання.

Для сприяння академічній співпраці зі своїми закордонними інститутами-партнерами, МСУ підписав меморандуми про взаєморозуміння з понад ста п'ятдесят установ у двадцяти восьми країнах, а саме в Австралії, Бельгії, Брунеї, Камбоджі, Канаді, Китаї, Данії, Франції, Німеччині, Індії, Індонезія, Японія, Лаос, Малайзія, Монголія, М'янма, Нідерланди, Нова Зеландія, Пакистан, Філіппіни, Росія, ПАР, Південна Корея, Тайвань, Таїланд, Великобританія, США та В'єтнам.

Просуваючись до світлого майбутнього на етапі світового класу, МСУ продовжував тісне партнерство зі своїми колегами по всьому світу завдяки ряду академічних заходів, які проводились спільно; наприклад, спільні програми між МДУ та університетами-партнерами, включаючи бізнес-школу Groupe Sup De Co Монпельє (Франція), університет Хуе (В'єтнам), університет національних національностей Гуансі (Китай) та університет аудиту Нанкін (Китай).

Крім того, як науково-орієнтована навчальна установа, дослідники МДУ беруть участь у дослідженнях світового значення. Вони наголошують на міждисциплінарних підходах, що спираються на наукові, суспільні та гуманітарні науки. МДУ повністю підтримує своє дослідницьке співтовариство для просування навчання завдяки творчій взаємодії викладання та досліджень найвищої якості. Зокрема, МСУ співпрацює з місцевими, регіональними, національними та міжнародними членами науково-дослідної спільноти задля просування та налагодження досконалості в наукових дослідженнях (рецензовані, висококаліберні, з національним та міжнародним визнанням). Особливий акцент робиться на міждисциплінарних дослідженнях при співпраці між низкою кафедр, програм, дисциплін, центрів та інститутів та залученням студентів (як випускників, так і студентів) до науково-дослідної роботи та проектів.119078_people-coffee-notes-tea.jpg

МГУ здійснює багато проектів, пов'язаних з розвитком студентів, для підвищення мобільності студентів, а також для поширення академічних знань по всьому регіону. У 2015 р. МГУ здійснив 126 проектів, пов'язаних із розвитком студентів, загальним бюджетом 5 588 740 бат та здійснив понад 760 науково-дослідних проектів із загальним бюджетом на дослідження з внутрішніх та зовнішніх фондів 94 455 305 бат.

Зараз і в майбутньому МСУ прагне продовжувати підтримувати наукові дослідження, які є важливими, захоплюючими та відповідальними, одночасно прагнучи до того, щоб наші факультети дотримувались фундаментальних принципів дослідження, намагаючись відкрити нову наукову еру з новаторськими дослідженнями.

МСУ володіє патентами нації від видатних та якісних досліджень та зростаючої кількості патентів у передових галузях, таких як нанотехнологія, біотехнологія, інженерія та інновації з шовку. Таким чином, вважається, що МГУ може працювати над покращенням якості та результатів досліджень, що незабаром МГУ стане одним з провідних науково-дослідних університетів країни та регіону.

У зв'язку з цим МСУ також підтримує співпрацю університету та галузі в галузі освіти, досліджень та трансферу технологій, з сильним акцентом на допомогу бізнесу, який базується в громаді, отримати технологічну перевагу в їх конкуренції. Центр співробітництва університету та промисловості МСУ, що фінансується Комісією вищої освіти Таїланду та Національним агентством з питань розвитку науки та технологій (NSTDA), забезпечує зв'язки між студентами, співробітниками, дослідниками, державними управліннями, приватними підприємствами та іншими навчальними закладами МГУ для дослідження та розвиток інновацій чи продуктів за рахунок використання найкращих доступних технологічних та дослідницьких ресурсів.

Своїм девізом «Громадська відданість - це доброчесність вивченого», МГУ зобов’язаний забезпечити своїх потенційних студентів та потенційних партнерів якісними програмами, отримані знання з яких сприятимуть міцним зв’язкам між громадами та освіченими людьми. Усвідомивши переваги місцевого розташування, МСУ буде прагнути до свого міжнародного визнання, щоб підвищити мудрість місцевого населення та, що важливо, калібр своїх студентів та співробітників як кваліфікованих дослідників.

Розташування

Хам Ріанг

Address
Khamriang Sub-District,
Kantarawichai District

44150 Хам Ріанг, Маха Сарахам, Таїланд

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: